Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mađi kadeti B (M)
Mlađe kadetkinje B (Ž)
Kadeti B (M)
Kadetkinje B (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽA/LETO
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanke B (2018)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
K001
362
0
GRETA GARVANOVIĆ MIHAELA (JASTREB)
436
0
ANJA ŠIMANOVIĆ KRUNOSLAV (JASTREB)
K002
371
0
NIVES PAVLA FORJAN (JASTREB)
69
0
RITA KARABAN (ROYAL)
K003
294
0
JULIADIVA ČABRAJA SAŠA (JASTREB)
160
0
MIA PETRA GAJSKI (JAKOVLJ)
398
BRUNA BABIĆ DAVOR (JASTREB)
K004
436
0
ANJA ŠIMANOVIĆ KRUNOSLAV (JASTREB)
69
0
RITA KARABAN (ROYAL)
K005
160
0
MIA PETRA GAJSKI (JAKOVLJ)
398
0
BRUNA BABIĆ DAVOR (JASTREB)
K007
436
0
ANJA ŠIMANOVIĆ KRUNOSLAV (JASTREB)
398
0
BRUNA BABIĆ DAVOR (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. ANJA ŠIMANOVIĆ KRUNOSLAV, Jastreb
2. BRUNA BABIĆ DAVOR, Jastreb
3. RITA KARABAN, ROYAL
3. MIA PETRA GAJSKI, JAKOVLJE
Fam.kick - Vrtićanke B (2018)
K015
163
0
ARIA DANIJEL NOVAK (JAKOVLJ)
279
0
MIA RADOVANIĆ ZORAN (JASTREB)
282
LEA RADOVANOVIĆ MIREZA (JASTREB)
K016
279
0
MIA RADOVANIĆ ZORAN (JASTREB)
282
0
LEA RADOVANOVIĆ MIREZA (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. MIA RADOVANIĆ ZORAN, Jastreb
2. LEA RADOVANOVIĆ MIREZA, Jastreb
3. ARIA DANIJEL NOVAK, JAKOVLJE
3. ----
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
K015
140
0
VIVIAN KOPI DALIBOR KOPI (ZTŠ)
425
0
MARIJA JURILJ PETAR (JASTREB)
K017
138
0
KORINA KARDUM HRVOJE KARDUM (ZTŠ)
384
0
LARA TOMLJANOVIĆ JASMINA (JASTREB)
K018
132
0
EVA ERAK POCA DAMIR ERAK POCA (ZTŠ)
459
0
ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
K019
408
0
MAGDALENA MISIR ZVONIMIR (JASTREB)
349
0
MIA BUMBAR GORAN BUMBAR (TIGAZ)
K020
425
0
MARIJA JURILJ PETAR (JASTREB)
138
0
KORINA KARDUM HRVOJE KARDUM (ZTŠ)
K021
459
0
ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
408
0
MAGDALENA MISIR ZVONIMIR (JASTREB)
K023
138
0
KORINA KARDUM HRVOJE KARDUM (ZTŠ)
459
0
ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT, Jastreb
2. KORINA KARDUM HRVOJE KARDUM, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. MAGDALENA MISIR ZVONIMIR, Jastreb
3. MARIJA JURILJ PETAR, Jastreb