Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
TEŽINE / UZRASTI
Učenici (1-4 raz.)-27
Učenici (1-4 raz.)+51
Učenice (1-4 raz.)-33
Učenice (1-4 raz.)-36
Učenici (5-8 raz.)-61
Učenice (5-8 raz.)-59
Učenici (1-4 raz.)-27
A002
82
3
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
119
2
DOMINIK MALKOČ (RAKOVIC)
115
MAURO BAUER (DJARNJE)
70
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
34
STEFAN SOLAK (KRNJAK)
A040
82
0
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
115
0
MAURO BAUER (DJARNJE)
A041
70
0
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
34
0
STEFAN SOLAK (KRNJAK)
A087
82
0
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
70
6
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
Osvajači medalja
1. SASA MISLJENOVIC, OŠ Dubovac
2. SANDRO TUSKAN, OŠ Turanj
3. ----
3. MAURO BAUER, OŠ Dragojla Jarnjević
Učenici (1-4 raz.)+51
A010
25
0
JOSIP VULJANIĆ (NETRETI)
99
0
DOMAGOJ KOVACIC (GRABRI1)
67
MATEJ VUKOSIC (DUBOVAC)
122
LUKA SABLJAK (RAKOVIC)
110
DAVOR RADUSINOVIĆ (GRABRI1)
A048
25
0
JOSIP VULJANIĆ (NETRETI)
67
0
MATEJ VUKOSIC (DUBOVAC)
A049
122
0
LUKA SABLJAK (RAKOVIC)
110
0
DAVOR RADUSINOVIĆ (GRABRI1)
A091
67
0
MATEJ VUKOSIC (DUBOVAC)
122
0
LUKA SABLJAK (RAKOVIC)
Osvajači medalja
1. LUKA SABLJAK, RAKOVICA
2. MATEJ VUKOSIC, OŠ Dubovac
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-33
A029
65
0
LANA GOLUB (DUBOVAC)
90
0
EMA CAR (ŠVARČA)
1
ANA COLARIĆ (KAMANJE)
A080
65
0
LANA GOLUB (DUBOVAC)
1
0
ANA COLARIĆ (KAMANJE)
Osvajači medalja
1. ANA COLARIĆ, OŠ Kamanje
2. ----
3. ----
3. ----
Učenice (1-4 raz.)-36
A068
69
12
SARA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
45
0
ISABELA LUKETIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. SARA MISLJENOVIC, OŠ Dubovac
2. ISABELA LUKETIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Učenici (5-8 raz.)-61
A017
68
0
MATIJA CEROVAC (DUBOVAC)
3
0
LUKA KOLAR (KAMANJE)
28
LEON BILJAN (OŠ DRA)
62
SLAVKO SAVKOVIC (DJARNJE)
39
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
A058
3
0
LUKA KOLAR (KAMANJE)
28
0
LEON BILJAN (OŠ DRA)
A059
62
0
SLAVKO SAVKOVIC (DJARNJE)
39
0
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
A096
3
1
LUKA KOLAR (KAMANJE)
39
7
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (OZALJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK CIPRIJANOVIĆ, Ozalj
2. LUKA KOLAR, OŠ Kamanje
3. ----
3. ----
Učenice (5-8 raz.)-59
A038
106
0
ANAMARIA METULJ (DUBOVAC)
63
0
TARA PAJIC (DJARNJE)
A039
64
0
TEA PEJAZIC (DJARNJE)
98
0
PAULA LEKIC (SELO)
A086
106
2
ANAMARIA METULJ (DUBOVAC)
98
9
PAULA LEKIC (SELO)
Osvajači medalja
1. PAULA LEKIC, OŠ Braca Seljan
2. ANAMARIA METULJ, OŠ Dubovac
3. ----
3. ----