Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje B-41
Kadetkinje B-44
Kadetkinje B-51
Kadetkinje B-55
Kadetkinje B-59
Kadetkinje B+59
Kadetkinje B-41
A008
69
2
LEONA PALEŠIĆ (TKDDS)
30
0
MAGDALENA HODAK (FOX)
A009
151
0
MATEA HERCEG (TKDDS)
417
2
LARA KURJAN (BIST)
A017
69
0
LEONA PALEŠIĆ (TKDDS)
417
2
LARA KURJAN (BIST)
Osvajači medalja
1. LARA KURJAN, Bistra
2. LEONA PALEŠIĆ, DUGO SELO
3. MATEA HERCEG, DUGO SELO
3. MAGDALENA HODAK, Fox
Kadetkinje B-44
A002
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
155
0
ELLA FALETAR (FOX)
419
KARLA DEBAK (SPRTUS)
421
HELENA ZDELAR (OZALJ)
157
MIA SUDAŠ (FOX)
A012
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
419
0
KARLA DEBAK (SPRTUS)
A013
421
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
157
1
MIA SUDAŠ (FOX)
A019
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
421
0
HELENA ZDELAR (OZALJ)
Osvajači medalja
1. EVA ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
2. HELENA ZDELAR, Ozalj
3. KARLA DEBAK, SPIRITUS
3. MIA SUDAŠ, Fox
Kadetkinje B-51
B001
170
0
LUCIJA VRDOLJAK (FOX)
3
0
LANA KUMIŠA (BIST)
140
KARMEN ĐORĐEVIĆ (TKV)
452
TEA KOVAČ (JASTREB)
45
LARA ĐURIN (BIST)
B009
3
2
LANA KUMIŠA (BIST)
140
0
KARMEN ĐORĐEVIĆ (TKV)
B010
452
0
TEA KOVAČ (JASTREB)
45
2
LARA ĐURIN (BIST)
B016
3
2
LANA KUMIŠA (BIST)
45
1
LARA ĐURIN (BIST)
Osvajači medalja
1. LANA KUMIŠA, Bistra
2. LARA ĐURIN, Bistra
3. KARMEN ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. TEA KOVAČ, Jastreb
Kadetkinje B-55
B005
368
2
MARINA BOSEK (COB)
169
0
LANA SORIĆ (FOX)
B006
165
2
FRANKA TANJIĆ (FOX)
158
0
LUCIA BLAŽEKOVIĆ (FOX)
B014
368
2
MARINA BOSEK (COB)
165
1
FRANKA TANJIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. MARINA BOSEK, Cobra
2. FRANKA TANJIĆ, Fox
3. LANA SORIĆ, Fox
3. LUCIA BLAŽEKOVIĆ, Fox
Kadetkinje B-59
B007
410
0
VITA UDOVIČIĆ (.OSVIT)
166
2
LORA FALETAR (FOX)
B008
423
0
NIKA DEBAK (SPRTUS)
47
2
PETRA GAZIĆ (FOX)
B015
166
2
LORA FALETAR (FOX)
47
0
PETRA GAZIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. LORA FALETAR, Fox
2. PETRA GAZIĆ, Fox
3. VITA UDOVIČIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. NIKA DEBAK, SPIRITUS
Kadetkinje B+59
B002
202
0
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
16
0
IVA ĆURIĆ (FOX)
B003
40
0
REA PRIŠLIN (FOX)
425
0
LAURA HABAN (SPRTUS)
B004
187
0
STELLA CHIARA HROVAT (JASTREB)
156
2
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
23
EVA LONCMAN (FOX)
B011
16
0
IVA ĆURIĆ (FOX)
40
2
REA PRIŠLIN (FOX)
B012
156
0
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
23
2
EVA LONCMAN (FOX)
B017
40
0
REA PRIŠLIN (FOX)
23
2
EVA LONCMAN (FOX)
Osvajači medalja
1. EVA LONCMAN, Fox
2. REA PRIŠLIN, Fox
3. LANA DOMINKOVIĆ, Fox
3. IVA ĆURIĆ, Fox