Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Male školarke -24
Male školarke -26
Male školarke -28
Male školarke -30
Male školarke -34
Male školarke +41
Male školarke -24
C028
246
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
403
0
NEVA KARAMATIĆ (.OSVIT)
C030
96
2
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
299
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
C031
326
2
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
3
0
LUNA PALADA (ROYAL)
164
GABRIJELA RENIĆ (.OSVIT)
C032
246
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
96
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
C033
326
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
164
0
GABRIJELA RENIĆ (.OSVIT)
C035
246
0
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
326
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NADJA ZUKANOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MARIJA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. GABRIJELA RENIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
Male školarke -26
C034
354
1
LEONY LONČAR (OMEGA)
352
0
MIA SAPOR (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LEONY LONČAR, Omega
2. MIA SAPOR, Jastreb
3. ----
3. ----
Male školarke -28
C036
49
0
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
316
0
ANTONIJA PERKOVIĆ (TIGAZ)
58
ZARA KARABAN (ROYAL)
C037
355
1
KLARA KELAVA (JASTREB)
248
1
LARA PRELEC (TKV)
197
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
C038
49
2
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
58
0
ZARA KARABAN (ROYAL)
C039
355
2
KLARA KELAVA (JASTREB)
197
0
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
C041
49
1
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
355
0
KLARA KELAVA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VITA BEČIĆ, SPIRITUS
2. KLARA KELAVA, Jastreb
3. ZARA KARABAN, ROYAL
3. ANA TOPČIĆ, Dubrava
Male školarke -30
C040
173
0
NIKA FLANJAK (.OSVIT)
325
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
C042
235
0
RAFAELA ČUJIĆ (.OSVIT)
150
2
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
C043
162
0
DALIA HADŽAGIĆ SABLIĆ (.OSVIT)
327
2
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
43
MARIJA PETROVIĆ (SPIRITU)
C044
325
0
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
150
0
TEREZA SOKOL (DUBRAVA)
C045
327
2
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
43
0
MARIJA PETROVIĆ (SPIRITU)
C048
325
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
327
0
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. NIA ANI DROBAC, Tigar Zagreb
2. RAFAELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. TEREZA SOKOL, Dubrava
3. MARIJA PETROVIĆ, SPIRITUS
Male školarke -34
C046
145
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
229
0
MARIJA LOVRIĆ (.OSVIT)
C047
231
0
KARLA GUDELJEVIĆ (.OSVIT)
191
2
LORENA GABAJ (.OSVIT)
C049
145
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
191
0
LORENA GABAJ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. MIA POLOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LORENA GABAJ, Taekwondo klub Osvit
3. MARIJA LOVRIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. KARLA GUDELJEVIĆ, Taekwondo klub Osvit
Male školarke +41
C050
444
2
AJNA HIBIĆ (DUBRAVA)
247
1
TENA POSAVEC (TKV)
Osvajači medalja
1. AJNA HIBIĆ, Dubrava
2. TENA POSAVEC, VRBOVEC
3. ----
3. ----