Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B - 24
Mlađi kadeti B - 27
Mlađi kadeti B - 30
Mlađi kadeti B - 33
Mlađi kadeti B - 36
Mlađi kadeti B - 39
Mlađi kadeti B - 43
Mlađi kadeti B - 51
Mlađi kadeti B + 51
Mlađi kadeti B - 24
B018
22
0
NOA BOHNEC (FOX)
118
2
BILAL KHALAF (PK TEAM)
13
DAMJAN VINKOVIĆ (FOX)
B020
118
2
BILAL KHALAF (PK TEAM)
13
0
DAMJAN VINKOVIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. BILAL KHALAF, Panda Karlovac Team
2. DAMJAN VINKOVIĆ, Fox
3. NOA BOHNEC, Fox
3. ----
Mlađi kadeti B - 27
B019
268
0
KARLO KOMADINA VUKŠIĆ (TKD PRA)
60
2
NIKOLA BARAČI (TKDDS)
B019A
221
0
IVAN ŠVABINEC (TIGAZ)
469
2
LUKAS DEJANOVIĆ (PK TEAM)
B021
320
0
IVOR JANKOVIĆ (OMEGA)
119
2
MARKO GOJAK (PK TEAM)
270
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
B022
60
2
NIKOLA BARAČI (TKDDS)
469
3
LUKAS DEJANOVIĆ (PK TEAM)
B023
119
0
MARKO GOJAK (PK TEAM)
270
0
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
B026
469
2
LUKAS DEJANOVIĆ (PK TEAM)
270
0
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. LUKAS DEJANOVIĆ, Panda Karlovac Team
2. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. NIKOLA BARAČI, DUGO SELO
3. MARKO GOJAK, Panda Karlovac Team
Mlađi kadeti B - 30
B024
48
0
MARKO BLAŠKO (FOX)
285
2
DAVID BAJZEK (PANTERA)
B025
49
0
FRAN BEGIĆ (FOX)
128
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
B027
285
0
DAVID BAJZEK (PANTERA)
128
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. FRAN SMOLIĆ, Panda Karlovac Team
2. DAVID BAJZEK, Pantera
3. FRAN BEGIĆ, Fox
3. MARKO BLAŠKO, Fox
Mlađi kadeti B - 33
B028
317
0
FABIJAN ZEMAN (OMEGA)
10
2
FILIP HRESTAK (FOX)
B029
299
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
448
1
AMIN VELIČ (MARIBOR)
B030
316
0
LEON VINKOVIĆ (OMEGA)
212
0
FRANO SVEČNJAK (TIGAZ)
450
PETAR FABIJANIĆ (COB)
B031
326
0
PATRIK JEROTIĆ (OMEGA)
11
2
LUKA HRESTAK (FOX)
241
PATRICK TIN ČAVLINA (TIGAZ)
B032
64
0
LOVRO MALUS (TKDDS)
276
0
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
116
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B033
10
0
FILIP HRESTAK (FOX)
448
0
AMIN VELIČ (MARIBOR)
B034
316
0
LEON VINKOVIĆ (OMEGA)
450
2
PETAR FABIJANIĆ (COB)
B035
11
0
LUKA HRESTAK (FOX)
241
0
PATRICK TIN ČAVLINA (TIGAZ)
B036
276
0
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
116
2
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B037
10
0
FILIP HRESTAK (FOX)
450
2
PETAR FABIJANIĆ (COB)
B038
11
0
LUKA HRESTAK (FOX)
116
2
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B040
450
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
116
2
MILE BREBERINA (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. MILE BREBERINA, Panda Karlovac Team
2. PETAR FABIJANIĆ, Cobra
3. LUKA HRESTAK, Fox
3. FILIP HRESTAK, Fox
Mlađi kadeti B - 36
B039
369
0
VITO NOVINA (JAKOVLJ)
366
2
VIKTOR BEČIĆ (SPRTUS)
B041
134
0
ANTONIO VUJČIĆ (TKV)
261
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
B042
138
2
GABRIEL VARGA (TKV)
257
0
BORNA JURATIĆ (TKD PRA)
B043
359
0
BARTOL HORVAT (SPRTUS)
325
2
KARLO KRALJ (PANTERA)
B044
366
0
VIKTOR BEČIĆ (SPRTUS)
261
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
B045
138
2
GABRIEL VARGA (TKV)
325
1
KARLO KRALJ (PANTERA)
B047
261
1
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
138
0
GABRIEL VARGA (TKV)
Osvajači medalja
1. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
2. GABRIEL VARGA, VRBOVEC
3. VIKTOR BEČIĆ, SPIRITUS
3. KARLO KRALJ, Pantera
Mlađi kadeti B - 39
B046
43
2
JOSIP IVANKOVIĆ (BIST)
373
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
367
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
B048
43
1
JOSIP IVANKOVIĆ (BIST)
367
2
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. ADRIAN MARTINOVIĆ, Cobra
2. JOSIP IVANKOVIĆ, Bistra
3. DAVID DOŽUDIĆ, Cobra
3. ----
Mlađi kadeti B - 43
B049
442
2
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
125
0
TEO KRŠINIĆ (PK TEAM)
B050
44
0
JAKOV MMILCIC (BIST)
327
0
NOA STRUČIĆ (OMEGA)
B051
371
2
BRUNO ANIĆ (COB)
39
0
DORIJAN POPIJAČ (FOX)
83
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
B052
442
2
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
327
0
NOA STRUČIĆ (OMEGA)
B053
371
2
BRUNO ANIĆ (COB)
83
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
B055
442
1
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
371
2
BRUNO ANIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. BRUNO ANIĆ, Cobra
2. ALEKS DAKIĆ, TK Prana Karlovac
3. JURAJ GAJSKI, Dubrava
3. NOA STRUČIĆ, Omega
Mlađi kadeti B - 51
B054
304
2
ROKO JURIĆ (JASTREB)
365
1
ALEN ADILJI (SPRTUS)
115
JOVAN BREBERINA (PK TEAM)
B056
304
0
ROKO JURIĆ (JASTREB)
115
2
JOVAN BREBERINA (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. JOVAN BREBERINA, Panda Karlovac Team
2. ROKO JURIĆ, Jastreb
3. ALEN ADILJI, SPIRITUS
3. ----
Mlađi kadeti B + 51
B057
198
2
DAMJAN BABIĆ (TIGAZ)
465
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. DAMJAN BABIĆ, Tigar Zagreb
2. NATKO VEČEK, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----