Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Pantera Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Banjica
Bistra
Casper
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Forteca Korčula
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
Medvedgrad
Novi Zagreb
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
SENJ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -27
Kadeti -37
Kadeti -53
Demo - Mali sportaši 1 -27
Demo - Mali sportaši 2-27
Mlađi kadeti -39
2001
207
4
FILIP KUŠEC (RADNIK)
194
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
248
LEO TELENTA (FORTECA)
215
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
196
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
232
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
191
MAURO MARTINAC (JASTREB)
26
DAVID MIHIC (PANTERA)
193
NINO KOLEGA (JASTREB)
2019
207
12
FILIP KUŠEC (RADNIK)
248
0
LEO TELENTA (FORTECA)
2020
215
18
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
196
0
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
2021
232
12
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
191
0
MAURO MARTINAC (JASTREB)
2022
26
7
DAVID MIHIC (PANTERA)
193
0
NINO KOLEGA (JASTREB)
2047
207
9
FILIP KUŠEC (RADNIK)
215
2
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
2048
232
2
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
26
3
DAVID MIHIC (PANTERA)
2066
207
4
FILIP KUŠEC (RADNIK)
26
5
DAVID MIHIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. DAVID MIHIC, Pantera
2. FILIP KUŠEC, Radnik
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. OGNJEN BJELOŠEVIĆ, Red Power
Mlađi kadetkinje -27
2052
244
4
VANESA LEDINSKI (RADNIK)
311
14
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. VANESA LEDINSKI, Radnik
3. ----
3. ----
Kadeti -37
276
DOMEN MOLJ (SILLA)
3002
357
5
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
206
18
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3004
34
13
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
147
2
BORNA ZGLAVNIK (BORIK)
337
LEON ČAČKO (MED)
35
IAN MIDZOR (PANTERA)
3005
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
162
6
IVO VERNIK (RUG)
3006
174
12
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
75
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
289
GABRIEL JEREB (ORI)
3022
276
13
DOMEN MOLJ (SILLA)
206
1
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
3023
34
10
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
337
0
LEON ČAČKO (MED)
3024
35
16
IAN MIDZOR (PANTERA)
264
22
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
3025
174
4
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
289
2
GABRIEL JEREB (ORI)
3046
276
5
DOMEN MOLJ (SILLA)
34
1
FRAN JAVORSKY (PANTERA)
3047
264
4
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
174
0
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
3062
276
6
DOMEN MOLJ (SILLA)
264
11
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
3. FRAN JAVORSKY, Pantera
Kadeti -53
3013
293
10
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
218
3
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
176
LEON ZORKO (JASTREB)
278
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
246
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
3038
293
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
176
6
LEON ZORKO (JASTREB)
3039
278
11
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
246
2
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
3058
293
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
278
8
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
3. LEON ZORKO, Jastreb
3. ANTONIO DRAGAŠEVIĆ, Radnik
Demo - Mali sportaši 1 -27
1003
252
15
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
242
3
MARIN MATASIĆ (RADNIK)
1004
268
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
28
10
ADRIAN LAH (PANTERA)
1005
115
0
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
339
13
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
1006
223
0
LUKAS DEŠKOVIĆ (COB)
100
0
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
1035
252
12
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
28
6
ADRIAN LAH (PANTERA)
1036
339
10
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
100
14
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
1066
252
11
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
100
12
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. ALEN IMŠIROVIĆ, Čigra
3. ADRIAN LAH, Pantera
Demo - Mali sportaši 2-27
1052
243
0
JAKOB MARTINOVIĆ (RADNIK)
209
0
SVEN ČIKEŠ (COB)
Osvajači medalja
1. SVEN ČIKEŠ, Cobra
2. JAKOB MARTINOVIĆ, Radnik
3. ----
3. ----