Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A.
Area B.
Area C
Area D
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanke B (2018)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
K025
192
0
PAVLA FORJAN MAKS GARAČA (JASTREB)
202
0
LUCIJA I TIN DRMIĆ ĐURĐENIĆ (DUBRAVA)
433
LUKAS BAČIĆ TOMA KUKIĆ (JASTREB)
213
FILIP JURATOVAC JAKOV BASTAŠIĆ (JASTREB)
455
IVAN DERGANC FILIP VERON (JASTREB)
K025A
454
0
LEON FILIPOVIĆ FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
469
0
RAČK PETANJEK (JASTREB)
342
MAK MARKULJ LEON FILIPOVIĆ (JASTREB)
208
NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
209
ANDRIJA I CVITA OSTOJIĆ (DUBRAVA)
K027
192
0
PAVLA FORJAN MAKS GARAČA (JASTREB)
433
0
LUKAS BAČIĆ TOMA KUKIĆ (JASTREB)
K026
213
0
FILIP JURATOVAC JAKOV BASTAŠIĆ (JASTREB)
455
0
IVAN DERGANC FILIP VERON (JASTREB)
K028
469
0
RAČK PETANJEK (JASTREB)
342
0
MAK MARKULJ LEON FILIPOVIĆ (JASTREB)
K029
208
0
NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
209
0
ANDRIJA I CVITA OSTOJIĆ (DUBRAVA)
K030
433
0
LUKAS BAČIĆ TOMA KUKIĆ (JASTREB)
213
0
FILIP JURATOVAC JAKOV BASTAŠIĆ (JASTREB)
K031
469
0
RAČK PETANJEK (JASTREB)
208
0
NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
K033
433
0
LUKAS BAČIĆ TOMA KUKIĆ (JASTREB)
208
0
NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKOLA PETANJEK FRANKO GRKINIĆ, Jastreb
2. LUKAS BAČIĆ TOMA KUKIĆ, Jastreb
3. RAČK PETANJEK, Jastreb
3. FILIP JURATOVAC JAKOV BASTAŠIĆ, Jastreb