Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Učenici (1-4 raz.)
Učenice (1-4 raz.)
Učenici (5-8 raz.)
Učenice (5-8 raz.)
TEŽA/LETO
Učenice (5-8 raz.)-37
Učenice (5-8 raz.)-41
Učenice (5-8 raz.)-44
Učenice (5-8 raz.)-47
Učenice (5-8 raz.)-51
Učenice (5-8 raz.)-55
Učenice (5-8 raz.)-59
Učenice (5-8 raz.)-37
A034
60
1
MARTA SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
30
2
ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ DRA)
A035
81
0
PAULA TUSKAN (TURANJ)
126
0
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
A083
30
0
ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ DRA)
126
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. ANAMARIJA ČAĐAVĆAN, OŠ Draganić
3. ----
3. MARTA SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević
Učenice (5-8 raz.)-41
A074
91
0
MAGDALENA CAR (ŠVARČA)
127
0
TANJA BOSILJEVAC (TKDDRHR)
Dobitniki medalj
1. TANJA BOSILJEVAC, DUGA RESA
2. ----
3. ----
3. ----
Učenice (5-8 raz.)-44
A075
75
0
LORENA PROTULIPAC (TURANJ)
80
1
NINA PROTULIPAC (TURANJ)
Dobitniki medalj
1. NINA PROTULIPAC, OŠ Turanj
2. LORENA PROTULIPAC, OŠ Turanj
3. ----
3. ----
Učenice (5-8 raz.)-47
A
130
0
IVA LUKETIĆ (TKDDRHR)
24
2
DORA BERONIĆ (KRNJAK)
Dobitniki medalj
1. DORA BERONIĆ, OŠ Krnjak
2. IVA LUKETIĆ, DUGA RESA
3. IVA LUKETIĆ, DUGA RESA
3. ----
Učenice (5-8 raz.)-51
A037
131
4
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
140
3
MATEJA KASUNIĆ (OŠIGKDR)
145
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
A085
131
6
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
145
7
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MIHAELA FUDURIĆ, DUGA RESA
3. MATEJA KASUNIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. ----
Učenice (5-8 raz.)-55
A
141
0
LORA RADINOVIĆ (OŠIGKDR)
20
1
LENA PRUGINIĆ (VOJNIĆ)
Dobitniki medalj
1. LENA PRUGINIĆ, OŠ Vojnić
2. LORA RADINOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. LORA RADINOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
3. ----
Učenice (5-8 raz.)-59
A038
106
0
ANAMARIA METULJ (DUBOVAC)
63
0
TARA PAJIC (DJARNJE)
A039
64
0
TEA PEJAZIC (DJARNJE)
98
0
PAULA LEKIC (SELO)
A086
106
2
ANAMARIA METULJ (DUBOVAC)
98
9
PAULA LEKIC (SELO)
Dobitniki medalj
1. PAULA LEKIC, OŠ Braca Seljan
2. ANAMARIA METULJ, OŠ Dubovac
3. ----
3. ----