Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - LIMAČ KUP (318 natjecatelja)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mali školarci (M)
Male školarke (Ž)
Mlađi kadeti (M)
Mlađe kadetkinje (Ž)
Kadeti (M)
Kadetkinje (Ž)
Juniorke (Ž)
IND.KICK - muški
IND.KICK - ženski
FRIENDS KICK - muški
FRIENDS KICK - ženski
FAMILY KICK - muški
FAMILY KICK - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Indiv. kick - Vrtićanci A (2017/18)
Indiv. kick - Vrtićanci B (2019)
Indiv. kick - Mali školarci (2015/16)
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2012/13/14)
Kružni kick (M) - 2015/16
Indiv. kick - Vrtićanci A (2017/18)
A018
263
0
ROKO MALEŠEVIĆ (JASTREB)
218
0
VITO JELIĆ (.OSVIT)
A019
285
0
KARLO FLANJAK (.OSVIT)
54
0
LOVRO MIHALJEVIĆ (.OSVIT)
A020
188
0
TARIK NURKIĆ (JASTREB)
314
0
FRAN BOSEK (.OSVIT)
53
LUKA KORBONI (.OSVIT)
A021
214
0
LEON PEČARIĆ (JASTREB)
315
0
DAVID BOSEK (.OSVIT)
224
ŠIMUN TADIĆ (.OSVIT)
A022
272
0
KRISTIJAN NUIĆ KNEZOVIĆ (TIGAZ)
216
0
FRANKO KOŠTIĆ MALIĆ (.OSVIT)
316
KARLO ŠVIGIR (.OSVIT)
A023
218
0
VITO JELIĆ (.OSVIT)
285
0
KARLO FLANJAK (.OSVIT)
A024
188
0
TARIK NURKIĆ (JASTREB)
53
0
LUKA KORBONI (.OSVIT)
A025
315
0
DAVID BOSEK (.OSVIT)
224
0
ŠIMUN TADIĆ (.OSVIT)
A026
272
0
KRISTIJAN NUIĆ KNEZOVIĆ (TIGAZ)
316
0
KARLO ŠVIGIR (.OSVIT)
A027
285
0
KARLO FLANJAK (.OSVIT)
53
0
LUKA KORBONI (.OSVIT)
A028
224
0
ŠIMUN TADIĆ (.OSVIT)
316
0
KARLO ŠVIGIR (.OSVIT)
A030
53
0
LUKA KORBONI (.OSVIT)
224
0
ŠIMUN TADIĆ (.OSVIT)
Osvajači medalja
1. LUKA KORBONI, Taekwondo klub Osvit
2. ŠIMUN TADIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. KARLO FLANJAK, Taekwondo klub Osvit
3. KARLO ŠVIGIR, Taekwondo klub Osvit
Indiv. kick - Vrtićanci B (2019)
A029
114
0
LUCIO GRKINIĆ (JASTREB)
284
0
GABRIEL STOJAK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. GABRIEL STOJAK, Jastreb
2. LUCIO GRKINIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Indiv. kick - Mali školarci (2015/16)
A032
227
0
DORIAN SAMAHODAJ (ROYAL)
46
0
LOVRO VUKELIĆ (FOX)
A033
115
0
DAVID KARAMATIĆ (JASTREB)
260
0
JAN SOPIĆ (TIGAZ)
A034
93
0
NEO PRANJIĆ (LOKOM)
137
0
ILIJA BORAC (DUBRAVA)
49
PATRIK MALTAR (FOX)
A035
16
0
LUKAS BLAŠKOVIĆ (PANTERA)
122
0
LUKA KRIŽAN (DUBRAVA)
A036
45
0
VITO SELAK (FOX)
269
0
ROKO MILAŠINOVIĆ (TIGAZ)
A037
97
0
VITO BERGOVAC (LOKOM)
261
0
JAKOV KRAČUN (TIGAZ)
48
LUKA ŠČURIC (FOX)
A038
227
0
DORIAN SAMAHODAJ (ROYAL)
115
0
DAVID KARAMATIĆ (JASTREB)
A039
137
0
ILIJA BORAC (DUBRAVA)
49
0
PATRIK MALTAR (FOX)
A040
122
0
LUKA KRIŽAN (DUBRAVA)
45
0
VITO SELAK (FOX)
A041
261
0
JAKOV KRAČUN (TIGAZ)
48
0
LUKA ŠČURIC (FOX)
A042
115
0
DAVID KARAMATIĆ (JASTREB)
49
0
PATRIK MALTAR (FOX)
A043
122
0
LUKA KRIŽAN (DUBRAVA)
261
0
JAKOV KRAČUN (TIGAZ)
A045
115
0
DAVID KARAMATIĆ (JASTREB)
122
0
LUKA KRIŽAN (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. LUKA KRIŽAN, Dubrava
2. DAVID KARAMATIĆ, Jastreb
3. JAKOV KRAČUN, Tigar Zagreb
3. PATRIK MALTAR, Fox
Indiv. kick - Mlađi kadeti (2012/13/14)
B001
294
0
IVAN PERIĆ (ORI)
160
0
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
B002
198
0
JOSIP BOŽEK (DUBRAVA)
171
0
MATIJA ČIČKO (JASTREB)
B003
103
0
LUKA EREŠ (LOKOM)
47
0
MATEJ ŠČURIC (FOX)
B004
196
0
LOVRO SALKIĆ (DUBRAVA)
226
0
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
B005
160
0
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
171
0
MATIJA ČIČKO (JASTREB)
B006
103
0
LUKA EREŠ (LOKOM)
226
0
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
B008
160
0
MATEJ BILUŠIĆ (DUBRAVA)
226
0
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MATEJ BILUŠIĆ, Dubrava
2. MATEJ ŠELIGA, Karlovac
3. MATIJA ČIČKO, Jastreb
3. LUKA EREŠ, Lokomotiva
Kružni kick (M) - 2015/16
B
328
0
LUKAS BLAŠKOVIĆ (PANTERA)
327
0
VITO SELAK (FOX)
Osvajači medalja
1. LUKAS BLAŠKOVIĆ, Pantera
2. VITO SELAK, Fox
3. ----
3. ----