Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Novogodišnji turnir Taekwon-do kluba „Oroslavje“
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Sparring - Dječaci -25
Sparring - Dječaci -35
Sparring - Djevojčice -25
Sparring - Djevojčice -30
Sparring - Djevojčice -35
Sparring - Djevojčice -40
Sparring - Ml.kadeti -35
Sparring - Ml.kadeti -40
Sparring - Ml.kadeti -45
Patterns - Dječaci -Žuti
Patterns - Dječaci -Zeleni
Patterns - Djevojčice -Žuti
Patterns - Kadetkinje -Zeleni
Sparring - Dječaci -25
1030
109
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
279
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
274
NARDO MARELIĆ (VODICE)
1044
279
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
274
0
NARDO MARELIĆ (VODICE)
Medalists
1. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC, HBD Vodice
2. NARDO MARELIĆ, HBD Vodice
3. FABIJAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
3. ----
Sparring - Dječaci -35
1031
15
0
MAKS KELEMEN (ORO)
196
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
1032
275
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
254
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
1045
196
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
254
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
Medalists
1. JAN HAMAČEK, Slatina
2. MARKO BENEŠ, Slatina
3. MAKS KELEMEN, OROSLAVJE
3. JOSIP PERIĆ, HBD Vodice
Sparring - Djevojčice -25
1042
286
0
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
272
0
NINA IVAS (VODICE)
Medalists
1. NINA IVAS, HBD Vodice
2. NIKA SLIŠKO, IN-NAE
3. ----
3. ----
Sparring - Djevojčice -30
1026
52
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
131
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
12
NADJA GUDAN (ORO)
194
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
119
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
1036
52
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
12
0
NADJA GUDAN (ORO)
1037
194
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
119
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
1048
52
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
194
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
Medalists
1. STEFANI OSKOMIĆ, Slatina
2. MIA LABAŠ, Shark Dubrovnik
3. LANA JUKIĆ, IN-NAE
3. NADJA GUDAN, OROSLAVJE
Sparring - Djevojčice -35
1043
3
0
BELA BEZIK (ORO)
2
0
ASTRID JAIĆ (ORO)
Medalists
1. ASTRID JAIĆ, OROSLAVJE
2. BELA BEZIK, OROSLAVJE
3. ----
3. ----
Sparring - Djevojčice -40
1033
218
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
123
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
195
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
1046
123
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
195
0
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
Medalists
1. MARTA ŠEBALJ, Slatina
2. LEONA ANUŠIĆ, IN-NAE
3. ANA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -35
1027
7
0
JAN CURMAN (ORO)
148
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
129
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
20
PAVEL NOVAK (ORO)
103
ALMIN MUJČIN (IN-NAE)
1038
148
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
129
0
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
1039
20
0
PAVEL NOVAK (ORO)
103
0
ALMIN MUJČIN (IN-NAE)
1049
148
0
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
20
0
PAVEL NOVAK (ORO)
Medalists
1. PAVEL NOVAK, OROSLAVJE
2. ANTUN VLAHOVIĆ, PUNTAR
3. ALMIN MUJČIN, IN-NAE
3. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
Sparring - Ml.kadeti -40
1028
9
0
LOVRO POSAVEC (ORO)
75
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
164
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
1029
175
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
226
GABRIEL ORAIĆ (PUNTAR)
1040
9
0
LOVRO POSAVEC (ORO)
164
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
1041
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
226
0
GABRIEL ORAIĆ (PUNTAR)
1050
164
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
Medalists
1. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
2. LUKA VREŠ, Slatina
3. LOVRO POSAVEC, OROSLAVJE
3. GABRIEL ORAIĆ, PUNTAR
Sparring - Ml.kadeti -45
1034
209
0
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
146
0
SVEN MEDVEDEC (PUNTAR)
1035
105
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
73
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
1047
146
0
SVEN MEDVEDEC (PUNTAR)
105
0
ELMIN MUJČIN (IN-NAE)
Medalists
1. SVEN MEDVEDEC, PUNTAR
2. ELMIN MUJČIN, IN-NAE
3. GABRIEL RUBIL, IN-NAE
3. FRAN KOZJAK, Slatina
Patterns - Dječaci -Žuti
1001
204
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
280
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
159
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
1002
160
0
MILIO BOLKOVIĆ (BAK)
110
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
17
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1003
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
277
0
NARDO MARELIĆ (VODICE)
170
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
171
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
276
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1009
204
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
1010
110
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
17
0
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1011
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
170
0
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
1012
171
0
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1018
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
17
0
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1019
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1024
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
Medalists
1. VIKTOR LOVRIĆ, BAK
2. JOSIP PERIĆ, HBD Vodice
3. MARTIN ŠAGUD, OROSLAVJE
3. JAN HAMAČEK, Slatina
Patterns - Dječaci -Zeleni
1022
154
0
RICARDO ČEK (BAK)
166
0
VANJA VALKOVIĆ (BAK)
Medalists
1. RICARDO ČEK, BAK
2. VANJA VALKOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Djevojčice -Žuti
1004
132
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
5
0
BELA BEZIK (ORO)
1005
13
0
NADJA GUDAN (ORO)
64
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
1006
122
0
LAURA JANKOVIĆ (IN-NAE)
43
0
LANA ŠKVORČEC (ORO)
205
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
1007
120
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
207
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
6
FRANKA HAUS (ORO)
1008
14
0
IRENA MARKUŠ (ORO)
273
0
NINA IVAS (VODICE)
128
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
1013
132
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
64
0
MIA LABAŠ (DUBROVN)
1014
43
0
LANA ŠKVORČEC (ORO)
205
0
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
1015
120
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
6
0
FRANKA HAUS (ORO)
1016
273
0
NINA IVAS (VODICE)
128
0
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
1020
132
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
43
0
LANA ŠKVORČEC (ORO)
1021
120
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
128
0
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
1025
132
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
120
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
Medalists
1. LANA JUKIĆ, IN-NAE
2. TENA RAJKOVIĆ, IN-NAE
3. NIKA SLIŠKO, IN-NAE
3. LANA ŠKVORČEC, OROSLAVJE
Patterns - Kadetkinje -Zeleni
1017
229
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
178
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
19
PAOLA NOVAK (ORO)
1023
178
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
19
0
PAOLA NOVAK (ORO)
Medalists
1. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
2. PAOLA NOVAK, OROSLAVJE
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ----