Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 3. kolo (413 natjecatelja)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti A (M)
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti A (M)
Kadetkinje A (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
K078
307
0
SVEN MARAN (RUG)
109
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
391
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
K079
376
0
FRAN PRANJIĆ (RUG)
339
0
IVANO PAVIĆ (JASTREB)
229
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
K080
306
0
PATRIK JAKŠIĆ (RUG)
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
232
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
K081
79
0
FILIP PALEŠIĆ (RUG)
377
0
NOEL JUNGVIRTH (JASTREB)
105
IVAN ŠVABINEC (TIGAZ)
K082
64
0
MARKO PAVIĆ (RUG)
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
167
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K083
305
0
FILIP ŽIVČIĆ (RUG)
419
0
MARK STRMEČKI (JASTREB)
231
BRUNO ANIĆ (COB)
K084
304
0
GABRIEL ARAMBAŠIĆ (RUG)
340
0
MIHAEL MULLER (JASTREB)
240
PETAR FABIJANIĆ (COB)
393
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
114
LUKA HARMICAR (TIGAZ)
K085
307
0
SVEN MARAN (RUG)
391
0
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
K086
339
0
IVANO PAVIĆ (JASTREB)
229
0
ADRIAN MARTINOVIĆ (COB)
K087
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
232
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
K088
79
0
FILIP PALEŠIĆ (RUG)
105
0
IVAN ŠVABINEC (TIGAZ)
K089
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
167
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
K090
419
0
MARK STRMEČKI (JASTREB)
231
0
BRUNO ANIĆ (COB)
K091
304
0
GABRIEL ARAMBAŠIĆ (RUG)
240
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
K092
393
0
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
114
0
LUKA HARMICAR (TIGAZ)
K093
307
0
SVEN MARAN (RUG)
339
0
IVANO PAVIĆ (JASTREB)
K094
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
79
0
FILIP PALEŠIĆ (RUG)
K095
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
231
0
BRUNO ANIĆ (COB)
K096
304
0
GABRIEL ARAMBAŠIĆ (RUG)
393
0
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
K097
307
0
SVEN MARAN (RUG)
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
K098
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
393
0
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
K099
380
0
JAN LUKA GOTTŠTAJN (JASTREB)
111
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
Medalists
1. JAN LUKA GOTTŠTAJN, Jastreb
2. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
3. SVEN MARAN, RUGVICA
3. MISLAV MATOIĆ, Radnik