Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Vrtićanci
Vrtićanke
Mali školarci
Male školarke
Mlađi kadeti - A
Mlađe kadetkinje - A
Mlađi kadeti - B
Mlađe kadetkinje - B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets - A (male) -27
Younger cadets - A (male) -30
Younger cadets - A (male) -33
Younger cadets - A (male) -36
Younger cadets - A (male) -39
Younger cadets - A (male) -43
Younger cadets - A (male) -47
Younger cadets - A (male) -27
A017
93
13
PETAR RIHTAREC (MAKSMR)
80
20
FRAN ŠERER (ZAGREB)
Medalists
1. FRAN ŠERER, Zagreb
2. PETAR RIHTAREC, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Younger cadets - A (male) -30
B017
122
11
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
119
19
ANTE HERCEG (0RION)
120
FABIAN BARIŠIĆ (0RION)
56
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
32
STJEPAN CULEJ (0RION)
B019
119
13
ANTE HERCEG (0RION)
120
8
FABIAN BARIŠIĆ (0RION)
B020
56
13
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
32
1
STJEPAN CULEJ (0RION)
B023
119
21
ANTE HERCEG (0RION)
56
16
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ANTE HERCEG, 0RION
2. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
3. FABIAN BARIŠIĆ, 0RION
3. STJEPAN CULEJ, 0RION
Younger cadets - A (male) -33
C008
124
0
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
76
12
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
96
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
123
PATRICK DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
78
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
C009
125
3
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
59
11
KRISTIJAN KUŠTER (TKKORYO)
36
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
147
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
79
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C012
76
6
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
96
3
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
C013
123
1
PATRICK DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
78
5
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
C014
59
9
KRISTIJAN KUŠTER (TKKORYO)
36
10
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
C015
147
9
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
79
10
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C020
76
6
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
78
1
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
C021
36
7
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
79
4
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C024
76
5
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
36
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ANGELO ŠVEC, Zagreb
2. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. ANTONIO DERVIŠ, Zagreb
3. ANTONIO MARAS, Zagreb
Younger cadets - A (male) -36
A013
150
10
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
83
17
MARKO JELIĆ (ZAGREB)
A014
45
20
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
64
12
FILIP VURADIN (TKKORYO)
A018
83
9
MARKO JELIĆ (ZAGREB)
45
14
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. TIN MALEČIĆ, Jastreb
2. MARKO JELIĆ, Zagreb
3. FILIP VURADIN, Taekwondo Klub KORYO Varaždin
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
Younger cadets - A (male) -39
B021
77
10
ANTE CIPETIĆ (ZAGREB)
126
12
BORNA ŠPORČIĆ (TKOSVIT)
Medalists
1. BORNA ŠPORČIĆ, TK Osvit
2. ANTE CIPETIĆ, Zagreb
3. ----
3. ----
Younger cadets - A (male) -43
C025
98
0
FILIP LJUBOTINA (MAKSMR)
42
5
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
106
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
C030
42
5
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
106
6
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. FRAN FURIĆ, Tigar Zagreb
2. SVEN GAVRANOVIĆ, Jastreb
3. FILIP LJUBOTINA, MAKSIMIR
3. ----
Younger cadets - A (male) -47
B031
41
13
FILIP TOMIĆ (JASTREB)
48
0
MARKO MRAVINAC (JASTREB)
Medalists
1. FILIP TOMIĆ, Jastreb
2. MARKO MRAVINAC, Jastreb
3. ----
3. ----