001 | 1/8 | Učenici (1-4 raz.)-24 | MARTIN ĐAKOVIC (OŠ Skakavac) |
ODUST. | LUKA BUNETA (OŠ Grabrik) |
002 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-27 | SANDRO TUSKAN (OŠ Turanj) |
3:2 ZB | DOMINIK MALKOČ (RAKOVICA) |
003 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-30 | GORAN LISICA (Ogulin) |
4:1 | DANIJEL MAGDIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
004 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-30 | NIKOLA BRNDARDIĆ (OŠ Barilović) |
7:5 | FRANKO JOSIP SKOKO (OŠ Krnjak) |
005 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-30 | LEO CONJAR (RAKOVICA) |
13:1 | DAVID ĐAKOVIĆ (OŠ Skakavac) |
006 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-30 | ALDIJAN BALIC (OŠ Rečica) |
| JOSIP BLAŽUN (Ozalj) |
007 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-33 | DANIJEL BESIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
| DENIS BOŽIĆ (RAKOVICA) |
008 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-39 | JAKOV DOLEČEK (OŠ Grabrik) |
| ANTE PETRUNIĆ (DUGA RESA) |
009 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-39 | MARIN VRATARIĆ (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
| DARKO KOLAR (DUGA RESA) |
010 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)+51 | JOSIP VULJANIĆ (OŠ Netretić) |
| DOMAGOJ KOVACIC (OŠ Grabrik) |
011 | 1/4 | Učenici (5-8 raz.)-41 | TOMISLAV SABLJAK (RAKOVICA) |
| LUKA MAGDIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
012 | 1/4 | Učenici (5-8 raz.)-41 | ANDREJ LEKIC (OŠ Braca Seljan) |
14:2 | KRUNOSLAV STAVLJENIC (OŠ Turanj) |
013 | 1/4 | Učenici (5-8 raz.)-41 | ALEN FEMBER (Ozalj) |
| DOMINIK BUDIMIROVIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
014 | 1/4 | Učenici (5-8 raz.)-49 | MARIO MAGDIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
| MATEO TRŽOK (Ozalj) |
016 | 1/4 | Učenici (5-8 raz.)-57 | BRUNO GRDOŠIĆ (OŠ Draganić) |
| ANTONIO JELENČIĆ (Ozalj) |
017 | 1/4 | Učenici (5-8 raz.)-61 | MATIJA CEROVAC (OŠ Dubovac) |
| LUKA KOLAR (OŠ Kamanje) |
018 | 1/4 | Učenici (5-8 raz.)+65 | IGOR KOZINA (OŠ Vojnić) |
| VLADIMIR ZINAJA (OŠ Skakavac) |
020 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-24 | MARTIN ĐAKOVIC (OŠ Skakavac) |
| MARKO VULETIC (OŠ Švarča) |
021 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-24 | MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
14:2 | ANDREJ TUSKAN (OŠ Turanj) |
022 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-24 | RENATO CVITKOVIĆ (OŠ Netretić) |
0:13 | SVEN ANIĆ (OŠ Grabrik) |
023 | 1/4 | Učenici (1-4 raz.)-24 | BORNA SALAKOVIĆ (OŠ Grabrik) |
7:9 | IVAN KLARIC (OŠ Turanj) |
024 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-36 | TOMISLAV BLAŽEVIĆ (OŠ Vojnić) |
| MATEO KEZIC (OŠ Turanj) |
025 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-36 | MATIJA MISKOVIC (OŠ Banija) |
| NIKO RATKOVIC (OŠ Grabrik) |
026 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-43 | LUKA ŠKARJAK (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
| DEJAN MANDIĆ (OŠ Krnjak) |
027 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-47 | RONALD QUITILEN (DUGA RESA) |
6:7 | EUGEN ŠLAT (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
029 | 1/2 | Učenice (1-4 raz.)-33 | LANA GOLUB (OŠ Dubovac) |
| EMA CAR (OŠ Švarča) |
030 | 1/2 | Učenice (1-4 raz.)-51 | ANA MILJAVAC (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
| NIKOLINA ZINAJA (OŠ Skakavac) |
031 | 1/2 | Učenice (1-4 raz.)-51 | VERONIKA BILIČIĆ (OŠ Draganić) |
| KATJA VIDAKOVIĆ (OŠ Švarča) |
032 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-33 | MARIO MUTAK (OŠ Mahično) |
8:14 | HRVOJE GRCIC (OŠ Braca Seljan) |
033 | 1/4 | Učenici (5-8 raz.)-33 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
3:0 | NEVIO SVILIČIĆ (OŠ Grabrik) |
034 | 1/2 | Učenice (5-8 raz.)-37 | MARTA SAVOR RADICEVIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
1:2 ZB | ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ Draganić) |
035 | 1/2 | Učenice (5-8 raz.)-37 | PAULA TUSKAN (OŠ Turanj) |
| LUCIJA POLOVIĆ (DUGA RESA) |
037 | 1/2 | Učenice (5-8 raz.)-51 | MIHAELA FUDURIĆ (DUGA RESA) |
4:3 ZB | MATEJA KASUNIĆ (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
038 | 1/2 | Učenice (5-8 raz.)-59 | ANAMARIA METULJ (OŠ Dubovac) |
| TARA PAJIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
039 | 1/2 | Učenice (5-8 raz.)-59 | TEA PEJAZIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
| PAULA LEKIC (OŠ Braca Seljan) |
040 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-27 | SANDRO TUSKAN (OŠ Turanj) |
| MAURO BAUER (OŠ Dragojla Jarnjević) |
041 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-27 | SASA MISLJENOVIC (OŠ Dubovac) |
| STEFAN SOLAK (OŠ Krnjak) |
042 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-30 | GORAN LISICA (Ogulin) |
3:16 | NIKOLA BRNDARDIĆ (OŠ Barilović) |
043 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-30 | LEO CONJAR (RAKOVICA) |
7:1 | JOSIP BLAŽUN (Ozalj) |
044 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-33 | DENIS BOŽIĆ (RAKOVICA) |
12:0 | DOMAGOJ PRPIC (OŠ Grabrik) |
045 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-33 | ANTE BIŠĆAN (Ozalj) |
5:11 | ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
046 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-39 | ANTE PETRUNIĆ (DUGA RESA) |
2:3 | EDI ŠLAT (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
047 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-39 | MARIN VRATARIĆ (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
| STEVAN ČORAK (OŠ Krnjak) |
048 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)+51 | JOSIP VULJANIĆ (OŠ Netretić) |
| MATEJ VUKOSIC (OŠ Dubovac) |
049 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)+51 | LUKA SABLJAK (RAKOVICA) |
| DAVOR RADUSINOVIĆ (OŠ Grabrik) |
050 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-41 | TOMISLAV SABLJAK (RAKOVICA) |
1:4 | ANDREJ LEKIC (OŠ Braca Seljan) |
050A | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-33 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
5:2 | FRANKO JOSIP SKOKO (OŠ Krnjak) |
051 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-41 | ALEN FEMBER (Ozalj) |
ODUST. | ANTONIO RUDMAN (Ozalj) |
052 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-49 | MARIO MAGDIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
| TIN KATIĆ (OŠ Generalski Stol) |
053 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-49 | GORAN BUNČIĆ (OŠ Krnjak) |
SUP. | IVAN ŽIVČIĆ (Ozalj) |
056 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-57 | ANTONIO JELENČIĆ (Ozalj) |
5:1 | MARIJAN SABLJAK (RAKOVICA) |
057 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-57 | LUKA MUTAK (OŠ Mahično) |
5:7 | BRUNO RAHIJA (OŠ Netretić) |
058 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-61 | LUKA KOLAR (OŠ Kamanje) |
| LEON BILJAN (OŠ Draganić) |
059 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)-61 | SLAVKO SAVKOVIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
| PATRIK CIPRIJANOVIĆ (Ozalj) |
060 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)+65 | IGOR KOZINA (OŠ Vojnić) |
8:0 | IVAN LUKETIĆ (DUGA RESA) |
061 | 1/2 | Učenici (5-8 raz.)+65 | DOMINIK JURČIĆ (OŠ Draganić) |
1:10 | DEJAN BIJELIĆ (OŠ Vojnić) |
064 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-24 | MARTIN ĐAKOVIC (OŠ Skakavac) |
3:6 | MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
065 | 1/2 | Učenici (1-4 raz.)-24 | SVEN ANIĆ (OŠ Grabrik) |
7:8 ZB | IVAN KLARIC (OŠ Turanj) |
066 | 1/1 | Učenice (1-4 raz.)-27 | MARTINA EPET (OŠ Turanj) |
| PATRICIA ŠPRAJC (Ogulin) |
067 | 1/1 | Učenice (1-4 raz.)-30 | MAJA MIKSIC (OŠ Banija) |
| PETRA FANFANI (OŠ Grabrik) |
068 | 1/1 | Učenice (1-4 raz.)-36 | SARA MISLJENOVIC (OŠ Dubovac) |
12:0 | ISABELA LUKETIĆ (Ogulin) |
069 | 1/1 | Učenice (1-4 raz.)-43 | LORA PROTULIPAC (OŠ Turanj) |
| TAMARA BRKLJACIC (OŠ Švarča) |
070 | 1/1 | Učenice (1-4 raz.)+51 | MAJA DUMANCIC (OŠ Turanj) |
| EMA LONCARIC (OŠ Banija) |
071 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)-37 | JOSIP PAUŠIĆ (Ogulin) |
1:0 | STJEPAN MLAČAK (OŠ Mahično) |
072 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)-45 | DARKO TOMICIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
| BORNA ZLATARIC (OŠ Rečica) |
073 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)-65 | DOMAGOJ STRELJAK (OŠ Mahično) |
| JAN IVANČIĆ (OŠ Kamanje) |
074 | 1/1 | Učenice (5-8 raz.)-41 | MAGDALENA CAR (OŠ Švarča) |
| TANJA BOSILJEVAC (DUGA RESA) |
075 | 1/1 | Učenice (5-8 raz.)-44 | LORENA PROTULIPAC (OŠ Turanj) |
0:1 | NINA PROTULIPAC (OŠ Turanj) |
076 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)-36 | MATEO KEZIC (OŠ Turanj) |
| NIKO RATKOVIC (OŠ Grabrik) |
077 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)-43 | DEJAN MANDIĆ (OŠ Krnjak) |
8:2 | LEONARDO STEPIC (OŠ Turanj) |
078 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)-47 | EUGEN ŠLAT (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
3:4 | BRUNO BURSIĆ (OŠ Novigrad na Dobri) |
080 | 1/1 | Učenice (1-4 raz.)-33 | LANA GOLUB (OŠ Dubovac) |
| ANA COLARIĆ (OŠ Kamanje) |
081 | 1/1 | Učenice (1-4 raz.)-51 | ANA MILJAVAC (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
15:2 | VERONIKA BILIČIĆ (OŠ Draganić) |
082 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)-33 | HRVOJE GRCIC (OŠ Braca Seljan) |
3:2 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
083 | 1/1 | Učenice (5-8 raz.)-37 | ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ Draganić) |
0:2 | LUCIJA POLOVIĆ (DUGA RESA) |
085 | 1/1 | Učenice (5-8 raz.)-51 | MIHAELA FUDURIĆ (DUGA RESA) |
6:7 | ANA KUČINIĆ (Ogulin) |
086 | 1/1 | Učenice (5-8 raz.)-59 | ANAMARIA METULJ (OŠ Dubovac) |
2:9 | PAULA LEKIC (OŠ Braca Seljan) |
087 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)-27 | SANDRO TUSKAN (OŠ Turanj) |
0:6 | SASA MISLJENOVIC (OŠ Dubovac) |
088 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)-30 | NIKOLA BRNDARDIĆ (OŠ Barilović) |
3:4 | LEO CONJAR (RAKOVICA) |
089 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)-33 | DENIS BOŽIĆ (RAKOVICA) |
3:8 | ROKO BLAŠKOVIĆ (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
090 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)-39 | EDI ŠLAT (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
5:12 | MARIN VRATARIĆ (OŠ I.G.Kovačić Duga Resa) |
091 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)+51 | MATEJ VUKOSIC (OŠ Dubovac) |
ODUST. | LUKA SABLJAK (RAKOVICA) |
092 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)-41 | ANDREJ LEKIC (OŠ Braca Seljan) |
4:0 | ALEN FEMBER (Ozalj) |
093 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)-49 | TIN KATIĆ (OŠ Generalski Stol) |
7:0 | IVAN ŽIVČIĆ (Ozalj) |
095 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)-57 | ANTONIO JELENČIĆ (Ozalj) |
ODUST. | BRUNO RAHIJA (OŠ Netretić) |
096 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)-61 | LUKA KOLAR (OŠ Kamanje) |
1:7 | PATRIK CIPRIJANOVIĆ (Ozalj) |
097 | 1/1 | Učenici (5-8 raz.)+65 | IGOR KOZINA (OŠ Vojnić) |
ODUST. | DEJAN BIJELIĆ (OŠ Vojnić) |
099 | 1/1 | Učenici (1-4 raz.)-24 | MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (OŠ Dragojla Jarnjević) |
6:3 | IVAN KLARIC (OŠ Turanj) |