Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Pantera Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadetkinje -43
Kadeti -53
Kadetkinje -29
Kadetkinje -33
Kadetkinje -41
Kick (muški) - 2006, 2007 -1
Kick (ženski) - 2006, 2007 -1
Mlađi kadeti -33
2004
102
13
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
366
1
MARKO MATIJEVIĆ (NOVIZ)
2005
314
3
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
190
4
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
2006
298
13
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
365
1
JAKOV PAP (NOVIZ)
2007
332
0
PATRIK VISINSKI (MED)
195
10
LUKA POSAVEC (JASTREB)
2035
102
0
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
190
0
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
2036
298
2
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
195
1
LUKA POSAVEC (JASTREB)
2060
102
10
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
298
1
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. LUKA POSAVEC, Jastreb
Mlađi kadetkinje -43
2031
300
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
334
0
IMAN OPARDIJA (MED)
2032
328
5
NIKA STAŽNIK (MED)
148
0
MARTA GLOBAN (BORIK)
2057
334
1
IMAN OPARDIJA (MED)
328
2
NIKA STAŽNIK (MED)
Osvajači medalja
1. NIKA STAŽNIK, Medvedgrad
2. IMAN OPARDIJA, Medvedgrad
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
Kadeti -53
3013
293
10
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
218
3
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
176
LEON ZORKO (JASTREB)
278
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
246
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
3038
293
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
176
6
LEON ZORKO (JASTREB)
3039
278
11
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
246
2
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
3058
293
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
278
8
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
3. LEON ZORKO, Jastreb
3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik
Kadetkinje -29
3001
239
7
EMA SAMARZIJA (PANTERA)
353
8
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
49
KATARINA JAKŠIĆ (BANJICA)
3003
353
10
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
49
16
KATARINA JAKŠIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. KATARINA JAKŠIĆ, Banjica
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. EMA SAMARZIJA, Pantera
3. ----
Kadetkinje -33
3029
302
4
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
45
6
NIKA KOLAREK (PANTERA)
317
ANDREA BARTULAC (GACKA)
3052
45
1
NIKA KOLAREK (PANTERA)
317
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA KOLAREK, Pantera
3. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. ----
Kadetkinje -41
3017
295
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
161
1
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
183
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
287
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3042
295
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
183
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
3043
287
0
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
231
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
3060
295
19
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
231
7
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. MARTA BEBEK, TK TRNJE
Kick (muški) - 2006, 2007 -1
K001
310
0
RADE VUKELIĆ (OGULIN)
203
0
LEO TELENTA (FORTECA)
198
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
K002
203
0
LEO TELENTA (FORTECA)
198
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. LEO TELENTA, Forteca Korčula
2. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. RADE VUKELIĆ, Ogulin
3. ----
Kick (ženski) - 2006, 2007 -1
K003
347
0
ERIKA BETZLER (RUG)
306
0
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
349
KARLA MATAČIĆ (RUG)
K004
351
0
PETRA ŠEREPEC (RUG)
305
0
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
307
LANA SALOPEK (OGULIN)
K005
306
0
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
349
0
KARLA MATAČIĆ (RUG)
K006
351
0
PETRA ŠEREPEC (RUG)
307
0
LANA SALOPEK (OGULIN)
K007
306
0
TINA VUKELIĆ (OGULIN)
351
0
PETRA ŠEREPEC (RUG)
Osvajači medalja
1. TINA VUKELIĆ, Ogulin
2. PETRA ŠEREPEC, RUGVICA
3. KARLA MATAČIĆ, RUGVICA
3. LANA SALOPEK, Ogulin