Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA (555 natjecatelja) - 1.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Bistra
BROD
Dubrava
Fox
Jastreb
Omega
Ozalj
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
SPIRITUS
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A +51
Mlađi kadeti B - 30
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -39
Kadeti A-37
Kadeti A-61
Kadeti A-65
Kadetkinje A-44
Kadetkinje A-47
Kadetkinje A-51
Kadetkinje A-55
Kadeti B-41
Kadeti B-45
Kadeti B-53
Kadetkinje B-51
Kadetkinje B+59
Indiv. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Indiv. kick - Mali školarci (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Indiv. kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Vrtićanci A (2016/17)
Frie. kick - Mali školarci (2014/15)
Frie. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
Frie. kick - Kadeti (2008/09/10)
Frie. kick - Male školarke (2014/15)
Frie. kick - Mlađe kadetkinje (2011/12/13)
Frie. kick - Kadetikinje (2008/09/10)
Fam.kick - Vrtićanci A (2016/17)
Fam.kick - Mali školarci (2014/15)
Fam.kick - Vrtićanke A (2016/17)
Fam.kick - Male školarke (2014/15)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2011/12/13)
D019
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
84
0
ZVONIMIR PEHAR (TK BROD)
517
MARTIN ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
115
DANIEL MARJANOVIĆ (DUBRAVA)
320
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
D021
302
0
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
511
0
IZAIJA KRNJAK (JASTREB)
532
DANIJEL SREMAC (DUBRAVA)
520
NIKOLA ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
70
BORNA ZBOŽINEK (DUBRAVA)
D022
383
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
86
0
MIHAEL MURAT (TK BROD)
306
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
522
VITO SRUK (DUBRAVA)
71
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D023
527
0
FRANJO BOŽEK (DUBRAVA)
508
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
72
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
304
DINKO PLANIČIĆ (DUBRAVA)
533
MATVEY MUNJAKOVIĆ (DUBRAVA)
D024
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
517
0
MARTIN ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
D025
115
0
DANIEL MARJANOVIĆ (DUBRAVA)
320
0
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
D026
511
0
IZAIJA KRNJAK (JASTREB)
532
0
DANIJEL SREMAC (DUBRAVA)
D027
520
0
NIKOLA ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
70
0
BORNA ZBOŽINEK (DUBRAVA)
D028
383
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
306
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
D029
522
0
VITO SRUK (DUBRAVA)
71
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D030
508
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
72
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D031
304
0
DINKO PLANIČIĆ (DUBRAVA)
533
0
MATVEY MUNJAKOVIĆ (DUBRAVA)
D032
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
320
0
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
D033
511
0
IZAIJA KRNJAK (JASTREB)
520
0
NIKOLA ŠUŠKOVIĆ (DUBRAVA)
D034
306
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
71
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
D035
72
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
304
0
DINKO PLANIČIĆ (DUBRAVA)
D036
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
511
0
IZAIJA KRNJAK (JASTREB)
D037
71
0
IVAN KRIŽAN (DUBRAVA)
72
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
D039
334
0
FRAN JEREN (TIGAZ)
72
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
2. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
3. IVAN KRIŽAN, Dubrava
3. IZAIJA KRNJAK, Jastreb