Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"START"
"ZVORNIK"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Brčko
BUGOJNO
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Dragon
Goku Brcko distrikt
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
JOPA
KBS Rudar Stanari
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TaeKwonDo Club FOKUS
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ALFA
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
tkd Tigar
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -73
Mlađe kadetkinje -47
A026
96
5
NASTASIJA RACKOVIĆ (TIGARSA)
100
0
JOVANA PUŠARA (TIGARSA)
Osvajači medalja
1. NASTASIJA RACKOVIĆ, tkd Tigar
2. JOVANA PUŠARA, tkd Tigar
3. ----
3. ----
Kadetkinje -51
D004
288
12
SARA PIDRO (BUGOJNO)
5
1
EMIRA BEGOVIĆ (DRGNBIH)
D005
325
4
EMA CEBO (ZELJO)
56
12
AMILA KURIĆ (TKDSA)
D006
92
12
NIHADA HODZIC (TEŠANJ)
57
1
ANASTASIJA PRŽULJ (TKDSA)
D007
329
14
LAMIJA ZIMONJIC (ZELJO)
97
1
KATARINA RACKOVIĆ (TIGARSA)
D018
288
23
SARA PIDRO (BUGOJNO)
56
4
AMILA KURIĆ (TKDSA)
D019
92
18
NIHADA HODZIC (TEŠANJ)
329
3
LAMIJA ZIMONJIC (ZELJO)
D028
288
12
SARA PIDRO (BUGOJNO)
92
8
NIHADA HODZIC (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. SARA PIDRO, BUGOJNO
2. NIHADA HODZIC, Akademija Tešanj
3. AMILA KURIĆ, TKD SARAJEVO
3. LAMIJA ZIMONJIC, Zeljeznicar
Juniori -55
B037
196
10
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
30
17
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
134
STEFAN VUČINIĆ (TIGARSA)
B050
30
15
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
134
8
STEFAN VUČINIĆ (TIGARSA)
Osvajači medalja
1. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. STEFAN VUČINIĆ, tkd Tigar
3. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo
3. ----
Juniori -59
B038
337
0
LUKA VASIĆ (TIGARSA)
24
10
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
29
EMAN SARIC (TKDNGS)
B051
24
18
MUHAMED ĐONKO (TKDNGS)
29
13
EMAN SARIC (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. MUHAMED ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
2. EMAN SARIC, Novi Grad Sarajevo
3. LUKA VASIĆ, tkd Tigar
3. ----
Juniori -63
B039
99
7
MATIJA KALINIĆ (TIGARSA)
270
8
TIN PERIĆ (KORYO-T)
B040
218
33
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
377
15
AMIN MURIĆ (HADZIC)
B052
270
3
TIN PERIĆ (KORYO-T)
218
23
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
Osvajači medalja
1. IVICA MIHALJEVIĆ, Magone Livno
2. TIN PERIĆ, KORYO-TG
3. AMIN MURIĆ, Centar Hadžići
3. MATIJA KALINIĆ, tkd Tigar
Juniori -73
C031A
385
4
FARIS JUSIĆ (BUGOJNO)
8
14
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
C032A
147
10
MATEJ BEŠLIĆ (POSKOK)
94
17
LAZAR MIOVČIĆ (TIGARSA)
C033A
149
9
MARKO JURIŠIĆ (POSKOK)
22
30
MALIK BEKTAŠ (TKDNGS)
148
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
C037
8
24
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
94
3
LAZAR MIOVČIĆ (TIGARSA)
C038
22
16
MALIK BEKTAŠ (TKDNGS)
148
26
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
C050
8
0
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
148
0
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
Osvajači medalja
1. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ILIJA JUKIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. LAZAR MIOVČIĆ, tkd Tigar
3. MALIK BEKTAŠ, Novi Grad Sarajevo