Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Ozalj 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
Bistra
Jastreb
Karlovac
Ogulin
Ozalj
Pantera
RUGVICA
Sutla Šenkovec
ŠKORPION GORNJA VRBA
TK Prana Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači-24
Limačice-21
Limačice-27
Limačice-30
Mlađi kadeti-36
Mlađi kadeti-39
Mlađe kadetkinje-27
Mlađe kadetkinje-30
Mlađe kadetkinje-33
Mlađe kadetkinje-51
Kadeti-37
Kadeti-41
Limači-24
1003
143
13
MARINO MATIĆ (RUG)
178
1
DINO VRBAN (BIST)
1004
157
3
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
106
6
LEON SENICIC (BIST)
1017
143
3
MARINO MATIĆ (RUG)
106
4
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. MARINO MATIĆ, RUGVICA
3. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
3. DINO VRBAN, Bistra
Limačice-21
1008
103
4
LARA KURJAN (BIST)
50
3
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
1009
32
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
155
23
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
1020
103
7
LARA KURJAN (BIST)
155
8
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. LARA KURJAN, Bistra
3. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. DORA SAMARZIJA, Pantera
Limačice-27
1010
14
8
ANDREA BERIĆ (SPRTKPD)
141
17
LORENA EREŠ (VRBA)
1011
104
1
TARA HORVAT (BIST)
54
9
KALA MIDŽOR (PANTERA)
1021
141
2
LORENA EREŠ (VRBA)
54
3
KALA MIDŽOR (PANTERA)
Medalists
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LORENA EREŠ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. TARA HORVAT, Bistra
3. ANDREA BERIĆ, "SPARTAK" Prijedor
Limačice-30
1002
140
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
139
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
96
MARIJA STIMAC (PANTERA)
23
DORA ČIČAK (SUTLA )
36
IVONA FERENAC (OZALJ)
1014
140
26
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
96
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1015
23
0
DORA ČIČAK (SUTLA )
36
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
1023
140
10
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
36
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. IVONA FERENAC, Ozalj
3. MARIJA STIMAC, Pantera
3. DORA ČIČAK, Sutla Šenkovec
Mlađi kadeti-36
2004
33
19
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
102
13
FILIP SPICEK (BIST)
2005
49
2
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
119
14
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
2027
33
2
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
119
14
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
2. ANTONIO SENTIGAR, Ozalj
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. FILIP SPICEK, Bistra
Mlađi kadeti-39
2006
19
0
ANTE LJUBIĆ (SUTLA )
156
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
41
LUKA BOGOVIĆ (OZALJ)
2028
156
4
DAVID MIHIC (PANTERA)
41
0
LUKA BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. DAVID MIHIC, Pantera
2. LUKA BOGOVIĆ, Ozalj
3. ANTE LJUBIĆ, Sutla Šenkovec
3. ----
Mlađe kadetkinje-27
2007
51
2
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
162
5
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
153
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
2029
162
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
153
4
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. MARA SAMARZIJA, Pantera
3. ----
Mlađe kadetkinje-30
2019
47
7
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
108
3
ANA MINKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. ANA MINKOVIĆ, Bistra
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje-33
2020
151
13
LUCIJA JELIC (PANTERA)
112
0
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LEONARDA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje-51
2008
48
12
ANA STIMAC (PANTERA)
63
11
JOVANA PANČIĆ (SPRTKPD)
170
ANĐELA MRKIĆ (SPRTKPD)
2030
48
14
ANA STIMAC (PANTERA)
170
3
ANĐELA MRKIĆ (SPRTKPD)
Medalists
1. ANA STIMAC, Pantera
2. ANĐELA MRKIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. JOVANA PANČIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
Kadeti-37
2023
146
7
TONI DUJIĆ (RUG)
98
8
IAN MIDZOR (PANTERA)
Medalists
1. IAN MIDZOR, Pantera
2. TONI DUJIĆ, RUGVICA
3. ----
3. ----
Kadeti-41
2009
142
7
IVAN MATIĆ (RUG)
35
2
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
152
VITO JELIC (PANTERA)
2031
142
0
IVAN MATIĆ (RUG)
152
10
VITO JELIC (PANTERA)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. IVAN MATIĆ, RUGVICA
3. DOMAGOJ LUKAČ, Ozalj
3. ----