Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bistra
Cobra
Dubrava
Fox
JAKOVLJE
Jastreb
OGRC Novska
Omega
Ozalj
Pantera
Plitvice
ROYAL
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
Varaždin
Velebit
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali školarci - 26
Mali školarci +41
Mlađi kadeti B - 33
Mlađi kadeti B + 51
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B +51
Kadetkinje B-51
Mali školarci - 26
C010
187
1
JAKOV ŠEGULJA (VELEBIT)
170
0
LEON RENIĆ (.OSVIT)
87
JURAJ HABULAN BUDJA (0905)
C012
370
2
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
93
0
VITO LOPARIĆ (0905)
228
INO KNEŽEVIĆ (.OSVIT)
C013
187
1
JAKOV ŠEGULJA (VELEBIT)
87
2
JURAJ HABULAN BUDJA (0905)
C014
370
2
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
228
0
INO KNEŽEVIĆ (.OSVIT)
C017
87
0
JURAJ HABULAN BUDJA (0905)
370
2
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. PETAR DASKIJEVIĆ, Omega
2. JURAJ HABULAN BUDJA, Varaždin
3. INO KNEŽEVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. JAKOV ŠEGULJA, Velebit
Mali školarci +41
C027
333
2
ERIK ČAVLOVIĆ (OMEGA)
91
0
LUKA GRGIĆ (0905)
314
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
C029
333
1
ERIK ČAVLOVIĆ (OMEGA)
314
2
TIN SOPIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. TIN SOPIĆ, Tigar Zagreb
2. ERIK ČAVLOVIĆ, Omega
3. LUKA GRGIĆ, Varaždin
3. ----
Mlađi kadeti B - 33
A.015
185
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
402
0
MATEJ GOJAK (OGRC)
413
LUKA MIKELIN (JASTREB)
A.017
412
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
24
0
FRAN BEGIĆ (FOX)
174
VITO KUDLEK (.OSVIT)
A.018
142
2
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
88
0
KRUNOSLAV NJEGOVEC (0905)
241
LOVRO MARIĆ (.OSVIT)
465
MATEJ VERON (JASTREB)
390
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
A.019
185
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
413
0
LUKA MIKELIN (JASTREB)
A.020
24
0
FRAN BEGIĆ (FOX)
174
2
VITO KUDLEK (.OSVIT)
A.021
142
2
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
241
0
LOVRO MARIĆ (.OSVIT)
A.022
465
0
MATEJ VERON (JASTREB)
390
2
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
A.023
185
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
174
0
VITO KUDLEK (.OSVIT)
A.024
142
2
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
390
1
FRAN FILIPOVIĆ (OGRC)
A.026
185
2
DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ (VELEBIT)
142
1
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. DOMAGOJ IVANIŠEVIĆ, Velebit
2. ROKO ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
3. VITO KUDLEK, Taekwondo klub Osvit
3. FRAN FILIPOVIĆ, OGRC Novska
Mlađi kadeti B + 51
B.011
431
0
IVAN IVEŠIČ (BIST)
92
0
MISLAV KOVAČ (0905)
330
NATKO VEČEK (TIGAZ)
B.013
431
0
IVAN IVEŠIČ (BIST)
330
2
NATKO VEČEK (TIGAZ)
Medalists
1. NATKO VEČEK, Tigar Zagreb
2. IVAN IVEŠIČ, Bistra
3. MISLAV KOVAČ, Varaždin
3. ----
Mlađe kadetkinje B -36
B.012
84
2
ISABEL KRALJ (0905)
243
0
ANJA VAČEVSKI (.OSVIT)
118
SARA BOŠNJAK (JASTREB)
397
MIA KOVAČEVIĆ (OGRC)
265
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
393
EVA KARABAJIĆ (OGRC)
147
LUCIJA BILIĆ (DUBRAVA)
123
MARA BLAŠKOVIĆ (JASTREB)
291
LEONA MILINKOVIĆ (.OSVIT)
B.014
84
2
ISABEL KRALJ (0905)
118
0
SARA BOŠNJAK (JASTREB)
B.015
397
0
MIA KOVAČEVIĆ (OGRC)
265
2
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
B.016
393
2
EVA KARABAJIĆ (OGRC)
147
0
LUCIJA BILIĆ (DUBRAVA)
B.017
123
1
MARA BLAŠKOVIĆ (JASTREB)
291
1
LEONA MILINKOVIĆ (.OSVIT)
B.018
84
0
ISABEL KRALJ (0905)
265
1
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
B.019
393
2
EVA KARABAJIĆ (OGRC)
123
0
MARA BLAŠKOVIĆ (JASTREB)
B.021
265
2
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
393
0
EVA KARABAJIĆ (OGRC)
Medalists
1. NIKA KNEŽEVIĆ, Cobra
2. EVA KARABAJIĆ, OGRC Novska
3. ISABEL KRALJ, Varaždin
3. MARA BLAŠKOVIĆ, Jastreb
Mlađe kadetkinje B +51
B.045
85
0
IVA TUĐAN (0905)
27
0
LAURA PAUŠIĆ (ROYAL)
304
MILA LANDEKA (SPIRITU)
303
SARAH PAVIĆ (SPIRITU)
67
MIA GALEKOVIĆ (ROYAL)
B.047
85
2
IVA TUĐAN (0905)
304
0
MILA LANDEKA (SPIRITU)
B.046
303
0
SARAH PAVIĆ (SPIRITU)
67
2
MIA GALEKOVIĆ (ROYAL)
B.049
85
2
IVA TUĐAN (0905)
67
0
MIA GALEKOVIĆ (ROYAL)
Medalists
1. IVA TUĐAN, Varaždin
2. MIA GALEKOVIĆ, ROYAL
3. MILA LANDEKA, SPIRITUS
3. SARAH PAVIĆ, SPIRITUS
Kadetkinje B-51
C049
98
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
90
0
LUIZA OLIVEIRA (0905)
C050
99
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
114
0
TEA KOVAČ (JASTREB)
C053
98
0
NINA HRNJAK (OZALJ)
99
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
Medalists
1. HELENA ZDELAR, Ozalj
2. NINA HRNJAK, Ozalj
3. TEA KOVAČ, Jastreb
3. LUIZA OLIVEIRA, Varaždin