Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Male školarke -24
Male školarke -26
Male školarke -28
Male školarke -30
Male školarke -36
Male školarke -39
Male školarke -24
A052
146
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
233
0
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
A052A
311
2
LEONY LONČAR (OMEGA)
466
0
ELLA MARIA TOMAC (PK TEAM)
A053
141
0
LARA PRELEC (TKV)
79
0
UNA PRERADOVIĆ (DUBRAVA)
434
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
A054
146
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
311
1
LEONY LONČAR (OMEGA)
A055
141
0
LARA PRELEC (TKV)
434
2
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
A058
146
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
434
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. MARIJA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
2. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
3. LEONY LONČAR, Omega
3. LARA PRELEC, VRBOVEC
Male školarke -26
A056
220
0
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
240
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
A057
206
0
ELENA NEMČIĆ LUINOVIĆ (TIGAZ)
86
2
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
A059
240
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
86
0
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. NIA ANI DROBAC, Tigar Zagreb
2. ANA TOPČIĆ, Dubrava
3. RAFAELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ELENA NEMČIĆ LUINOVIĆ, Tigar Zagreb
Male školarke -28
A060
273
0
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
100
0
KLARA DOKMANOVIĆ (DUBRAVA)
A061
217
2
GABRIJELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
124
0
LANA JAHIJI (PK TEAM)
A062
454
0
MARIJA PETROVIĆ (SPRTUS)
121
0
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
93
GABRIELA IDŽAN (DUBRAVA)
A063
273
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
217
0
GABRIJELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
A064
121
2
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
93
0
GABRIELA IDŽAN (DUBRAVA)
A067
273
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
121
0
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. MIA POLOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LEONA STILINOVIĆ, Panda Karlovac Team
3. GABRIJELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. GABRIELA IDŽAN, Dubrava
Male školarke -30
A065
456
0
DOROTEA KORPAR (FOX)
462
2
FRANKA ČUKAC (SPRTUS)
A066
461
2
LUCIA DE BONA (SPRTUS)
463
0
VITA BEČIĆ (SPRTUS)
A069
462
0
FRANKA ČUKAC (SPRTUS)
461
2
LUCIA DE BONA (SPRTUS)
Osvajači medalja
1. LUCIA DE BONA, SPIRITUS
2. FRANKA ČUKAC, SPIRITUS
3. VITA BEČIĆ, SPIRITUS
3. DOROTEA KORPAR, Fox
Male školarke -36
A068
123
2
MAGDALENA ŠTEFANAC (PK TEAM)
99
0
ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
81
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
A070
123
0
MAGDALENA ŠTEFANAC (PK TEAM)
81
0
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA ŠTEFANAC, Panda Karlovac Team
2. TEREZA SOKOL, Dubrava
3. ELENA SMILJIĆ, Dubrava
3. ----
Male školarke -39
A071
149
0
TENA POSAVEC (TKV)
62
2
DEA PINJUH (TKDDS)
Osvajači medalja
1. DEA PINJUH, DUGO SELO
2. TENA POSAVEC, VRBOVEC
3. ----
3. ----