Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
PRVENSTVO OŠ KARLOVAČKE ŽUPANIJE (šk. god: 2012/2013)
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DUGA RESA
Ogulin
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Braca Seljan
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Kamanje
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Novigrad na Dobri
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vojnić
Ozalj
RAKOVICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Students (1-4 grade) (male)-24
Students (1-4 grade) (male)-27
Students (1-4 grade) (male)-36
Students (1-4 grade) (male)-43
Students (1-4 grade) (female)-27
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -43
Students (5-8 grade) (male)-41
Students (5-8 grade) (female)-37
Students (5-8 grade) (female)-44
Students (1-4 grade) (male)-24
A001
50
1
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
112
1
LUKA BUNETA (GRABRI1)
93
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
61
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
26
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
108
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
IVAN KLARIC (TURANJ)
A020
50
0
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
93
0
MARKO VULETIC (ŠVARČA)
A021
61
14
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
83
2
ANDREJ TUSKAN (TURANJ)
A022
26
0
RENATO CVITKOVIĆ (NETRETI)
111
13
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
A023
108
7
BORNA SALAKOVIĆ (GRABRI1)
71
9
IVAN KLARIC (TURANJ)
A064
50
3
MARTIN ĐAKOVIC (SKAKAVA)
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
A065
111
7
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
71
8
IVAN KLARIC (TURANJ)
A099
61
6
MIHOVIL SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
71
3
IVAN KLARIC (TURANJ)
Medalists
1. MIHOVIL SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. IVAN KLARIC, OŠ Turanj
3. MARTIN ĐAKOVIC, OŠ Skakavac
3. SVEN ANIĆ, OŠ Grabrik
Students (1-4 grade) (male)-27
A002
82
3
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
119
2
DOMINIK MALKOČ (RAKOVIC)
115
MAURO BAUER (DJARNJE)
70
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
34
STEFAN SOLAK (KRNJAK)
A040
82
0
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
115
0
MAURO BAUER (DJARNJE)
A041
70
0
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
34
0
STEFAN SOLAK (KRNJAK)
A087
82
0
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
70
6
SASA MISLJENOVIC (DUBOVAC)
Medalists
1. SASA MISLJENOVIC, OŠ Dubovac
2. SANDRO TUSKAN, OŠ Turanj
3. ----
3. MAURO BAUER, OŠ Dragojla Jarnjević
Students (1-4 grade) (male)-36
A024
23
0
TOMISLAV BLAŽEVIĆ (VOJNIĆ)
78
0
MATEO KEZIC (TURANJ)
A025
88
0
MATIJA MISKOVIC (BANIJA)
103
0
NIKO RATKOVIC (GRABRI1)
A076
78
0
MATEO KEZIC (TURANJ)
103
0
NIKO RATKOVIC (GRABRI1)
Medalists
1. MATEO KEZIC, OŠ Turanj
2. ----
3. ----
3. ----
Students (1-4 grade) (male)-43
A026
143
0
LUKA ŠKARJAK (OŠIGKDR)
14
0
DEJAN MANDIĆ (KRNJAK)
79
LEONARDO STEPIC (TURANJ)
A077
14
8
DEJAN MANDIĆ (KRNJAK)
79
2
LEONARDO STEPIC (TURANJ)
Medalists
1. DEJAN MANDIĆ, OŠ Krnjak
2. LEONARDO STEPIC, OŠ Turanj
3. ----
3. ----
Students (1-4 grade) (female)-27
A066
77
0
MARTINA EPET (TURANJ)
44
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -24
A069
74
0
LORA PROTULIPAC (TURANJ)
94
0
TAMARA BRKLJACIC (ŠVARČA)
Medalists
1. LORA PROTULIPAC, OŠ Turanj
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
A070
76
0
MAJA DUMANCIC (TURANJ)
86
0
EMA LONCARIC (BANIJA)
Medalists
1. EMA LONCARIC, OŠ Banija
2. ----
3. ----
3. ----
Students (5-8 grade) (male)-41
A011
123
0
TOMISLAV SABLJAK (RAKOVIC)
58
0
LUKA MAGDIC (DJARNJE)
A012
96
14
ANDREJ LEKIC (SELO)
72
2
KRUNOSLAV STAVLJENIC (TURANJ)
A013
41
0
ALEN FEMBER (OZALJ)
56
0
DOMINIK BUDIMIROVIC (DJARNJE)
146
ANTONIO RUDMAN (OZALJ)
A050
123
1
TOMISLAV SABLJAK (RAKOVIC)
96
4
ANDREJ LEKIC (SELO)
A051
41
1
ALEN FEMBER (OZALJ)
146
2
ANTONIO RUDMAN (OZALJ)
A092
96
4
ANDREJ LEKIC (SELO)
41
0
ALEN FEMBER (OZALJ)
Medalists
1. ANDREJ LEKIC, OŠ Braca Seljan
2. ALEN FEMBER, Ozalj
3. TOMISLAV SABLJAK, RAKOVICA
3. ANTONIO RUDMAN, Ozalj
Students (5-8 grade) (female)-37
A034
60
1
MARTA SAVOR RADICEVIC (DJARNJE)
30
2
ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ DRA)
A035
81
0
PAULA TUSKAN (TURANJ)
126
0
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
A083
30
0
ANAMARIJA ČAĐAVĆAN (OŠ DRA)
126
2
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. ANAMARIJA ČAĐAVĆAN, OŠ Draganić
3. ----
3. MARTA SAVOR RADICEVIC, OŠ Dragojla Jarnjević
Students (5-8 grade) (female)-44
A075
75
0
LORENA PROTULIPAC (TURANJ)
80
1
NINA PROTULIPAC (TURANJ)
Medalists
1. NINA PROTULIPAC, OŠ Turanj
2. LORENA PROTULIPAC, OŠ Turanj
3. ----
3. ----