Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Pantera Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -36
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje +59
Demo - Mali sportaši 1 -22
Demo - Mali sportaši 1 -30
Demo - Male sportašice 1 -20
Demo - Mali sportaši 2-30
Demo - Male sportašice 2 -27
Demo - Male sportašice 2 -30
Mlađi kadeti -36
2008
228
15
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
172
3
GABRIJEL PISAČIĆ (TKV)
368
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2009
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
51
0
DANIN HASANAGIC (SILLA)
275
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2037
228
4
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
368
1
DAVID DUNDOVIĆ (NOVIZ)
2038
197
7
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
275
0
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
2061
228
9
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
197
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. DAVID DUNDOVIĆ, Novi Zagreb
3. FILIP JURIŠIĆ, VRBOVEC
Kadeti -37
276
DOMEN MOLJ (SILLA)
3002
357
5
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
206
18
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3004
34
13
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
147
2
BORNA ZGLAVNIK (BORIK)
337
LEON ČAČKO (MED)
35
IAN MIDZOR (PANTERA)
3005
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
162
6
IVO VERNIK (RUG)
3006
174
12
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
75
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
289
GABRIEL JEREB (ORI)
3022
276
13
DOMEN MOLJ (SILLA)
206
1
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3023
34
10
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
337
0
LEON ČAČKO (MED)
3024
35
16
IAN MIDZOR (PANTERA)
264
22
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
3025
174
4
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
289
2
GABRIEL JEREB (ORI)
3046
276
5
DOMEN MOLJ (SILLA)
34
1
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3047
264
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
174
0
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
3062
276
6
DOMEN MOLJ (SILLA)
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
3. FRAN JAVORSKY, Pantera
Kadeti -41
3007
361
0
KARLO FRANCETIĆ (NOVIZ)
68
16
NIK BERGANT (SILLA)
3008
370
4
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
165
3
TONI DUJIĆ (RUG)
3009
182
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
211
0
VID MOHORIČ (RP-TKD)
3010
279
2
LEO CONJAR (TKD KAR)
48
6
VITO JELIC (PANTERA)
3034
68
6
NIK BERGANT (SILLA)
370
0
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
3035
182
3
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
48
6
VITO JELIC (PANTERA)
3056
68
2
NIK BERGANT (SILLA)
48
13
VITO JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. VITO JELIC, Pantera
2. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
Kadetkinje -47
3048
69
0
SAŠA BERGANT (SILLA)
120
9
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
Osvajači medalja
1. GABRIELA SLADOJA, MASTER
2. SAŠA BERGANT, Taekwondo klub Silla
3. ----
3. ----
Kadetkinje +59
3018
184
2
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
201
8
LAURA GRBIN (FORTECA)
3019
229
16
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
124
4
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
3020
54
10
KAJA KASTELIC (SILLA)
301
4
MARCELA MARJANOVIĆ (ORI)
3021
72
4
DANICA PETKOV (SRBIJA)
338
2
KLAUDIA CESSARE (MED)
3044
201
0
LAURA GRBIN (FORTECA)
229
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
3045
54
6
KAJA KASTELIC (SILLA)
72
11
DANICA PETKOV (SRBIJA)
3061
229
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
72
0
DANICA PETKOV (SRBIJA)
Osvajači medalja
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DANICA PETKOV, Zrenjanin
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. KAJA KASTELIC, Taekwondo klub Silla
Demo - Mali sportaši 1 -22
1019
171
1
MISLAV KORNET (TKV)
56
13
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
132
LEON KLANFAR (BIST)
1055
56
5
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
132
16
LEON KLANFAR (BIST)
Osvajači medalja
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. PATRIK ŠKOFIC, Taekwondo klub Silla
3. MISLAV KORNET, VRBOVEC
3. ----
Demo - Mali sportaši 1 -30
1001
266
4
MARO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
109
4
JURICA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
273
GAŠPER PETKOVŠEK (SILLA)
253
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
110
LUKA HREN (JAKOVLJ)
1002
57
13
URH ARHAR (SILLA)
107
1
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
343
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
63
FRAN TOMLJANOVIĆ (PANTERA)
104
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
1015
266
13
MARO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
273
7
GAŠPER PETKOVŠEK (SILLA)
1016
253
12
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
110
0
LUKA HREN (JAKOVLJ)
1017
57
14
URH ARHAR (SILLA)
343
16
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
1018
63
0
FRAN TOMLJANOVIĆ (PANTERA)
104
0
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
1047
266
0
MARO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
253
10
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
1048
343
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
63
0
FRAN TOMLJANOVIĆ (PANTERA)
1072
253
15
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
343
9
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. LUKŠA KOLEGA, Čigra
3. MARO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb
3. FRAN TOMLJANOVIĆ, Pantera
Demo - Male sportašice 1 -20
1023
50
13
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
119
1
PETRA JURIŠIĆ (MASTER)
27
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
1058
50
10
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
27
8
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
Osvajači medalja
1. SARAH HASANAGIČ, Taekwondo klub Silla
2. DORA SAMARZIJA, Pantera
3. PETRA JURIŠIĆ, MASTER
3. ----
Demo - Mali sportaši 2-30
1026
321
6
LEON VUJIČIĆ (BIST)
97
11
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
1027
86
3
IVAN MATAS (CASPER)
312
14
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
1061
97
7
SAMUEL JURKIĆ (CASPER)
312
19
OŽBOLT MOLJ (SILLA)
Osvajači medalja
1. OŽBOLT MOLJ, Taekwondo klub Silla
2. SAMUEL JURKIĆ, Casper
3. IVAN MATAS, Casper
3. LEON VUJIČIĆ, Bistra
Demo - Male sportašice 2 -27
1030
240
3
LANA PASANEC (JAKOVLJ)
82
8
TARA TUČEK (CASPER)
58
DORIS JERMAN (SILLA)
1063
82
12
TARA TUČEK (CASPER)
58
1
DORIS JERMAN (SILLA)
Osvajači medalja
1. TARA TUČEK, Casper
2. DORIS JERMAN, Taekwondo klub Silla
3. LANA PASANEC, JAKOVLJE
3. ----
Demo - Male sportašice 2 -30
1031
269
7
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
55
14
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
1032
274
5
MELANIE MARIĆ (TKV)
91
3
MIA PETROVIĆ (CASPER)
1064
55
10
DANAJA ŠKOFIC (SILLA)
274
2
MELANIE MARIĆ (TKV)
Osvajači medalja
1. DANAJA ŠKOFIC, Taekwondo klub Silla
2. MELANIE MARIĆ, VRBOVEC
3. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. MIA PETROVIĆ, Casper