Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 3. kolo (413 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
K078
307
0
SVEN MARAN (RUG)
109
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
391
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
K079
376
0
FRAN PRANJIĆ (RUG)
339
0
IVANO PAVIĆ (JASTREB)
229
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
K080
306
0
PATRIK JAKŠIĆ (RUG)
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
232
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
K081
79
0
FILIP PALEŠIĆ (RUG)
377
0
NOEL JUNGVIRTH (JASTREB)
105
IVAN ŠVABINEC (TIGAZ)
K082
64
0
MARKO PAVIĆ (RUG)
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
167
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K083
305
0
FILIP ŽIVČIĆ (RUG)
419
0
MARK STRMEČKI (JASTREB)
231
BRUNO ANIĆ (COB)
K084
304
0
GABRIEL ARAMBAŠIĆ (RUG)
340
0
MIHAEL MULLER (JASTREB)
240
PETAR FABIJANIĆ (COB)
393
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
114
LUKA HARMICAR (TIGAZ)
K085
307
0
SVEN MARAN (RUG)
391
0
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
K086
339
0
IVANO PAVIĆ (JASTREB)
229
0
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
K087
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
232
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
K088
79
0
FILIP PALEŠIĆ (RUG)
105
0
IVAN ŠVABINEC (TIGAZ)
K089
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
167
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K090
419
0
MARK STRMEČKI (JASTREB)
231
0
BRUNO ANIĆ (COB)
K091
304
0
GABRIEL ARAMBAŠIĆ (RUG)
240
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K092
393
0
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
114
0
LUKA HARMICAR (TIGAZ)
K093
307
0
SVEN MARAN (RUG)
339
0
IVANO PAVIĆ (JASTREB)
K094
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
79
0
FILIP PALEŠIĆ (RUG)
K095
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
231
0
BRUNO ANIĆ (COB)
K096
304
0
GABRIEL ARAMBAŠIĆ (RUG)
393
0
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
K097
307
0
SVEN MARAN (RUG)
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
K098
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
393
0
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
K099
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. JAN LUKA GOTTŠTAJN, Jastreb
2. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
3. SVEN MARAN, RUGVICA
3. MISLAV MATOIĆ, Radnik