Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Male školarke -24
Male školarke -26
Male školarke -28
Male školarke -30
Male školarke -36
Male školarke -39
Male školarke -24
A052
146
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
233
0
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
A052A
311
2
LEONY LONČAR (OMEGA)
466
0
ELLA MARIA TOMAC (PK TEAM)
A053
141
0
LARA PRELEC (TKV)
79
0
UNA PRERADOVIĆ (DUBRAVA)
434
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
A054
146
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
311
1
LEONY LONČAR (OMEGA)
A055
141
0
LARA PRELEC (TKV)
434
2
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
A058
146
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
434
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
Medalists
1. MARIJA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
2. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
3. LEONY LONČAR, Omega
3. LARA PRELEC, VRBOVEC
Male školarke -26
A056
220
0
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
240
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
A057
206
0
ELENA NEMČIĆ LUINOVIĆ (TIGAZ)
86
2
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
A059
240
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
86
0
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. NIA ANI DROBAC, Tigar Zagreb
2. ANA TOPČIĆ, Dubrava
3. RAFAELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ELENA NEMČIĆ LUINOVIĆ, Tigar Zagreb
Male školarke -28
A060
273
0
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
100
0
KLARA DOKMANOVIĆ (DUBRAVA)
A061
217
2
GABRIJELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
124
0
LANA JAHIJI (PK TEAM)
A062
454
0
MARIJA PETROVIĆ (SPRTUS)
121
0
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
93
GABRIELA IDŽAN (DUBRAVA)
A063
273
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
217
0
GABRIJELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
A064
121
2
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
93
0
GABRIELA IDŽAN (DUBRAVA)
A067
273
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
121
0
LEONA STILINOVIĆ (PK TEAM)
Medalists
1. MIA POLOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LEONA STILINOVIĆ, Panda Karlovac Team
3. GABRIJELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. GABRIELA IDŽAN, Dubrava
Male školarke -30
A065
456
0
DOROTEA KORPAR (FOX)
462
2
FRANKA ČUKAC (SPRTUS)
A066
461
2
LUCIA DE BONA (SPRTUS)
463
0
VITA BEČIĆ (SPRTUS)
A069
462
0
FRANKA ČUKAC (SPRTUS)
461
2
LUCIA DE BONA (SPRTUS)
Medalists
1. LUCIA DE BONA, SPIRITUS
2. FRANKA ČUKAC, SPIRITUS
3. VITA BEČIĆ, SPIRITUS
3. DOROTEA KORPAR, Fox
Male školarke -36
A068
123
2
MAGDALENA ŠTEFANAC (PK TEAM)
99
0
ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
81
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
A070
123
0
MAGDALENA ŠTEFANAC (PK TEAM)
81
0
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
Medalists
1. MAGDALENA ŠTEFANAC, Panda Karlovac Team
2. TEREZA SOKOL, Dubrava
3. ELENA SMILJIĆ, Dubrava
3. ----
Male školarke -39
A071
149
0
TENA POSAVEC (TKV)
62
2
DEA PINJUH (TKDDS)
Medalists
1. DEA PINJUH, DUGO SELO
2. TENA POSAVEC, VRBOVEC
3. ----
3. ----