Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Beograda 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Dunav-Borca"
Banjica
Beograd
Cbs Zvonko Osmajlic
Crvena zvezda
Grmeč
Hwarang
Imperium
KBS WOLF
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Pegasus
Taurunum
TKD 27.Oktobar
TKD Čukarički
TKD TIGRA
Winner
Zvezdara
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri A (8-9) -31
Pioniri A (10-11) -30
Pioniri A (10-11) -36
Pionirke A (10-11) - 33
Pionirke A (10-11) -36
Pionirke A (10-11) -40
Pionirke B (6-7) -23
Pionirke B (6-7) -25
Pionirke B (8-9) -23
Pionirke B (8-9) -27
Pionirke B (8-9) -29
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -59
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Kadetkinje B -44
Juniori A -55
Seniori A -80
Seniori B +87
Pioniri A (8-9) -31
2001
217
8
ANDRIJA CMILJANOVIC (LUKAGRM)
106
34
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
22
DUŠAN STAVROV (BANJICA)
2002
214
15
MAKSIM ŠARE (BANJICA)
130
44
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
199
ANDREJ PETROVIC (KOBRA01)
2019
106
42
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
22
11
DUŠAN STAVROV (BANJICA)
2020
130
10
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
199
6
ANDREJ PETROVIC (KOBRA01)
2039
106
13
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
130
4
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
Medalists
1. LUKA DJORDJEVIC, Taurunum
2. ANDREJ URSULOV, Taurunum
3. DUŠAN STAVROV, Banjica
3. ANDREJ PETROVIC, Kobra
Pioniri A (10-11) -30
1022
20
0
DUŠAN RADIŠA (BANJICA)
215
0
NIKOLA DRAŽETA (BANJICA)
Medalists
1. NIKOLA DRAŽETA, Banjica
2. DUŠAN RADIŠA, Banjica
3. ----
3. ----
Pioniri A (10-11) -36
1005
175
0
STEFAN KOKANOVIĆ (LUKAGRM)
131
0
JOVAN UGLJESIC (TRZEMUN)
21
VUKAN STAVROV (BANJICA)
1035
131
29
JOVAN UGLJESIC (TRZEMUN)
21
22
VUKAN STAVROV (BANJICA)
Medalists
1. JOVAN UGLJESIC, Taurunum
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. STEFAN KOKANOVIĆ, Grmeč
3. ----
Pionirke A (10-11) - 33
1021
32
34
DARIJA STANIŠIĆ (BANJICA)
83
25
MILICA MIJATOVIĆ (KWON2)
Medalists
1. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
2. MILICA MIJATOVIĆ, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Pionirke A (10-11) -36
1006
170
30
ANGELINA UROSEVIĆ (LUKAGRM)
23
58
NATALIJA RAJČEVIĆ (BANJICA)
24
ĐURĐA SAVIĆ (BANJICA)
1036
23
6
NATALIJA RAJČEVIĆ (BANJICA)
24
28
ĐURĐA SAVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. ĐURĐA SAVIĆ, Banjica
2. NATALIJA RAJČEVIĆ, Banjica
3. ANGELINA UROSEVIĆ, Grmeč
3. ----
Pionirke A (10-11) -40
1025
92
18
NINA STOJANOVIC (IMP-SRB)
167
21
ANĐELA ŠARE (BANJICA)
Medalists
1. ANĐELA ŠARE, Banjica
2. NINA STOJANOVIC, Imperium
3. ----
3. ----
Pionirke B (6-7) -23
1007
218
6
NINA ROKVIĆ (ČUKARIČ)
89
27
IRINA STOJANOVIĆ (BANJICA)
1008
112
14
ANASTASIJA KARIĆ (ČUKARIČ)
184
31
TEODORA PETKOVIC (KBSBG)
1037
89
12
IRINA STOJANOVIĆ (BANJICA)
184
6
TEODORA PETKOVIC (KBSBG)
Medalists
1. IRINA STOJANOVIĆ, Banjica
2. TEODORA PETKOVIC, KBSBeograd
3. NINA ROKVIĆ, TKD Čukarički
3. ANASTASIJA KARIĆ, TKD Čukarički
Pionirke B (6-7) -25
1027
117
12
NADJA GADJANSKI (KBSBG)
140
23
NIKA AVRAMOVSKA (BANJICA)
Medalists
1. NIKA AVRAMOVSKA, Banjica
2. NADJA GADJANSKI, KBSBeograd
3. ----
3. ----
Pionirke B (8-9) -23
2011
101
19
LEA NIKOLIĆ (KWONTKD)
26
12
PETRA SAVIĆ (BANJICA)
189
IVANA ŽIVANOVIĆ (LOLA)
2033
101
0
LEA NIKOLIĆ (KWONTKD)
189
20
IVANA ŽIVANOVIĆ (LOLA)
Medalists
1. IVANA ŽIVANOVIĆ, Lola
2. LEA NIKOLIĆ, Hwarang
3. PETRA SAVIĆ, Banjica
3. ----
Pionirke B (8-9) -27
2014
192
0
PETRA ANDJELKOVIC (KOBRA01)
202
15
JANA BURSAC (IMP-SRB)
2015
108
1
STEFANA DRAGIĆ (ČUKARIČ)
141
25
EMILIJA VASILEV (BANJICA)
2035
202
17
JANA BURSAC (IMP-SRB)
141
3
EMILIJA VASILEV (BANJICA)
Medalists
1. JANA BURSAC, Imperium
2. EMILIJA VASILEV, Banjica
3. PETRA ANDJELKOVIC, Kobra
3. STEFANA DRAGIĆ, TKD Čukarički
Pionirke B (8-9) -29
2004
156
4
NINA ANĐELOVIĆ (TKD ZVZ)
99
22
NIKOLINA MILATOVIĆ (BANJICA)
2005
163
13
JOVANA ROKVIĆ (ČUKARIČ)
191
16
ANA LACKOVIC (KOBRA01)
2006
155
1
NAĐA ANĐELOVIĆ (TKD ZVZ)
188
7
SARA CENKIĆ (LOLA)
110
ANJA ERIĆ (ČUKARIČ)
2023
99
34
NIKOLINA MILATOVIĆ (BANJICA)
191
21
ANA LACKOVIC (KOBRA01)
2024
188
22
SARA CENKIĆ (LOLA)
110
1
ANJA ERIĆ (ČUKARIČ)
2041
99
12
NIKOLINA MILATOVIĆ (BANJICA)
188
13
SARA CENKIĆ (LOLA)
Medalists
1. SARA CENKIĆ, Lola
2. NIKOLINA MILATOVIĆ, Banjica
3. ANJA ERIĆ, TKD Čukarički
3. ANA LACKOVIC, Kobra
Kadetkinje A -37
1033
18
0
PETRA ĆIROVIĆ (BANJICA)
3
0
NAĐA STOJČEVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. NAĐA STOJČEVIĆ, Beograd
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -59
1034
219
6
JOVANA DOUMENC (CBSZOSM)
16
27
VESNA AJDUKOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. VESNA AJDUKOVIĆ, Banjica
2. JOVANA DOUMENC, Cbs Zvonko Osmajlic
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
2017
205
1
PETAR BERBEROVIĆ (CBSZOSM)
154
13
NIKOLA MILATOVIĆ (27OKTOB)
56
SAŠA IVANOVIĆ (BANJICA)
2037
154
8
NIKOLA MILATOVIĆ (27OKTOB)
56
1
SAŠA IVANOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. NIKOLA MILATOVIĆ, TKD 27.Oktobar
2. SAŠA IVANOVIĆ, Banjica
3. PETAR BERBEROVIĆ, Cbs Zvonko Osmajlic
3. ----
Kadeti B -49
2026
122
13
UROŠ PETROVIĆ (KBSBG)
55
0
PETAR MATEJIĆ (BANJICA)
Medalists
1. UROŠ PETROVIĆ, KBSBeograd
2. PETAR MATEJIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -44
2028
66
11
ANIKA GLADOVIĆ (BANJICA)
87
8
JANA DRAGAŠ (KWON2)
Medalists
1. ANIKA GLADOVIĆ, Banjica
2. JANA DRAGAŠ, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Juniori A -55
3003
187
0
MILOŠ ŽIVANOVIĆ (CZVEZDA)
212
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. MILOŠ ŽIVANOVIĆ, Crvena zvezda
2. NOVAK MILAKOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Seniori A -80
3008
62
0
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
213
0
SAVO KARANOVIĆ (BANJICA)
Medalists
1. ZLATKO POPOVIĆ, Grmeč
2. SAVO KARANOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----
Seniori B +87
3010
29
0
NEBOJŠA RADOJEVIĆ (BANJICA)
143
0
IGOR STANKOVIC (KWON2)
Medalists
1. IGOR STANKOVIC, KWON BATAJNICA
2. NEBOJŠA RADOJEVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----