Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Nis Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
ares
AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
Astra Niš
AVGUSTA
Bistra
BOREC MKD
butel
DAEHAN
Elit
Feniks
Feniks-Bulevar
Galeb
Goce Delcev
Hemus
HEREYA
Ilinden
Imperium
Iskra
Kobra
Košava
Omega-Belgrade
Petrovec
POHION
Ramin-Niš
Ramus
Sports Club Force
Tabu
Taekwondo Fitness
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pionirke 1 A -25
Pioniri 1 B -23
Pioniri 1 B -31
Pionirke 1 B -29
Pionirke 1 B -31
Pionirke 2 B -44
Kadeti B -41
Kadeti B -61
Seniori A - 68
Pionirke 1 A -25
4017B
413
14
ANA NEDELJKOVIĆ (FENIX)
184
2
ANGELINA STEVANOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. ANA NEDELJKOVIĆ, Feniks-Bulevar
2. ANGELINA STEVANOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B -23
5012
182
13
LEON KLANFAR (BIST)
412
1
LUKA ZDRAVKOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. LUKA ZDRAVKOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B -31
5013
434
1
PAVLE KOSTADINOVIĆ (FENIX)
409
14
PAVLE PAVLOVIC (ASTRA)
Medalists
1. PAVLE PAVLOVIC, Astra Niš
2. PAVLE KOSTADINOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Pionirke 1 B -29
5004
84
0
DUNJA DZUNIC (ASTRA)
432
0
ANASTASIJA JOVANOVIĆ (FENIX)
383
NEVENA BIJEDIC (GALEBBG)
5028
84
12
DUNJA DZUNIC (ASTRA)
383
6
NEVENA BIJEDIC (GALEBBG)
Medalists
1. DUNJA DZUNIC, Astra Niš
2. NEVENA BIJEDIC, Galeb
3. ANASTASIJA JOVANOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
Pionirke 1 B -31
5015B
449
0
DUNJA DZUNIC (ASTRA)
437
0
IVA MILOJKOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. IVA MILOJKOVIĆ, Feniks-Bulevar
2. DUNJA DZUNIC, Astra Niš
3. ----
3. ----
Pionirke 2 B -44
5006
132
0
JANJA STAMENKOVIĆ (ASTRA)
380
8
NIKOLINA MILIC (GALEBBG)
417
TEA ANDONOV (FENIX)
5030
380
4
NIKOLINA MILIC (GALEBBG)
417
0
TEA ANDONOV (FENIX)
Medalists
1. NIKOLINA MILIC, Galeb
2. TEA ANDONOV, Feniks-Bulevar
3. JANJA STAMENKOVIĆ, Astra Niš
3. ----
Kadeti B -41
5017
332
0
LAZAR BUKVIC (GALEBBG)
420
0
DIMITRIJE ANDONOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. LAZAR BUKVIC, Galeb
2. DIMITRIJE ANDONOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Kadeti B -61
5018
343
12
ALEKSA JOVANOVIC (ARES018)
435
3
DJORDJE MILJKOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. ALEKSA JOVANOVIC, ares
2. DJORDJE MILJKOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Seniori A - 68
1008
320
13
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
164
1
ROBERT MILOŠEVIĆ (KOŠAVA)
1009
338
0
TADIJA MANIĆ (TABU)
222
0
ANDRIJAN LEPOSAVIĆ (FENIX)
1025
320
5
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
222
5
ANDRIJAN LEPOSAVIĆ (FENIX)
Medalists
1. ANDRIJAN LEPOSAVIĆ, Feniks-Bulevar
2. NENAD ANDJELKOVIC, ares
3. TADIJA MANIĆ, Tabu
3. ROBERT MILOŠEVIĆ, Košava