Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bistra
Cobra
Dubrava
Fox
JAKOVLJE
Jastreb
OGRC Novska
Omega
Ozalj
Pantera
Plitvice
ROYAL
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
Varaždin
Velebit
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Male školarke -24
Male školarke -28
Male školarke +41
Mlađe kadetkinje B -33
Kadeti B-37
Male školarke -24
C028
246
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
403
0
NEVA KARAMATIĆ (.OSVIT)
C030
96
2
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
299
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
C031
326
2
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
3
0
LUNA PALADA (ROYAL)
164
GABRIJELA RENIĆ (.OSVIT)
C032
246
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
96
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
C033
326
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
164
0
GABRIJELA RENIĆ (.OSVIT)
C035
246
0
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
326
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. NADJA ZUKANOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MARIJA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. GABRIJELA RENIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
Male školarke -28
C036
49
0
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
316
0
ANTONIJA PERKOVIĆ (TIGAZ)
58
ZARA KARABAN (ROYAL)
C037
355
1
KLARA KELAVA (JASTREB)
248
1
LARA PRELEC (TKV)
197
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
C038
49
2
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
58
0
ZARA KARABAN (ROYAL)
C039
355
2
KLARA KELAVA (JASTREB)
197
0
ANA TOPČIĆ (DUBRAVA)
C041
49
1
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
355
0
KLARA KELAVA (JASTREB)
Medalists
1. VITA BEČIĆ, SPIRITUS
2. KLARA KELAVA, Jastreb
3. ZARA KARABAN, ROYAL
3. ANA TOPČIĆ, Dubrava
Male školarke +41
C050
444
2
AJNA HIBIĆ (DUBRAVA)
247
1
TENA POSAVEC (TKV)
Medalists
1. AJNA HIBIĆ, Dubrava
2. TENA POSAVEC, VRBOVEC
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -33
A.043
347
0
LANA SAPOR (JASTREB)
446
2
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
289
MATEA JOKIĆ (.OSVIT)
A.045
411
2
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
252
0
HANA PAVLOVIĆ (TKD PRA)
50
FRANKA ČUKAC (SPIRITU)
A.046
122
2
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
320
0
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
35
TINA KUMISA (BIST)
373
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
57
LUCIA DE BONA (SPIRITU)
A.047
446
2
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
289
0
MATEA JOKIĆ (.OSVIT)
A.048
411
1
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
50
0
FRANKA ČUKAC (SPIRITU)
A.049
122
2
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
35
0
TINA KUMISA (BIST)
A.050
373
1
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
57
0
LUCIA DE BONA (SPIRITU)
A.051
446
2
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
411
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A.052
122
1
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
373
2
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
A.053
446
2
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
373
0
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
Medalists
1. GABRIJELA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
2. MATIĆ NIKOLINA, Omega
3. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. SARA MIHOČINEC, Jastreb
Kadeti B-37
D041
55
0
VIKTOR BEČIĆ (SPIRITU)
300
2
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
251
ANTONIO VUJČIĆ (TKV)
D044
300
2
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
251
0
ANTONIO VUJČIĆ (TKV)
Medalists
1. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
2. ANTONIO VUJČIĆ, VRBOVEC
3. VIKTOR BEČIĆ, SPIRITUS
3. ----