Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Odprto adidas Otroško Ligo 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mlajši kadeti 1
Mlajši kadeti 2
Mlajše kadetinje 2
Kick (M)
Kick (Ž)
TEŽA/LETO
Mlajši kadeti 2 -27
Mlajši kadeti 2 -33
Mlajši kadeti 2 -36
Mlajši kadeti 2 -39
Mlajši kadeti 2 -43
Mlajši kadeti 2 -47
Mlajši kadeti 2 -27
1018
26
9
ALEX SEVŠEK (RP-TKD)
53
13
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
Dobitniki medalj
1. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR
2. ALEX SEVŠEK, Red Power
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti 2 -33
1006
55
1
GABRIEL KOPI (PANTAR)
47
14
MARK HREN (TKDKANG)
1007
60
6
ŽAN GABRŠČEK (PANTAR)
51
3
GAŠPER ŠTAJNAR (TKDKANG)
1025
47
17
MARK HREN (TKDKANG)
60
5
ŽAN GABRŠČEK (PANTAR)
Dobitniki medalj
1. MARK HREN, TKD klub Kang
2. ŽAN GABRŠČEK, TKD PANTAR
3. GABRIEL KOPI, TKD PANTAR
3. GAŠPER ŠTAJNAR, TKD klub Kang
Mlajši kadeti 2 -36
1002
46
5
TEVŽ OLOVEC (TKDKANG)
56
19
MIHA BRADAČ (PANTAR)
4
ENEJ RODOŠEK (RP-TKD)
1003
29
2
AMADEJ KRIČAJ KOTNIK (RP-TKD)
63
8
JAKA VOLJČ (PANTAR)
58
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
1015
56
14
MIHA BRADAČ (PANTAR)
4
1
ENEJ RODOŠEK (RP-TKD)
1016
63
0
JAKA VOLJČ (PANTAR)
58
12
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
1030
56
2
MIHA BRADAČ (PANTAR)
58
14
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
Dobitniki medalj
1. NIKOLAJ BULATOVIC, TKD PANTAR
2. MIHA BRADAČ, TKD PANTAR
3. JAKA VOLJČ, TKD PANTAR
3. ENEJ RODOŠEK, Red Power
Mlajši kadeti 2 -39
1019
6
0
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
65
1
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
2. OGNJEN BJELOŠEVIĆ, Red Power
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti 2 -43
1004
92
18
TIJAN DEVIĆ (PANTAR)
73
6
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
78
MITJA DINEJ DOBRIČ (TKDKANG)
71
LAMAR BUZOV (TKD KBK)
72
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
1008
92
13
TIJAN DEVIĆ (PANTAR)
78
24
MITJA DINEJ DOBRIČ (TKDKANG)
1009
71
17
LAMAR BUZOV (TKD KBK)
72
15
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
1026
78
16
MITJA DINEJ DOBRIČ (TKDKANG)
71
4
LAMAR BUZOV (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. MITJA DINEJ DOBRIČ, TKD klub Kang
2. LAMAR BUZOV, TKD-KBK-MARIBOR
3. TIJAN DEVIĆ, TKD PANTAR
3. LUKA MAKSIMOVIĆ, DRAGON
Mlajši kadeti 2 -47
1020
59
4
TIAN KRANJEC (PANTAR)
31
3
NIKOLA KAČAVENDA (RP-TKD)
Dobitniki medalj
1. TIAN KRANJEC, TKD PANTAR
2. NIKOLA KAČAVENDA, Red Power
3. ----
3. ----