Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A.
Borilište B.
Borilište C
Borilište D
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Kadeti (2008/09/10)
Indiv. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanci B (2018)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Vrtićanke B (2018)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
K034
15
0
DAVID MATEKOV (FOX)
95
0
DAVID LESIĆ (OZALJ)
70
JURAJ POCEDIĆ (ROYAL)
378
JAKOV BIRUŠ (OMEGA)
136
JAN BAČIĆ (JASTREB)
K035
144
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
169
0
NOAH KLEĆINA (JAKOVLJ)
351
FILIP ŠKVORČEVIĆ (TIGAZ)
74
LUKA ORŠULIĆ (ROYAL)
133
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
K036
73
0
LIAM LAZAREVIĆ (FOX)
255
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
344
JEREN DAVID (TIGAZ)
60
LEON TINO ŠARIĆ (ROYAL)
420
IVANO DŽEKO (JASTREB)
468
MISLAV HOLJEVAC (DUBRAVA)
387
KRISTIJAN NUIĆ KNEZOVIĆ (TIGAZ)
63
ILIJA MIHIĆ (ROYAL)
418
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
K037
95
0
DAVID LESIĆ (OZALJ)
70
0
JURAJ POCEDIĆ (ROYAL)
K038
378
0
JAKOV BIRUŠ (OMEGA)
136
0
JAN BAČIĆ (JASTREB)
K039
144
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
351
0
FILIP ŠKVORČEVIĆ (TIGAZ)
K040
74
0
LUKA ORŠULIĆ (ROYAL)
133
0
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
K041
255
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
344
0
JEREN DAVID (TIGAZ)
K042
60
0
LEON TINO ŠARIĆ (ROYAL)
420
0
IVANO DŽEKO (JASTREB)
K043
468
0
MISLAV HOLJEVAC (DUBRAVA)
387
0
KRISTIJAN NUIĆ KNEZOVIĆ (TIGAZ)
K044
63
0
ILIJA MIHIĆ (ROYAL)
418
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
K045
95
0
DAVID LESIĆ (OZALJ)
378
0
JAKOV BIRUŠ (OMEGA)
K046
144
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
133
0
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
K047
255
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
420
0
IVANO DŽEKO (JASTREB)
K048
468
0
MISLAV HOLJEVAC (DUBRAVA)
418
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
K049
95
0
DAVID LESIĆ (OZALJ)
144
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
K050
255
0
ALEKSEJ BERBER (COB)
418
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
K051
144
0
NEO IVKOVIĆ (DUBRAVA)
418
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LEON KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. NEO IVKOVIĆ, Dubrava
3. ALEKSEJ BERBER, Cobra
3. DAVID LESIĆ, Ozalj