Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Demo - Mali sportaši 1 -27
Demo - Mali sportaši 1 -30
Demo - Male sportašice 1 -33
Kick (muški) - 2008, 2009 -2
Kick (muški) - 2010, 2011 -3
Kick (ženski) - 2008, 2009 -2
Demo - Mali sportaši 1 -27
1003
252
15
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
242
3
MARIN MATASIĆ (RADNIK)
1004
268
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
28
10
ADRIAN LAH (PANTERA)
1005
115
0
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
339
13
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
1006
223
0
LUKAS DEŠKOVIĆ (COB)
100
0
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
1035
252
12
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
28
6
ADRIAN LAH (PANTERA)
1036
339
10
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
100
14
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
1066
252
11
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
100
12
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. ALEN IMŠIROVIĆ, Čigra
3. ADRIAN LAH, Pantera
Demo - Mali sportaši 1 -30
1001
266
4
MARO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
109
4
JURICA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
273
GAŠPER PETKOVŠEK (SILLA)
253
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
110
LUKA HREN (JAKOVLJ)
1002
57
13
URH ARHAR (SILLA)
107
1
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
343
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
63
FRAN TOMLJANOVIĆ (PANTERA)
104
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
1015
266
13
MARO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
273
7
GAŠPER PETKOVŠEK (SILLA)
1016
253
12
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
110
0
LUKA HREN (JAKOVLJ)
1017
57
14
URH ARHAR (SILLA)
343
16
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
1018
63
0
FRAN TOMLJANOVIĆ (PANTERA)
104
0
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
1047
266
0
MARO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
253
10
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
1048
343
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
63
0
FRAN TOMLJANOVIĆ (PANTERA)
1072
253
15
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
343
9
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. LUKŠA KOLEGA, Čigra
3. MARO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb
3. FRAN TOMLJANOVIĆ, Pantera
Demo - Male sportašice 1 -33
1025
135
13
KIARA ŠKRLIN (BIST)
187
1
LEA BARIĆ (JASTREB)
251
IVONA FERENAC (OZALJ)
1060
135
5
KIARA ŠKRLIN (BIST)
251
9
IVONA FERENAC (OZALJ)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. KIARA ŠKRLIN, Bistra
3. LEA BARIĆ, Jastreb
3. ----
Kick (muški) - 2008, 2009 -2
K008
256
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
62
0
HROMADZIC GRGA (PANTERA)
K009
283
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
79
0
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
K010
256
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
283
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. HROMADZIC GRGA, Pantera
3. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
Kick (muški) - 2010, 2011 -3
K015
247
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
344
0
IVAN ČAVRAK (RUG)
24
BENJAMIN JAGARČEC (PANTERA)
K016
247
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
24
0
BENJAMIN JAGARČEC (PANTERA)
Medalists
1. BRUNO LATIN, Ozalj
2. BENJAMIN JAGARČEC, Pantera
3. IVAN ČAVRAK, RUGVICA
3. ----
Kick (ženski) - 2008, 2009 -2
K011
282
0
VIKTORIJA MRVOŠ (TKTRNJE)
342
0
ENA ŠEREPEC (RUG)
250
IVONA FERENAC (OZALJ)
K011B
149
0
LANA MEHKEK DORIĆ (BORIK)
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
355
ANJA BARIŠIĆ (RUG)
K012
282
0
VIKTORIJA MRVOŠ (TKTRNJE)
250
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
K013
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
355
0
ANJA BARIŠIĆ (RUG)
K014
250
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
371
0
MARA GLAVAŠ (M. GRAD)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. MARA GLAVAŠ, MARTIN GRAD
3. VIKTORIJA MRVOŠ, TK TRNJE
3. ANJA BARIŠIĆ, RUGVICA