Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Novi Grad Cup 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 1.
Area 2.
Area 3
Area 3.
Area K1
Area K3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti A -33
Kadeti A -41
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadeti A +65
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadeti B -37
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -57
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
Kadeti A -33
3.052
279
ADNAN RIBIĆ (TKDNGS)
235
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
148
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
3.068
148
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
Kadeti A -41
3.056
160
EMAN SARIC (TKDNGS)
84
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
Kadeti A -49
3.057
285
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
239
RIJAD ALIHODŽIĆ (TKDOLC)
Kadeti A -57
3.058
7
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
156
DENI MEMIC (TKDNGS)
Kadeti A -61
3.059
14
ROKO ŽUVELA (FORTECA)
88
TARIK ISLAMOVIĆ (TKDJALE)
Kadeti A +65
3.060
207
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDNGS)
286
EMIN KAPETANOVIĆ (TKDNGS)
Kadetkinje A -59
3.053
149
LEJLA SAŠKIĆ (TKDNGS)
264
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
288
TADEA SELIMIĆ (TKDNGS)
3.069
288
TADEA SELIMIĆ (TKDNGS)
Kadetkinje A +59
3.061
263
ŠEJLA ĆATIĆ (ZLJBIH)
158
ELVA GADŽO (TKDNGS)
Kadeti B -37
3.062
141
BERIN KOVAČ (TKDNGS)
70
AMIN MURIĆ (HADZIC)
Kadeti B -45
3.063
6
ANTE LOJE (FORTECA)
72
ROBERT OSMANOVIC (HADZIC)
Kadeti B -49
3.054
71
MUNIB ŠAHIC (HADZIC)
20
DENI FRANJIC (TKD JAS)
249
EROL NUĆI (TKDSA)
3.070
249
EROL NUĆI (TKDSA)
Kadeti B -57
3.064
293
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDSA)
62
TONI FAVRO (FORTECA)
Kadetkinje B -47
3.055
258
AJNA ĆESIR (BORAC)
27
LUCIJA LOJE (FORTECA)
23
FATIMA KOKANOVIC (TKD JAS)
3.071
23
FATIMA KOKANOVIC (TKD JAS)
Kadetkinje B -55
3.065
85
NEJLA BEGIĆ (TKDJALE)
18
ERNADA MUHIC (TKD JAS)
Kadetkinje B -59
3.066
257
SARAH SKORUPAN (TKDSA)
15
AZRA MUHIC (TKD JAS)
Kadetkinje B +59
3.067
32
MIRSADA MUHIC (TKD JAS)
10
GABRIELA TOMIĆ (FORTECA)