Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 5. kolo
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Bistra
Cobra
Dubrava
Fox
JAKOVLJE
Jastreb
OGRC Novska
Omega
Ozalj
Pantera
Plitvice
ROYAL
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
Varaždin
Velebit
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
TEŽA/LETO
Male školarke -24
Mlađe kadetkinje B -30
Kadeti B-37
Kadeti B-49
Kadeti B-53
Kadetkinje B-41
Male školarke -24
C028
246
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
403
0
NEVA KARAMATIĆ (.OSVIT)
C030
96
2
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
299
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
C031
326
2
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
3
0
LUNA PALADA (ROYAL)
164
GABRIJELA RENIĆ (.OSVIT)
C032
246
2
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
96
0
LANA LUKUNIĆ (OZALJ)
C033
326
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
164
0
GABRIJELA RENIĆ (.OSVIT)
C035
246
0
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
326
1
NADJA ZUKANOVIĆ (TIGAZ)
Dobitniki medalj
1. NADJA ZUKANOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MARIJA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. GABRIJELA RENIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. LANA LUKUNIĆ, Ozalj
Mlađe kadetkinje B -30
A.034
298
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
242
0
MARINA SLAVIČEK (.OSVIT)
193
LORA VUKSAN (DUBRAVA)
A.035
126
2
IRIS CVETKO (JASTREB)
167
0
KATJA ŽIGO (.OSVIT)
261
FRIDA ZLONOGA (COB)
A.036
119
0
LUCIJA PRŽIĆ (JASTREB)
176
0
EMANUELA RENIĆ (.OSVIT)
158
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
155
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
113
BARBARA ĐOKIĆ (VELEBIT)
A.037
298
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
193
0
LORA VUKSAN (DUBRAVA)
A.038
126
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
261
0
FRIDA ZLONOGA (COB)
A.039
176
0
EMANUELA RENIĆ (.OSVIT)
158
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
A.040
155
2
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
113
1
BARBARA ĐOKIĆ (VELEBIT)
A.041
298
2
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
126
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
A.042
158
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
155
0
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
A.044
298
0
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
158
0
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
Dobitniki medalj
1. DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANJA BUREŠ, Plitvice
3. RUŽICA BRAJKOVIĆ, Dubrava
3. IRIS CVETKO, Jastreb
Kadeti B-37
D041
55
0
VIKTOR BEČIĆ (SPIRITU)
300
2
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
251
ANTONIO VUJČIĆ (TKV)
D044
300
2
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
251
0
ANTONIO VUJČIĆ (TKV)
Dobitniki medalj
1. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
2. ANTONIO VUJČIĆ, VRBOVEC
3. VIKTOR BEČIĆ, SPIRITUS
3. ----
Kadeti B-49
B.048
295
1
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
415
2
LEON LEVAK (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. LEON LEVAK, Jastreb
2. PETAR JANDRIĆ, Plitvice
3. ----
3. ----
Kadeti B-53
B.050
301
0
NOA BUREŠ (PLTVICE)
128
0
NEO DEBELIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. NOA BUREŠ, Plitvice
2. NEO DEBELIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadetkinje B-41
D048
335
2
NIKOLINA SIMIĆ (SPIRITU)
296
0
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
340
NIKA LUKAČ (JASTREB)
D051
335
1
NIKOLINA SIMIĆ (SPIRITU)
340
2
NIKA LUKAČ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. NIKA LUKAČ, Jastreb
2. NIKOLINA SIMIĆ, SPIRITUS
3. DANICA RAMLJAK, Plitvice
3. ----