Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Belaj
OŠ Braca Seljan
OŠ Cetingrad
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Slava Raškaj, Ozalj
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
OŠ Vojnić
Prva OŠ Ogulin
TEŽINE / UZRASTI
dječaci 1-4 razred -27
dječaci 1-4 razred -36
dječaci 5-8 razred -41
dječaci 5-8 razred -45
djevojčice 5-8 razred -44
dječaci 1-4 razred -27
A003
101
6
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
110
1
LUKAS KOLIĆ (BELAJ)
124
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
A004
145
8
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
63
0
DOROTEJ VUKŠIĆ (KRNJAK)
83
LUKA BOGOVIĆ (CETIN)
A030
101
2
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
124
3
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
A031
145
8
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
83
0
LUKA BOGOVIĆ (CETIN)
A064
124
3
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
145
10
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUŽIĆ, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
2. IVAN LUKETIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
3. LUKA BOGOVIĆ, OŠ Cetingrad
3. SVEN ANIĆ, OŠ Grabrik
dječaci 1-4 razred -36
A013
34
0
DOMAGOJ LUKAČ (SLAVA R)
98
8
NIKO POLOVIĆ (OSVLNAZ)
46
DAVID FERKO (SLAVA R)
A052
98
7
NIKO POLOVIĆ (OSVLNAZ)
46
0
DAVID FERKO (SLAVA R)
Osvajači medalja
1. NIKO POLOVIĆ, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
2. DAVID FERKO, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
3. DOMAGOJ LUKAČ, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
3. ----
dječaci 5-8 razred -41
A007
59
4
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
19
5
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
96
DARKO KOLAR (OSVLNAZ)
A008
111
7
DOMAGOJ KRIVAČIĆ (BARILOV)
38
0
ANĐELKO KOS (SLAVA R)
135
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
A034
19
9
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
96
8
DARKO KOLAR (OSVLNAZ)
A035
111
2
DOMAGOJ KRIVAČIĆ (BARILOV)
135
4
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
A066
19
8
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
135
3
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
Osvajači medalja
1. DANIJEL BESIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. JOSIP PAUŠIĆ, Prva OŠ Ogulin
3. DARKO KOLAR, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
3. DOMAGOJ KRIVAČIĆ, OŠ Barilović
dječaci 5-8 razred -45
A009
90
2
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
136
3
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
99
ROLAND QUITILEN (OSVLNAZ)
A010
92
2
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
57
0
DEJAN MANDIĆ (KRNJAK)
114
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
A036
136
7
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
99
0
ROLAND QUITILEN (OSVLNAZ)
A037
92
2
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
114
4
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
A067
136
5
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
114
4
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
Osvajači medalja
1. GORAN BUNČIĆ, OŠ Krnjak
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, OŠ Barilović
3. ROLAND QUITILEN, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
3. EDI ŠLAT, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
djevojčice 5-8 razred -44
A024
87
5
SAMRA KUDIĆ (CETIN)
148
12
TENA NAGLIĆ (ŠVARČA)
97
LUCIJA POLOVIĆ (OSVLNAZ)
A060
148
2
TENA NAGLIĆ (ŠVARČA)
97
9
LUCIJA POLOVIĆ (OSVLNAZ)
Osvajači medalja
1. LUCIJA POLOVIĆ, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
2. TENA NAGLIĆ, OŠ Švarča
3. SAMRA KUDIĆ, OŠ Cetingrad
3. ----