Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"START"
"ZVORNIK"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Brčko
BUGOJNO
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Dragon
Goku Brcko distrikt
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
JOPA
KBS Rudar Stanari
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TaeKwonDo Club FOKUS
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ALFA
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
tkd Tigar
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Juniori -73
Seniori -87
Seniorke -67
Juniori -73
C031A
385
4
FARIS JUSIĆ (BUGOJNO)
8
14
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
C032A
147
10
MATEJ BEŠLIĆ (POSKOK)
94
17
LAZAR MIOVČIĆ (TIGARSA)
C033A
149
9
MARKO JURIŠIĆ (POSKOK)
22
30
MALIK BEKTAŠ (TKDNGS)
148
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
C037
8
24
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
94
3
LAZAR MIOVČIĆ (TIGARSA)
C038
22
16
MALIK BEKTAŠ (TKDNGS)
148
26
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
C050
8
0
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
148
0
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ILIJA JUKIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. LAZAR MIOVČIĆ, tkd Tigar
3. MALIK BEKTAŠ, Novi Grad Sarajevo
Seniori -87
D034
265
4
EVELIN PILJUG (NUR)
236
5
HRVOJE MARINČIĆ (STU)
203
MUHAMED MRŠO (TKDOLC)
D035
359
8
ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL)
9
5
ALEN ČUKURIJA (TKDNGS)
150
KARLO GALIĆ (POSKOK)
D048
265
23
EVELIN PILJUG (NUR)
203
5
MUHAMED MRŠO (TKDOLC)
D049
359
8
ZIKO SIMEUNOVIĆ (SOKOL)
150
10
KARLO GALIĆ (POSKOK)
D057
265
10
EVELIN PILJUG (NUR)
150
14
KARLO GALIĆ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. KARLO GALIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. EVELIN PILJUG, NUR KAKANJ
3. ZIKO SIMEUNOVIĆ, SOKOL
3. MUHAMED MRŠO, Olimpic Sarajevo
Seniorke -67
C035
184
5
IVANA ŠARENAC (TKBRČKO)
282
9
MARIJA ĆAVAR (ŠUJICA )
146
SARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
C048
282
2
MARIJA ĆAVAR (ŠUJICA )
146
2
SARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. SARA GRUBIŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. MARIJA ĆAVAR, ŠUJICA Tomislavgrad
3. IVANA ŠARENAC, Brčko
3. ----