Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
TEŽINE / UZRASTI
Učenice (1-4 raz.)-51
Učenici (5-8 raz.)-53
Učenici (5-8 raz.)-57
Učenici (5-8 raz.)-61
Učenici (5-8 raz.)+65
Učenice (5-8 raz.)-37
Učenice (1-4 raz.)-51
A030
137
0
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
51
0
NIKOLINA ZINAJA (SKAKAVA)
A031
7
0
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
95
0
KATJA VIDAKOVIĆ (ŠVARČA)
A081
137
15
ANA MILJAVAC (OŠIGKDR)
7
2
VERONIKA BILIČIĆ (OŠ DRA)
Osvajači medalja
1. ANA MILJAVAC, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. VERONIKA BILIČIĆ, OŠ Draganić
3. ----
3. ----
Učenici (5-8 raz.)-53
A
17
11
ARIJAN JELENOVIĆ (VOJNIĆ)
32
5
FILIP RUPČIĆ (OŠ DRA)
A
125
1
LEO SABLJAK (RAKOVIC)
109
2
DAVID RAKUŠA (GRABRI1)
A
17
0
ARIJAN JELENOVIĆ (VOJNIĆ)
109
0
DAVID RAKUŠA (GRABRI1)
Osvajači medalja
1. DAVID RAKUŠA, OŠ Grabrik
2. ARIJAN JELENOVIĆ, OŠ Vojnić
3. LEO SABLJAK, RAKOVICA
3. FILIP RUPČIĆ, OŠ Draganić
Učenici (5-8 raz.)-57
A016
29
0
BRUNO GRDOŠIĆ (OŠ DRA)
36
0
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
124
MARIJAN SABLJAK (RAKOVIC)
33
LUKA MUTAK (MAHIČNO)
113
BRUNO RAHIJA (NETRETI)
A056
36
5
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
124
1
MARIJAN SABLJAK (RAKOVIC)
A057
33
5
LUKA MUTAK (MAHIČNO)
113
7
BRUNO RAHIJA (NETRETI)
A095
36
0
ANTONIO JELENČIĆ (OZALJ)
113
0
BRUNO RAHIJA (NETRETI)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JELENČIĆ, Ozalj
2. BRUNO RAHIJA, OŠ Netretić
3. MARIJAN SABLJAK, RAKOVICA
3. LUKA MUTAK, OŠ Mahično
Učenici (5-8 raz.)-61
A017
68
0
MATIJA CEROVAC (DUBOVAC)
3
0
LUKA KOLAR (KAMANJE)
28
LEON BILJAN (OŠ DRA)
62
SLAVKO SAVKOVIC (DJARNJE)
39
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
A058
3
0
LUKA KOLAR (KAMANJE)
28
0
LEON BILJAN (OŠ DRA)
A059
62
0
SLAVKO SAVKOVIC (DJARNJE)
39
0
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
A096
3
1
LUKA KOLAR (KAMANJE)
39
7
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK CIPRIJANOVIĆ, Ozalj
2. LUKA KOLAR, OŠ Kamanje
3. ----
3. ----
Učenici (5-8 raz.)+65
A018
19
0
IGOR KOZINA (VOJNIĆ)
52
0
VLADIMIR ZINAJA (SKAKAVA)
129
IVAN LUKETIĆ (TKDDRHR)
31
DOMINIK JURČIĆ (OŠ DRA)
18
DEJAN BIJELIĆ (VOJNIĆ)
A060
19
8
IGOR KOZINA (VOJNIĆ)
129
0
IVAN LUKETIĆ (TKDDRHR)
A061
31
1
DOMINIK JURČIĆ (OŠ DRA)
18
10
DEJAN BIJELIĆ (VOJNIĆ)
A097
19
0
IGOR KOZINA (VOJNIĆ)
18
0
DEJAN BIJELIĆ (VOJNIĆ)
Osvajači medalja
1. IGOR KOZINA, OŠ Vojnić
2. DEJAN BIJELIĆ, OŠ Vojnić
3. IVAN LUKETIĆ, DUGA RESA
3. DOMINIK JURČIĆ, OŠ Draganić
Učenice (5-8 raz.)-37
A034
60
1
MARTA SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
30
2
ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ DRA)
A035
81
0
PAULA TUSKAN (TURANJ)
126
0
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
A083
30
0
ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ DRA)
126
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. ANAMARIJA ČAĐAVĆAN, OŠ Draganić
3. ----
3. MARTA SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević