Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Male školarke -24
Male školarke -26
Male školarke -28
Male školarke -30
Male školarke -34
Male školarke +41
Male školarke -24
C028
246
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
403
0
NEVA KARAMATIĆ (.OSVIT)
C030
96
2
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
299
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
C031
326
2
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
3
0
LUNA PALADA (ROYAL)
164
GABRIJELA RENIĆ (.OSVIT)
C032
246
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
96
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
C033
326
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
164
0
GABRIJELA RENIĆ (.OSVIT)
C035
246
0
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
326
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. NADJA ZUKANOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MARIJA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. GABRIJELA RENIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
Male školarke -26
C034
354
1
LEONY LONČAR (OMEGA)
352
0
MIA SAPOR (JASTREB)
Medalists
1. LEONY LONČAR, Omega
2. MIA SAPOR, Jastreb
3. ----
3. ----
Male školarke -28
C036
49
0
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
316
0
ANTONIJA PERKOVIĆ (TIGAZ)
58
ZARA KARABAN (ROYAL)
C037
355
1
KLARA KELAVA (JASTREB)
248
1
LARA PRELEC (TKV)
197
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
C038
49
2
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
58
0
ZARA KARABAN (ROYAL)
C039
355
2
KLARA KELAVA (JASTREB)
197
0
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
C041
49
1
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
355
0
KLARA KELAVA (JASTREB)
Medalists
1. VITA BEČIĆ, SPIRITUS
2. KLARA KELAVA, Jastreb
3. ZARA KARABAN, ROYAL
3. ANA TOPČIĆ, Dubrava
Male školarke -30
C040
173
0
NIKA FLANJAK (.OSVIT)
325
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
C042
235
0
RAFAELA ČUJIĆ (.OSVIT)
150
2
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
C043
162
0
DALIA HADŽAGIĆ SABLIĆ (.OSVIT)
327
2
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
43
MARIJA PETROVIĆ (SPIRITU)
C044
325
0
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
150
0
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
C045
327
2
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
43
0
MARIJA PETROVIĆ (SPIRITU)
C048
325
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
327
0
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. NIA ANI DROBAC, Tigar Zagreb
2. RAFAELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. TEREZA SOKOL, Dubrava
3. MARIJA PETROVIĆ, SPIRITUS
Male školarke -34
C046
145
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
229
0
MARIJA LOVRIĆ (.OSVIT)
C047
231
0
KARLA GUDELJEVIĆ (.OSVIT)
191
2
LORENA GABAJ (.OSVIT)
C049
145
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
191
0
LORENA GABAJ (.OSVIT)
Medalists
1. MIA POLOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LORENA GABAJ, Taekwondo klub Osvit
3. MARIJA LOVRIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. KARLA GUDELJEVIĆ, Taekwondo klub Osvit
Male školarke +41
C050
444
2
AJNA HIBIĆ (DUBRAVA)
247
1
TENA POSAVEC (TKV)
Medalists
1. AJNA HIBIĆ, Dubrava
2. TENA POSAVEC, VRBOVEC
3. ----
3. ----