Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Pantera Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) - 2006, 2007 -1
Kick (muški) - 2008, 2009 -2
Kick (muški) - 2010, 2011 -3
Kick (ženski) - 2006, 2007 -1
Kick (ženski) - 2008, 2009 -2
Kick (ženski) - 2010, 2011 -3
Kick (muški) - 2006, 2007 -1
K001
310
0
RADE VUKELIĆ (OGULIN)
203
0
LEO TELENTA (FORTECA)
198
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
K002
203
0
LEO TELENTA (FORTECA)
198
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. LEO TELENTA, Forteca Korčula
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. RADE VUKELIĆ, Ogulin
3. ----
Kick (muški) - 2008, 2009 -2
K008
256
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
62
0
HROMADZIC GRGA (PANTERA)
K009
283
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
79
0
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
K010
256
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
283
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
Osvajači medalja
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. HROMADZIC GRGA, Pantera
3. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
Kick (muški) - 2010, 2011 -3
K015
247
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
344
0
IVAN ČAVRAK (RUG)
24
BENJAMIN JAGARČEC (PANTERA)
K016
247
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
24
0
BENJAMIN JAGARČEC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. BRUNO LATIN, Ozalj
2. BENJAMIN JAGARČEC, Pantera
3. IVAN ČAVRAK, RUGVICA
3. ----
Kick (ženski) - 2006, 2007 -1
K003
347
0
ERIKA BETZLER (RUG)
306
0
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
349
KARLA MATAČIĆ (RUG)
K004
351
0
PETRA ŠEREPEC (RUG)
305
0
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
307
LANA SALOPEK (OGULIN)
K005
306
0
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
349
0
KARLA MATAČIĆ (RUG)
K006
351
0
PETRA ŠEREPEC (RUG)
307
0
LANA SALOPEK (OGULIN)
K007
306
0
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
351
0
PETRA ŠEREPEC (RUG)
Osvajači medalja
1. TINA VUKELIĆ, Ogulin
2. PETRA ŠEREPEC, RUGVICA
3. KARLA MATAČIĆ, RUGVICA
3. LANA SALOPEK, Ogulin
Kick (ženski) - 2008, 2009 -2
K011
282
0
VIKTORIJA MRVOŠ (TKTRNJE)
342
0
ENA ŠEREPEC (RUG)
250
IVONA FERENAC (OZALJ)
K011B
149
0
LANA MEHKEK DORIĆ (BORIK)
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
355
ANJA BARIŠIĆ (RUG)
K012
282
0
VIKTORIJA MRVOŠ (TKTRNJE)
250
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
K013
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
355
0
ANJA BARIŠIĆ (RUG)
K014
250
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
Osvajači medalja
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. MARA GLAVAŠ, MARTIN GRAD
3. VIKTORIJA MRVOŠ, TK TRNJE
3. ANJA BARIŠIĆ, RUGVICA
Kick (ženski) - 2010, 2011 -3
K017
350
0
LUCIJA ČAVRAK (RUG)
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
61
LENA MIHIC (PANTERA)
221
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
280
EMA SLADE (TKTRNJE)
K018
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
61
0
LENA MIHIC (PANTERA)
K019
221
0
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
280
0
EMA SLADE (TKTRNJE)
K020
281
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
221
0
SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
Osvajači medalja
1. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
2. SARA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
3. LENA MIHIC, Pantera
3. EMA SLADE, TK TRNJE