Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti B-37
Kadeti B-41
Kadeti B-45
Kadeti B-53
Kadeti B+65
Kadeti B-37
A003
143
0
LEONARDO MILANOVIĆ (TKV)
46
0
NIKSA IVANKOVIC (BIST)
293
LUKA SKALA (PANTERA)
A014
46
0
NIKSA IVANKOVIC (BIST)
293
0
LUKA SKALA (PANTERA)
Osvajači medalja
1. NIKSA IVANKOVIC, Bistra
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti B-41
A004
380
2
VID BERBER (COB)
186
0
FRANO ŠUVAR (JASTREB)
A005
52
1
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
120
2
MARIJO VELIĆ (PK TEAM)
A015
380
2
VID BERBER (COB)
120
0
MARIJO VELIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. VID BERBER, Cobra
2. MARIJO VELIĆ, Panda Karlovac Team
3. FRANO ŠUVAR, Jastreb
3. JOSIP LELJAK-ŽMALEC, DUGO SELO
Kadeti B-45
A006
420
2
MISLAV HORVATIĆ (.OSVIT)
189
1
MARIJAN KIRETA (JASTREB)
A007
185
2
FRAN GULIN (JASTREB)
188
1
LEON LEVAK (JASTREB)
A016
420
2
MISLAV HORVATIĆ (.OSVIT)
185
0
FRAN GULIN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MISLAV HORVATIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. FRAN GULIN, Jastreb
3. MARIJAN KIRETA, Jastreb
3. LEON LEVAK, Jastreb
Kadeti B-53
A001
63
0
MARKO MALUS (TKDDS)
228
2
NEO DEBELIĆ (JASTREB)
191
FRAN JAKOPČIN (JASTREB)
19
ROKO RAČAN (FOX)
300
MARO SUŠNIK (JASTREB)
A010
228
2
NEO DEBELIĆ (JASTREB)
191
1
FRAN JAKOPČIN (JASTREB)
A011
19
1
ROKO RAČAN (FOX)
300
2
MARO SUŠNIK (JASTREB)
A018
228
0
NEO DEBELIĆ (JASTREB)
300
2
MARO SUŠNIK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARO SUŠNIK, Jastreb
2. NEO DEBELIĆ, Jastreb
3. ROKO RAČAN, Fox
3. FRAN JAKOPČIN, Jastreb
Kadeti B+65
B013
108
0
JAN IVANČIĆ (DUBRAVA)
190
2
LEON KRNETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LEON KRNETIĆ, Jastreb
2. JAN IVANČIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----