Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 2. kolo (437 natjecatelja)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje B-41
Kadetkinje B-44
Kadetkinje B-51
Kadetkinje B-55
Kadetkinje B-59
Kadetkinje B+59
Kadetkinje B-41
A008
69
2
LEONA PALEŠIĆ (TKDDS)
30
0
MAGDALENA HODAK (FOX)
A009
151
0
MATEA HERCEG (TKDDS)
417
2
LARA KURJAN (BIST)
A017
69
0
LEONA PALEŠIĆ (TKDDS)
417
2
LARA KURJAN (BIST)
Medalists
1. LARA KURJAN, Bistra
2. LEONA PALEŠIĆ, DUGO SELO
3. MATEA HERCEG, DUGO SELO
3. MAGDALENA HODAK, Fox
Kadetkinje B-44
A002
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
155
0
ELLA FALETAR (FOX)
419
KARLA DEBAK (SPRTUS)
421
HELENA ZDELAR (OZALJ)
157
MIA SUDAŠ (FOX)
A012
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
419
0
KARLA DEBAK (SPRTUS)
A013
421
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
157
1
MIA SUDAŠ (FOX)
A019
449
2
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
421
0
HELENA ZDELAR (OZALJ)
Medalists
1. EVA ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
2. HELENA ZDELAR, Ozalj
3. KARLA DEBAK, SPIRITUS
3. MIA SUDAŠ, Fox
Kadetkinje B-51
B001
170
0
LUCIJA VRDOLJAK (FOX)
3
0
LANA KUMIŠA (BIST)
140
KARMEN ĐORĐEVIĆ (TKV)
452
TEA KOVAČ (JASTREB)
45
LARA ĐURIN (BIST)
B009
3
2
LANA KUMIŠA (BIST)
140
0
KARMEN ĐORĐEVIĆ (TKV)
B010
452
0
TEA KOVAČ (JASTREB)
45
2
LARA ĐURIN (BIST)
B016
3
2
LANA KUMIŠA (BIST)
45
1
LARA ĐURIN (BIST)
Medalists
1. LANA KUMIŠA, Bistra
2. LARA ĐURIN, Bistra
3. KARMEN ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. TEA KOVAČ, Jastreb
Kadetkinje B-55
B005
368
2
MARINA BOSEK (COB)
169
0
LANA SORIĆ (FOX)
B006
165
2
FRANKA TANJIĆ (FOX)
158
0
LUCIA BLAŽEKOVIĆ (FOX)
B014
368
2
MARINA BOSEK (COB)
165
1
FRANKA TANJIĆ (FOX)
Medalists
1. MARINA BOSEK, Cobra
2. FRANKA TANJIĆ, Fox
3. LANA SORIĆ, Fox
3. LUCIA BLAŽEKOVIĆ, Fox
Kadetkinje B-59
B007
410
0
VITA UDOVIČIĆ (.OSVIT)
166
2
LORA FALETAR (FOX)
B008
423
0
NIKA DEBAK (SPRTUS)
47
2
PETRA GAZIĆ (FOX)
B015
166
2
LORA FALETAR (FOX)
47
0
PETRA GAZIĆ (FOX)
Medalists
1. LORA FALETAR, Fox
2. PETRA GAZIĆ, Fox
3. VITA UDOVIČIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. NIKA DEBAK, SPIRITUS
Kadetkinje B+59
B002
202
0
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
16
0
IVA ĆURIĆ (FOX)
B003
40
0
REA PRIŠLIN (FOX)
425
0
LAURA HABAN (SPRTUS)
B004
187
0
STELLA CHIARA HROVAT (JASTREB)
156
2
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
23
EVA LONCMAN (FOX)
B011
16
0
IVA ĆURIĆ (FOX)
40
2
REA PRIŠLIN (FOX)
B012
156
0
LANA DOMINKOVIĆ (FOX)
23
2
EVA LONCMAN (FOX)
B017
40
0
REA PRIŠLIN (FOX)
23
2
EVA LONCMAN (FOX)
Medalists
1. EVA LONCMAN, Fox
2. REA PRIŠLIN, Fox
3. LANA DOMINKOVIĆ, Fox
3. IVA ĆURIĆ, Fox