Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Novogodišnji turnir Taekwon-do kluba „Oroslavje“
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BAK
Ge Baek
HBD Vodice
IN-NAE
INTENSE
OROSLAVJE
PUNTAR
Shark Dubrovnik
Slatina
SOLARIS ŠIBENIK
Vinkovci
Zrinski Bošnjaci
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Sparring - Ml.kadeti -40
Sparring - Ml.kadeti -50
Sparring - Ml.kadeti +50
Sparring - Kadeti -60
Sparring - Kadetkinje-45
Sparring - Kadetkinje-55
Sparring - Juniori - Laka (50-56kg)
Sparring - Juniori - Srednja (56-62kg)
Sparring - Juniori - Lako teška (62-68kg)
Sparring - Juniori - Hiper (+75kg)
Sparring - Seniori - Teška (78-85kg)
Patterns - Dječaci -Žuti
Patterns - Dječaci -Zeleni
Patterns - Djevojčice -Zeleni
Patterns - Ml.kadeti -Žuti
Patterns - Ml.kadeti -Plavi
Patterns - Ml.kadeti -Crni (1.dan)
Patterns - Kadetkinje -Zeleni
Patterns - Juniori -Plavi
Patterns - Juniori -Crni (2.dan)
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
Sparring - Ml.kadeti -40
1028
9
0
LOVRO POSAVEC (ORO)
75
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
164
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
1029
175
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
226
GABRIEL ORAIĆ (PUNTAR)
1040
9
0
LOVRO POSAVEC (ORO)
164
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
1041
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
226
0
GABRIEL ORAIĆ (PUNTAR)
1050
164
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
77
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
Medalists
1. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
2. LUKA VREŠ, Slatina
3. LOVRO POSAVEC, OROSLAVJE
3. GABRIEL ORAIĆ, PUNTAR
Sparring - Ml.kadeti -50
2020
151
0
ENES ADEMI (BAK)
145
0
IVAN KONDRES (PUNTAR)
155
LUCAS BILIĆ (BAK)
2036
151
0
ENES ADEMI (BAK)
155
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
Medalists
1. ENES ADEMI, BAK
2. LUCAS BILIĆ, BAK
3. IVAN KONDRES, PUNTAR
3. ----
Sparring - Ml.kadeti +50
2021
283
0
DIN MALAGIĆ (BAK)
192
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
2022
185
0
FRANE KLARIĆ TOMAC (BAK)
117
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
2037
192
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
117
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
Medalists
1. JOSIP BOŽAK, BAK
2. JOSIP PETRIK, IN-NAE
3. DIN MALAGIĆ, BAK
3. FRANE KLARIĆ TOMAC, BAK
Sparring - Kadeti -60
2026
50
0
DOMINIK ČORAK (DUBROVN)
285
0
DAVID KOS (PUNTAR)
2027
62
0
TONI MUŽEVIĆ (DUBROVN)
187
0
BORNA ŽARKOVIĆ (BAK)
2040
50
0
DOMINIK ČORAK (DUBROVN)
187
0
BORNA ŽARKOVIĆ (BAK)
Medalists
1. BORNA ŽARKOVIĆ, BAK
2. DOMINIK ČORAK, Shark Dubrovnik
3. TONI MUŽEVIĆ, Shark Dubrovnik
3. DAVID KOS, PUNTAR
Sparring - Kadetkinje-45
2028
228
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
177
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
2029
113
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
93
0
LARA DREMPETIĆ (ORO)
2041
177
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
113
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
Medalists
1. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
2. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. LARA DREMPETIĆ, OROSLAVJE
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
Sparring - Kadetkinje-55
3027
181
0
NINA BOŽAK (BAK)
32
0
LORENA SEMENSKI (ORO)
3028
18
0
PAOLA NOVAK (ORO)
56
0
NINA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
3043
181
0
NINA BOŽAK (BAK)
56
0
NINA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
Medalists
1. NINA BOŽAK, BAK
2. NINA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. LORENA SEMENSKI, OROSLAVJE
3. PAOLA NOVAK, OROSLAVJE
Sparring - Juniori - Laka (50-56kg)
3026
87
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
271
0
PATRIK BERGER (888K888)
217
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
157
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
236
MARCEL ŽAGAR (ORO)
3036
87
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
217
0
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
3037
157
0
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
236
0
MARCEL ŽAGAR (ORO)
3050
87
0
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
157
0
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
Medalists
1. MARIN LUCIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
2. KENAN ZEČEVIĆ, BAK
3. MARKO VLAHOVIĆ, PUNTAR
3. MARCEL ŽAGAR, OROSLAVJE
Sparring - Juniori - Srednja (56-62kg)
3029
24
0
DAVID ČULIG (ORO)
265
0
TOMISLAV KATIĆ (TKD VK)
210
NIKOLA GOJANI (BAK)
3044
24
0
DAVID ČULIG (ORO)
210
0
NIKOLA GOJANI (BAK)
Medalists
1. NIKOLA GOJANI, BAK
2. DAVID ČULIG, OROSLAVJE
3. TOMISLAV KATIĆ, Vinkovci
3. ----
Sparring - Juniori - Lako teška (62-68kg)
3030
189
0
DOMINIK HEGEDUŠ (BAK)
264
0
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD VK)
144
ALEN PAVLEK (PUNTAR)
3045
189
0
DOMINIK HEGEDUŠ (BAK)
144
0
ALEN PAVLEK (PUNTAR)
Medalists
1. DOMINIK HEGEDUŠ, BAK
2. ALEN PAVLEK, PUNTAR
3. LEON ŠIJAKOVIĆ, Vinkovci
3. ----
Sparring - Juniori - Hiper (+75kg)
3031
262
0
KARLO BAKŠAJ MACAN (TKD VK)
83
0
ANDREA ČEK (BAK)
3032
134
0
ANTONIO SVIBEN (PUNTAR)
282
0
MISLAV KADERŽABEK (BAK)
3046
83
0
ANDREA ČEK (BAK)
282
0
MISLAV KADERŽABEK (BAK)
Medalists
1. ANDREA ČEK, BAK
2. MISLAV KADERŽABEK, BAK
3. KARLO BAKŠAJ MACAN, Vinkovci
3. ANTONIO SVIBEN, PUNTAR
Sparring - Seniori - Teška (78-85kg)
3042
169
0
MARKO VALIĆ (BAK)
255
0
MATEJ KOVAČ (TKD VK)
Medalists
1. MARKO VALIĆ, BAK
2. MATEJ KOVAČ, Vinkovci
3. ----
3. ----
Patterns - Dječaci -Žuti
1001
204
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
280
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
159
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
1002
160
0
MILIO BOLKOVIĆ (BAK)
110
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
17
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1003
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
277
0
NARDO MARELIĆ (VODICE)
170
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
171
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
276
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1009
204
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
1010
110
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
17
0
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1011
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
170
0
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
1012
171
0
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1018
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
17
0
MARTIN ŠAGUD (ORO)
1019
202
0
JAN HAMAČEK (SLATINA)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
1024
159
0
VIKTOR LOVRIĆ (BAK)
276
0
JOSIP PERIĆ (VODICE)
Medalists
1. VIKTOR LOVRIĆ, BAK
2. JOSIP PERIĆ, HBD Vodice
3. MARTIN ŠAGUD, OROSLAVJE
3. JAN HAMAČEK, Slatina
Patterns - Dječaci -Zeleni
1022
154
0
RICARDO ČEK (BAK)
166
0
VANJA VALKOVIĆ (BAK)
Medalists
1. RICARDO ČEK, BAK
2. VANJA VALKOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Djevojčice -Zeleni
2005
168
0
JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ (BAK)
124
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
167
SARA VALKOVIĆ (BAK)
2013
124
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
167
0
SARA VALKOVIĆ (BAK)
Medalists
1. LEONA ANUŠIĆ, IN-NAE
2. SARA VALKOVIĆ, BAK
3. JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ, BAK
3. ----
Patterns - Ml.kadeti -Žuti
2001
11
0
LUKA MEZDIĆ (ORO)
281
0
DAVIDE BAN (BAK)
2002
156
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
55
0
MIHAEL STANIĆ (DUBROVN)
2003
8
0
JAN CURMAN (ORO)
179
0
DIN MALAGIĆ (BAK)
180
DALEN MALAGIĆ (BAK)
2009
11
0
LUKA MEZDIĆ (ORO)
156
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
2010
8
0
JAN CURMAN (ORO)
180
0
DALEN MALAGIĆ (BAK)
2016
156
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
8
0
JAN CURMAN (ORO)
Medalists
1. LUCAS BILIĆ, BAK
2. JAN CURMAN, OROSLAVJE
3. LUKA MEZDIĆ, OROSLAVJE
3. DALEN MALAGIĆ, BAK
Patterns - Ml.kadeti -Plavi
2004
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
201
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
112
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
165
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
130
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
2011
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
112
0
GABRIEL RUBIL (IN-NAE)
2012
165
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
130
0
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
2017
176
0
DEAN BOŽUŠKOVIĆ (BAK)
165
0
LEON BRIGLJEVIĆ (BAK)
Medalists
1. DEAN BOŽUŠKOVIĆ, BAK
2. LEON BRIGLJEVIĆ, BAK
3. GABRIEL RUBIL, IN-NAE
3. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
Patterns - Ml.kadeti -Crni (1.dan)
2008
186
0
FRANE KLARIĆ TOMAC (BAK)
152
0
ENES ADEMI (BAK)
193
JOSIP BOŽAK (BAK)
2015
152
0
ENES ADEMI (BAK)
193
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
Medalists
1. JOSIP BOŽAK, BAK
2. ENES ADEMI, BAK
3. FRANE KLARIĆ TOMAC, BAK
3. ----
Patterns - Kadetkinje -Zeleni
1017
229
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
178
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
19
PAOLA NOVAK (ORO)
1023
178
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
19
0
PAOLA NOVAK (ORO)
Medalists
1. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
2. PAOLA NOVAK, OROSLAVJE
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ----
Patterns - Juniori -Plavi
3007
140
0
MATEO MEDVEDEC (PUNTAR)
263
0
KARLO BAKŠAJ MACAN (TKD VK)
158
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
3020
263
0
KARLO BAKŠAJ MACAN (TKD VK)
158
0
KENAN ZEČEVIĆ (BAK)
Medalists
1. KENAN ZEČEVIĆ, BAK
2. KARLO BAKŠAJ MACAN, Vinkovci
3. MATEO MEDVEDEC, PUNTAR
3. ----
Patterns - Juniori -Crni (2.dan)
3008
150
0
NIKOLA GOJANI (BAK)
84
0
ANDREA ČEK (BAK)
190
DOMINIK HEGEDUŠ (BAK)
3021
84
0
ANDREA ČEK (BAK)
190
0
DOMINIK HEGEDUŠ (BAK)
Medalists
1. ANDREA ČEK, BAK
2. DOMINIK HEGEDUŠ, BAK
3. NIKOLA GOJANI, BAK
3. ----
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
3004
184
0
DORA BERLJAVAC (BAK)
98
0
MARIJA GALIATOVIĆ (SOLARIS)
101
NIKOLINA DEVČIĆ (GE BAEK)
97
CVITA KINKELA (SOLARIS)
223
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
3014
184
0
DORA BERLJAVAC (BAK)
101
0
NIKOLINA DEVČIĆ (GE BAEK)
3015
97
0
CVITA KINKELA (SOLARIS)
223
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
3025
184
0
DORA BERLJAVAC (BAK)
223
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. DORA BERLJAVAC, BAK
3. CVITA KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
3. NIKOLINA DEVČIĆ, Ge Baek