Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO KARLOVAČKE ŽUPANIJE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti +65
Kadeti -41
A008
12
8
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
97
7
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
A009
100
1
NEVIO SVILIČIĆ (TKD PRA)
96
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
A023
12
7
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
96
17
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
3. NEVIO SVILIČIĆ, TK Prana Karlovac
3. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
Kadeti -45
A001
16
0
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
30
0
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
105
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
15
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
31
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
A011
16
3
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
105
2
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
A012
15
0
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
31
0
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
A025
16
7
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
15
8
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
Medalists
1. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac
2. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
3. ----
3. GORAN BUNČIĆ, TK Prana Karlovac
Kadeti -49
B001
59
2
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
45
1
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
46
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
B018
59
0
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
46
0
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
Medalists
1. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
2. ----
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
3. ----
Kadeti -57
B002
103
5
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
33
6
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
B003
107
0
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
28
0
BRUNO BURSIĆ (TKDDRHR)
B019
33
2
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
107
4
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
2. TIN KATIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ANDREJ LEKIĆ, Karlovac
Kadeti -61
B004
106
0
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
19
0
LEO SABLJAK (TKD KAR)
14
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
B020
106
1
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
14
2
BORNA ZLATARIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. BORNA ZLATARIĆ, Karlovac
2. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti +65
B008
83
0
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
49
0
MATIJA CEROVAC (TKD KAR)
Medalists
1. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
2. ----
3. ----
3. ----