Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"START"
"ZVORNIK"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Brčko
BUGOJNO
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Dragon
Goku Brcko distrikt
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
JOPA
KBS Rudar Stanari
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
TaeKwonDo Club FOKUS
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ALFA
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
tkd Tigar
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -33
Kadeti -41
Kadeti -57
Kadeti +65
Kadetkinje -41
Juniori -51
Juniori -78
Mlađi kadeti -30
A001
80
7
JEREMIJA CIRKOVIC (ZNKRS)
36
25
DENIS TERZIĆ (RUDAR)
255
AJNUR FIŠO (ISK)
114
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
253
ELDAR KUBAT (RUDAR)
A015
36
21
DENIS TERZIĆ (RUDAR)
255
0
AJNUR FIŠO (ISK)
A016
114
8
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
253
7
ELDAR KUBAT (RUDAR)
A032
36
13
DENIS TERZIĆ (RUDAR)
114
6
FRAN MIRKO PERVAN (MAG-LI)
Dobitniki medalj
1. DENIS TERZIĆ, RUDAR
2. FRAN MIRKO PERVAN, Magone Livno
3. AJNUR FIŠO, Iskra
3. ELDAR KUBAT, RUDAR
Mlađi kadeti -47
A025
275
1
ARMIN ZEJNIĆ (STANARI)
292
23
ELMEDIN TUCAKOVIC (ISK)
Dobitniki medalj
1. ELMEDIN TUCAKOVIC, Iskra
2. ARMIN ZEJNIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
B003
313
0
HANA KADRIC (ZELJO)
63
24
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
B004
347
28
AMANI ŠLJIVAR (FRENKI)
249
5
NIKA DRAGOVIĆ (ZRINJ)
B005
70
3
SAMRA HORMAN (ISK)
304
25
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
388
NAHLA HASANSPAHIĆ (BORAC)
B008
63
17
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
347
9
AMANI ŠLJIVAR (FRENKI)
B009
304
0
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
388
0
NAHLA HASANSPAHIĆ (BORAC)
B013
63
10
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
304
22
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
Dobitniki medalj
1. IRMA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
2. KRISTINA PRŽULJ, TKD SARAJEVO
3. NAHLA HASANSPAHIĆ, TaeKwonDo Club FOKUS
3. AMANI ŠLJIVAR, tkd frenki
Kadeti -41
C014
321
32
RIAD KOZIC (ZELJO)
122
2
DRAGAN BABUNOVIC (JOP)
C015
367
12
ALMIR MUJIC (SOKOL)
182
18
ESMIR BRKIĆ (ISK)
C026
321
7
RIAD KOZIC (ZELJO)
182
5
ESMIR BRKIĆ (ISK)
Dobitniki medalj
1. RIAD KOZIC, Zeljeznicar
2. ESMIR BRKIĆ, Iskra
3. DRAGAN BABUNOVIC, JOPA
3. ALMIR MUJIC, SOKOL
Kadeti -57
B021
102
22
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
82
0
MILAN SANDIC (ZNKRS)
B022
311
0
ANDREJ RADEVIĆ (ZELJO)
256
22
HALIL CILOVIĆ (ISK)
B023
372
3
OGNJEN MAKSIMOVIC (SOKOL)
289
21
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
B024
306
7
ADVAN GACKIĆ (ZELJO)
210
28
FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOS)
B031
102
23
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
256
28
HALIL CILOVIĆ (ISK)
B032
289
5
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
210
33
FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOS)
B036
256
17
HALIL CILOVIĆ (ISK)
210
38
FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOS)
Dobitniki medalj
1. FAHRUDIN ADILOVIC, TIM BOSNA
2. HALIL CILOVIĆ, Iskra
3. HARUN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
3. ALI ŠURKOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Kadeti +65
D015
340
5
ARMAN HALILOVIĆ (TKDNGS)
356
15
DENIS BULJUBASIC (ISK)
64
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
D026
356
3
DENIS BULJUBASIC (ISK)
64
14
NAMIK KURIĆ (TKDSA)
Dobitniki medalj
1. NAMIK KURIĆ, TKD SARAJEVO
2. DENIS BULJUBASIC, Iskra
3. ARMAN HALILOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Kadetkinje -41
C006
214
3
SARA DURAK (TIM BOS)
260
2
ADNA BERBIĆ (NUR)
201
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
C007
314
1
IVA ŠUNJIĆ (CROSTAR)
68
7
ESMIRA BRKIC (ISK)
76
AMILA SAHBEGOVIC (ZNKRS)
C018
214
11
SARA DURAK (TIM BOS)
201
14
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
C019
68
7
ESMIRA BRKIC (ISK)
76
20
AMILA SAHBEGOVIC (ZNKRS)
C028
201
0
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
76
9
AMILA SAHBEGOVIC (ZNKRS)
Dobitniki medalj
1. AMILA SAHBEGOVIC, "ZVORNIK"
2. MATEA BOJIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ESMIRA BRKIC, Iskra
3. SARA DURAK, TIM BOSNA
Juniori -51
B036A
7
10
NJEGOS PANTIC (JOP)
345
7
SENAD KRANTIC (FRENKI)
79
DRAGAN ZIVKOVIC (ZNKRS)
390
AMIR CILOVIĆ (ISK)
368
ANDREJ VELIMIROVIC (SOKOL)
B045
7
17
NJEGOS PANTIC (JOP)
79
5
DRAGAN ZIVKOVIC (ZNKRS)
B046
390
6
AMIR CILOVIĆ (ISK)
368
18
ANDREJ VELIMIROVIC (SOKOL)
B055
7
11
NJEGOS PANTIC (JOP)
368
1
ANDREJ VELIMIROVIC (SOKOL)
Dobitniki medalj
1. NJEGOS PANTIC, JOPA
2. ANDREJ VELIMIROVIC, SOKOL
3. DRAGAN ZIVKOVIC, "ZVORNIK"
3. AMIR CILOVIĆ, Iskra
Juniori -78
D033
28
3
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDNGS)
234
0
FARUK ČALUK (RUDAR)
383
EDAH ČUSTO (BUGOJNO)
259
AHMED AHMETOVIC (ISK)
67
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
D046
28
23
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDNGS)
383
1
EDAH ČUSTO (BUGOJNO)
D047
259
7
AHMED AHMETOVIC (ISK)
67
29
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
D056
28
22
TIMUR SUBAŠIĆ (TKDNGS)
67
8
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
Dobitniki medalj
1. TIMUR SUBAŠIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. NIKOLA ALEMPIC, JOPA
3. EDAH ČUSTO, BUGOJNO
3. AHMED AHMETOVIC, Iskra