Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Učenici (1-4 raz.)
Učenice (1-4 raz.)
Učenici (5-8 raz.)
Učenice (5-8 raz.)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Učenice (1-4 raz.)-24
Učenice (1-4 raz.)-27
Učenice (1-4 raz.)-30
Učenice (1-4 raz.)-33
Učenice (1-4 raz.)-36
Učenice (1-4 raz.)-43
Učenice (1-4 raz.)-51
Učenice (1-4 raz.)+51
Učenice (1-4 raz.)-24
A
46
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
16
3
ŽELJANA MANDIĆ (KRNJAK)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. ŽELJANA MANDIĆ, OŠ Krnjak
3. ŽELJANA MANDIĆ, OŠ Krnjak
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-27
A066
77
0
MARTINA EPET (TURANJ)
44
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. ----
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-30
A067
87
0
MAJA MIKSIC (BANIJA)
104
0
PETRA FANFANI (GRABRI1)
Medalists
1. MAJA MIKSIC, OŠ Banija
2. ----
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-33
A029
65
0
LANA GOLUB (DUBOVAC)
90
0
EMA CAR (ŠVARČA)
1
ANA COLARIĆ (KAMANJE)
A080
65
0
LANA GOLUB (DUBOVAC)
1
0
ANA COLARIĆ (KAMANJE)
Medalists
1. ANA COLARIĆ, OŠ Kamanje
2. ----
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-36
A068
69
12
SARA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
45
0
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. SARA MISLJENOVIC, OŠ Dubovac
2. ISABELA LUKETIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-43
A069
74
0
LORA PROTULIPAC (TURANJ)
94
0
TAMARA BRKLJACIC (ŠVARČA)
Medalists
1. LORA PROTULIPAC, OŠ Turanj
2. ----
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-51
A030
137
0
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
51
0
NIKOLINA ZINAJA (SKAKAVA)
A031
7
0
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
95
0
KATJA VIDAKOVIĆ (ŠVARČA)
A081
137
15
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
7
2
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
Medalists
1. ANA MILJAVAC, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. VERONIKA BILIČIĆ, OŠ Draganić
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)+51
A070
76
0
MAJA DUMANCIC (TURANJ)
86
0
EMA LONCARIC (BANIJA)
Medalists
1. EMA LONCARIC, OŠ Banija
2. ----
3. ----
3. ----