Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -27
A008
348
0
BERIN MUJKIĆ (ALFA SA)
381
0
EDAH DILAVER ("START")
A009
211
44
ISMAIL HERCEGOVAC (TIM BOS)
232
24
VELID ČUSTO (BUGOJNO)
A027
381
22
EDAH DILAVER ("START")
211
7
ISMAIL HERCEGOVAC (TIM BOS)
Medalists
1. EDAH DILAVER, "START"
2. ISMAIL HERCEGOVAC, TIM BOSNA
3. BERIN MUJKIĆ, Taekwondo klub ALFA
3. VELID ČUSTO, BUGOJNO
Mlađi kadeti -30
A001
80
7
JEREMIJA CIRKOVIC (ZNKRS)
36
25
DENIS TERZIĆ (RUDAR)
255
AJNUR FIŠO (ISK)
114
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
253
ELDAR KUBAT (RUDAR)
A015
36
21
DENIS TERZIĆ (RUDAR)
255
0
AJNUR FIŠO (ISK)
A016
114
8
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
253
7
ELDAR KUBAT (RUDAR)
A032
36
13
DENIS TERZIĆ (RUDAR)
114
6
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
Medalists
1. DENIS TERZIĆ, RUDAR
2. FRAN MIRKO PERVAN, Magone Livno
3. AJNUR FIŠO, Iskra
3. ELDAR KUBAT, RUDAR
Mlađi kadeti -33
A010
227
3
LUKA TODOROVIĆ (STANARI)
105
23
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
84
VELJKO BOSKOVIC (ZNKRS)
A028
105
21
PETAR DOLIĆ (MAG-LI)
84
15
VELJKO BOSKOVIC (ZNKRS)
Medalists
1. PETAR DOLIĆ, Magone Livno
2. VELJKO BOSKOVIC, "ZVORNIK"
3. LUKA TODOROVIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ----
Mlađi kadeti -36
A002
112
7
RIAD JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
327
3
BENJAMIN HONDO (ZELJO)
48
AJDIN SMAJIĆ (TKDNGS)
173
ZEJD KLISURA (HVOJNIC)
59
AYMAN BABIĆ (TKDSA)
A017
112
0
RIAD JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
48
0
AJDIN SMAJIĆ (TKDNGS)
A018
173
8
ZEJD KLISURA (HVOJNIC)
59
24
AYMAN BABIĆ (TKDSA)
A033
112
20
RIAD JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
59
0
AYMAN BABIĆ (TKDSA)
Medalists
1. RIAD JAHJEFENDIĆ, Magone Livno
2. AYMAN BABIĆ, TKD SARAJEVO
3. AJDIN SMAJIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ZEJD KLISURA, HTKD HVOJNICA
Mlađi kadeti -39
B001
40
25
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
266
1
BAKIR NEIMARLIJA (NUR)
350
HARIS SULJIĆ (ALFA SA)
B002
379
21
ANES KADRIĆ ("START")
341
6
DENI HODŽIĆ (HVOJNIC)
222
BENJAMIN UZUNOVIC (TKD JAS)
B006
40
12
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
350
2
HARIS SULJIĆ (ALFA SA)
B007
379
15
ANES KADRIĆ ("START")
222
0
BENJAMIN UZUNOVIC (TKD JAS)
B012
40
9
TARIK SUTROVIĆ (TKDNGS)
379
0
ANES KADRIĆ ("START")
Medalists
1. TARIK SUTROVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ANES KADRIĆ, "START"
3. HARIS SULJIĆ, Taekwondo klub ALFA
3. BENJAMIN UZUNOVIC, Jastreb-Sarajevo
Mlađi kadeti -43
A003
194
23
EMIR HONIĆ (TKDOLC)
339
3
EMIN HADZIABDIC (ZELJO)
87
NAIL ALIC (TEŠANJ)
78
DRAGAN MARIC (ZNKRS)
170
EMIN DEMIĆ (TKDNGS)
A019
194
9
EMIR HONIĆ (TKDOLC)
87
7
NAIL ALIC (TEŠANJ)
A020
78
9
DRAGAN MARIC (ZNKRS)
170
12
EMIN DEMIĆ (TKDNGS)
A034
194
8
EMIR HONIĆ (TKDOLC)
170
13
EMIN DEMIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. EMIN DEMIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. EMIR HONIĆ, Olimpic Sarajevo
3. DRAGAN MARIC, "ZVORNIK"
3. NAIL ALIC, Akademija Tešanj
Mlađi kadeti -47
A025
275
1
ARMIN ZEJNIĆ (STANARI)
292
23
ELMEDIN TUCAKOVIC (ISK)
Medalists
1. ELMEDIN TUCAKOVIC, Iskra
2. ARMIN ZEJNIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
A011A
172
0
MUHAMED DRINIĆ (HVOJNIC)
77
0
DJORDJE ZIVKOVIC (ZNKRS)
A012
328
15
MALIK SAMIC (ZELJO)
47
10
MUSTAFA KUBAT (TKDNGS)
A029
77
20
DJORDJE ZIVKOVIC (ZNKRS)
328
0
MALIK SAMIC (ZELJO)
Medalists
1. DJORDJE ZIVKOVIC, "ZVORNIK"
2. MALIK SAMIC, Zeljeznicar
3. MUHAMED DRINIĆ, HTKD HVOJNICA
3. MUSTAFA KUBAT, Novi Grad Sarajevo