Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Beograda 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Dunav-Borca"
Banjica
Beograd
Cbs Zvonko Osmajlic
Crvena zvezda
Grmeč
Hwarang
Imperium
KBS WOLF
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Pegasus
Taurunum
TKD 27.Oktobar
TKD Čukarički
TKD TIGRA
Winner
Zvezdara
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pionirke A (8-9) -25
Pioniri A (10-11) -33
Pionirke A (10-11) - 33
Pioniri B (8-9) -27
Pionirke B (10-11) -27
Pionirke B (10-11) -36
Pionirke B (10-11) -40
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B +59
Seniori B +87
Pionirke A (8-9) -25
2025
139
27
TEODORA JOVIĆ (KWON2)
75
32
LENA VELICKOVIC (IMP-SRB)
Medalists
1. LENA VELICKOVIC, Imperium
2. TEODORA JOVIĆ, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Pioniri A (10-11) -33
1023
174
28
PETAR VRANESEVIĆ (LUKAGRM)
80
16
DUSAN JOVIC (KWON2)
Medalists
1. PETAR VRANESEVIĆ, Grmeč
2. DUSAN JOVIC, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Pionirke A (10-11) - 33
1021
32
34
DARIJA STANIŠIĆ (BANJICA)
83
25
MILICA MIJATOVIĆ (KWON2)
Medalists
1. DARIJA STANIŠIĆ, Banjica
2. MILICA MIJATOVIĆ, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Pioniri B (8-9) -27
2003
220
8
DIMITRIJE PEROVIC (KWON2)
222
5
VIKTOR BOŠKOVIĆ (ČUKARIČ)
165
VIKTOR PESIC (KOBRA01)
72
ALEKSA OBUŠKOVIĆ (PEGASUS)
168
ALEKSA LABAN (LUKAGRM)
2021
220
2
DIMITRIJE PEROVIC (KWON2)
165
3
VIKTOR PESIC (KOBRA01)
2022
72
9
ALEKSA OBUŠKOVIĆ (PEGASUS)
168
30
ALEKSA LABAN (LUKAGRM)
2040
165
22
VIKTOR PESIC (KOBRA01)
168
2
ALEKSA LABAN (LUKAGRM)
Medalists
1. VIKTOR PESIC, Kobra
2. ALEKSA LABAN, Grmeč
3. DIMITRIJE PEROVIC, KWON BATAJNICA
3. ALEKSA OBUŠKOVIĆ, Pegasus
Pionirke B (10-11) -27
1010
78
17
TEODORA MILICEVIC (KOBRA01)
132
9
TEODORA CVETOJEVIC (TRZEMUN)
1011
79
8
JULIJA TRIFKOVIC (KOBRA01)
210
26
TIJANA RISOVIC (KWON2)
1039
78
12
TEODORA MILICEVIC (KOBRA01)
210
5
TIJANA RISOVIC (KWON2)
Medalists
1. TEODORA MILICEVIC, Kobra
2. TIJANA RISOVIC, KWON BATAJNICA
3. TEODORA CVETOJEVIC, Taurunum
3. JULIJA TRIFKOVIC, Kobra
Pionirke B (10-11) -36
1001
204
0
DUNJA LAZAREVIĆ (CBSZOSM)
177
0
ZARA JERINIĆ (LUKAGRM)
148
MILICA STANKOVIĆ (LOLA)
4
MARIJA TODOROVIĆ (TKDBGD)
88
NEVENA DRAGAŠ (KWON2)
1015
177
6
ZARA JERINIĆ (LUKAGRM)
148
27
MILICA STANKOVIĆ (LOLA)
1016
4
29
MARIJA TODOROVIĆ (TKDBGD)
88
6
NEVENA DRAGAŠ (KWON2)
1042
148
20
MILICA STANKOVIĆ (LOLA)
4
18
MARIJA TODOROVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. MILICA STANKOVIĆ, Lola
2. MARIJA TODOROVIĆ, Beograd
3. ZARA JERINIĆ, Grmeč
3. NEVENA DRAGAŠ, KWON BATAJNICA
Pionirke B (10-11) -40
1002
86
37
MARTA GRAOVAC (KWON2)
77
14
JANA VLAHOVIC (KOBRA01)
160
ELEONORA DIMITRIĆ (WINNER)
162
MINA MARJANOVIĆ (ČUKARIČ)
51
NIKOLINA RADOVANOVIC (KOBRA01)
1017
86
0
MARTA GRAOVAC (KWON2)
160
0
ELEONORA DIMITRIĆ (WINNER)
1018
162
0
MINA MARJANOVIĆ (ČUKARIČ)
51
0
NIKOLINA RADOVANOVIC (KOBRA01)
1043
86
25
MARTA GRAOVAC (KWON2)
162
9
MINA MARJANOVIĆ (ČUKARIČ)
Medalists
1. MARTA GRAOVAC, KWON BATAJNICA
2. MINA MARJANOVIĆ, TKD Čukarički
3. ELEONORA DIMITRIĆ, Winner
3. ----
Kadetkinje B -44
2028
66
11
ANIKA GLADOVIĆ (BANJICA)
87
8
JANA DRAGAŠ (KWON2)
Medalists
1. ANIKA GLADOVIĆ, Banjica
2. JANA DRAGAŠ, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
2029
169
13
ANDJELA ISAILOVIĆ (LUKAGRM)
209
10
MILENA BURSAC (KWON2)
Medalists
1. ANDJELA ISAILOVIĆ, Grmeč
2. MILENA BURSAC, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Seniori B +87
3010
29
0
NEBOJŠA RADOJEVIĆ (BANJICA)
143
0
IGOR STANKOVIC (KWON2)
Medalists
1. IGOR STANKOVIC, KWON BATAJNICA
2. NEBOJŠA RADOJEVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----