Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Pantera Open 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -57
Kadetkinje -37
Mlađi kadeti -27
2051
346
14
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
362
5
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
Dobitniki medalj
1. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
2. KREŠIMIR ČULIĆ, Novi Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -33
2004
102
13
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
366
1
MARKO MATIJEVIĆ (NOVIZ)
2005
314
3
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
190
4
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
2006
298
13
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
365
1
JAKOV PAP (NOVIZ)
2007
332
0
PATRIK VISINSKI (MED)
195
10
LUKA POSAVEC (JASTREB)
2035
102
0
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
190
0
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
2036
298
2
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
195
1
LUKA POSAVEC (JASTREB)
2060
102
10
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
298
1
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. LUKA POSAVEC, Jastreb
Mlađi kadeti -36
2008
228
15
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
172
3
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
368
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2009
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
51
0
DANIN HASANAGIC (SILLA)
275
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2037
228
4
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
368
1
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2038
197
7
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
275
0
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2061
228
9
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. DAVID DUNDOVIĆ, Novi Zagreb
3. FILIP JURIŠIĆ, VRBOVEC
Mlađi kadeti -47
2011
225
1
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
367
3
LUKA MATIJEVIĆ (NOVIZ)
157
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
2012
13
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
271
8
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
2013
364
8
TOMA KRSTINIĆ (NOVIZ)
309
7
EROL MUJKIĆ (JASTREB)
2041
367
0
LUKA MATIJEVIĆ (NOVIZ)
157
14
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
2042
271
4
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
364
5
TOMA KRSTINIĆ (NOVIZ)
2063
157
3
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
364
2
TOMA KRSTINIĆ (NOVIZ)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. TOMA KRSTINIĆ, Novi Zagreb
3. LUKA MATIJEVIĆ, Novi Zagreb
3. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađi kadetkinje -33
2016
358
0
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
44
4
NELA PUHALO (PANTERA)
2017
363
5
JANA CVJETKO (NOVIZ)
267
6
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
2018
359
2
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
46
14
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
345
MARTA HORVAT (ČIGRA)
2045
44
4
NELA PUHALO (PANTERA)
267
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
2046
46
5
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
345
1
MARTA HORVAT (ČIGRA)
2065
44
0
NELA PUHALO (PANTERA)
46
2
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. NELA PUHALO, Pantera
3. MARTA HORVAT, Čigra
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
Mlađi kadetkinje -36
2002
73
9
TEODORA RADAK (BANJICA)
294
1
PAULA FILA (ORKAAS)
304
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
164
DORA AŠONJA (RUG)
177
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2003
80
11
ANA REZAR (CASPER)
160
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
360
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
323
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2023
73
17
TEODORA RADAK (BANJICA)
304
5
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
2024
164
6
DORA AŠONJA (RUG)
177
5
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2025
80
13
ANA REZAR (CASPER)
360
0
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
2026
323
12
LUCIJA JELIC (PANTERA)
234
0
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2049
73
13
TEODORA RADAK (BANJICA)
164
2
DORA AŠONJA (RUG)
2050
80
0
ANA REZAR (CASPER)
323
1
LUCIJA JELIC (PANTERA)
2067
73
2
TEODORA RADAK (BANJICA)
323
5
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. TEODORA RADAK, Banjica
3. ANA REZAR, Casper
3. DORA AŠONJA, RUGVICA
Kadeti -37
276
DOMEN MOLJ (SILLA)
3002
357
5
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
206
18
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3004
34
13
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
147
2
BORNA ZGLAVNIK (BORIK)
337
LEON ČAČKO (MED)
35
IAN MIDZOR (PANTERA)
3005
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
162
6
IVO VERNIK (RUG)
3006
174
12
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
75
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
289
GABRIEL JEREB (ORI)
3022
276
13
DOMEN MOLJ (SILLA)
206
1
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3023
34
10
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
337
0
LEON ČAČKO (MED)
3024
35
16
IAN MIDZOR (PANTERA)
264
22
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
3025
174
4
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
289
2
GABRIEL JEREB (ORI)
3046
276
5
DOMEN MOLJ (SILLA)
34
1
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3047
264
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
174
0
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
3062
276
6
DOMEN MOLJ (SILLA)
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
Dobitniki medalj
1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
3. FRAN JAVORSKY, Pantera
Kadeti -41
3007
361
0
KARLO FRANCETIĆ (NOVIZ)
68
16
NIK BERGANT (SILLA)
3008
370
4
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
165
3
TONI DUJIĆ (RUG)
3009
182
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
211
0
VID MOHORIČ (RP-TKD)
3010
279
2
LEO CONJAR (TKD KAR)
48
6
VITO JELIC (PANTERA)
3034
68
6
NIK BERGANT (SILLA)
370
0
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
3035
182
3
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
48
6
VITO JELIC (PANTERA)
3056
68
2
NIK BERGANT (SILLA)
48
13
VITO JELIC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. VITO JELIC, Pantera
2. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
Kadeti -57
3014
178
13
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
286
0
LUKA GRANĐA (ORI)
3015
200
2
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
369
5
LUKA MAJCEN (NOVIZ)
3016
22
3
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
255
5
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
290
TIN PAVLOVIĆ (ORI)
3040
178
5
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
369
1
LUKA MAJCEN (NOVIZ)
3041
255
15
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
290
1
TIN PAVLOVIĆ (ORI)
3059
178
12
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
255
13
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
2. LOVRO MILOŠ, Jastreb
3. TIN PAVLOVIĆ, Orion
3. LUKA MAJCEN, Novi Zagreb
Kadetkinje -37
3030
356
1
NINA CVJETKO (NOVIZ)
152
15
MAREA VODOPIJA (COB)
303
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
3053
152
16
MAREA VODOPIJA (COB)
303
3
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
Dobitniki medalj
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS
3. NINA CVJETKO, Novi Zagreb
3. ----