Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 3. kolo (413 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
K015
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
199
0
JAKOV SLIŠKO (TKDDS)
186
KRISTIJAN PAVLIĆ (TKDDS)
K016
14
0
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
69
0
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
192
BARTOL TULIĆ (TKDDS)
K017
148
0
EMAN HIBIĆ (DUBRAVA)
80
0
KARLO KOMAR (ROYAL)
36
PETAR MIKULIĆ (TKDDS)
K018
183
0
NOA PAŠALIĆ (TKDDS)
365
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
37
TIN DURMIŠEVIĆ (TKDDS)
K019
396
0
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
42
0
JURAJ POCEDIĆ (ROYAL)
35
MATIJA IVANOVIĆ (TKDDS)
K020
24
0
ŠIMUN ŠUMEČKI (FOX)
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
184
MIHAEL MURAT (TKDDS)
K021
143
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
309
0
TOMA TANDARA (RUG)
38
JAKOV KIĐEMET (TKDDS)
K022
39
0
VITO KUŠ (TKDDS)
366
0
JAN BAČIĆ (JASTREB)
188
FRAN RELOTA (TKDDS)
K023
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
186
0
KRISTIJAN PAVLIĆ (TKDDS)
K024
69
0
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
192
0
BARTOL TULIĆ (TKDDS)
K025
80
0
KARLO KOMAR (ROYAL)
36
0
PETAR MIKULIĆ (TKDDS)
K026
365
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
37
0
TIN DURMIŠEVIĆ (TKDDS)
K027
396
0
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
35
0
MATIJA IVANOVIĆ (TKDDS)
K028
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
184
0
MIHAEL MURAT (TKDDS)
K029
143
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
38
0
JAKOV KIĐEMET (TKDDS)
K030
366
0
JAN BAČIĆ (JASTREB)
188
0
FRAN RELOTA (TKDDS)
K031
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
69
0
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
K032
80
0
KARLO KOMAR (ROYAL)
365
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
K033
396
0
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
K034
143
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
366
0
JAN BAČIĆ (JASTREB)
K035
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
365
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
K036
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
143
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
K037
230
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
332
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ALEKSEJ BERBER, Cobra
2. PETAR SAKAČ, Jastreb
3. LEON PEČARIĆ, Jastreb
3. NEO IVKOVIĆ, Dubrava