Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
OŠ Banija
OŠ Barilović
OŠ Belaj
OŠ Braca Seljan
OŠ Cetingrad
OŠ Draganić
OŠ Dragojla Jarnjević
OŠ Dubovac
OŠ Generalski Stol
OŠ Grabrik
OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
OŠ Krnjak
OŠ Mahično
OŠ Netretić
OŠ Rečica
OŠ Skakavac
OŠ Slava Raškaj, Ozalj
OŠ Švarča
OŠ Turanj
OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
OŠ Vojnić
Prva OŠ Ogulin
TEŽINE / UZRASTI
dječaci 1-4 razred -27
dječaci 1-4 razred -33
djevojčice 1-4 razred -24
djevojčice 1-4 razred -27
djevojčice 1-4 razred -33
djevojčice 1-4 razred -47
djevojčice 5-8 razred +59
dječaci 1-4 razred -27
A003
101
6
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
110
1
LUKAS KOLIĆ (BELAJ)
124
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
A004
145
8
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
63
0
DOROTEJ VUKŠIĆ (KRNJAK)
83
LUKA BOGOVIĆ (CETIN)
A030
101
2
SVEN ANIĆ (GRABRI1)
124
3
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
A031
145
8
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
83
0
LUKA BOGOVIĆ (CETIN)
A064
124
3
IVAN LUKETIĆ (OŠIBMOG)
145
10
LUCIO MATUŽIĆ (OSVLNAZ)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUŽIĆ, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
2. IVAN LUKETIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
3. LUKA BOGOVIĆ, OŠ Cetingrad
3. SVEN ANIĆ, OŠ Grabrik
dječaci 1-4 razred -33
A005
113
9
MARTIN ŠTEFANAC (BARILOV)
86
0
MATIJA OBROVAC (CETIN)
35
JOSIP BLAŽUN (SLAVA R)
A006
122
10
GORAN LISICA (OŠIBMOG)
79
9
FILIP OBROVAC (CETIN)
4
DAVID ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
A032
113
0
MARTIN ŠTEFANAC (BARILOV)
35
7
JOSIP BLAŽUN (SLAVA R)
A033
122
7
GORAN LISICA (OŠIBMOG)
4
12
DAVID ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
A065
35
8
JOSIP BLAŽUN (SLAVA R)
4
1
DAVID ĐAKOVIĆ (SKAKAVA)
Osvajači medalja
1. JOSIP BLAŽUN, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
2. DAVID ĐAKOVIĆ, OŠ Skakavac
3. MARTIN ŠTEFANAC, OŠ Barilović
3. GORAN LISICA, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
djevojčice 1-4 razred -24
A014
119
1
INES MIKŠIĆ (BANIJA)
127
3
VANESSA BOSILJ (OŠIBMOG)
A015
149
8
LEONI POLOVIĆ (BARILOV)
62
1
LORENA VUKŠIĆ (KRNJAK)
A053
127
8
VANESSA BOSILJ (OŠIBMOG)
149
1
LEONI POLOVIĆ (BARILOV)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
2. LEONI POLOVIĆ, OŠ Barilović
3. INES MIKŠIĆ, OŠ Banija
3. LORENA VUKŠIĆ, OŠ Krnjak
djevojčice 1-4 razred -27
A016
80
0
ANASTAZIJA RADOČAJ (CETIN)
60
0
ŽELJANA MANDIĆ (KRNJAK)
128
DOROTEA MAGDIĆ (OŠIBMOG)
A054
60
12
ŽELJANA MANDIĆ (KRNJAK)
128
5
DOROTEA MAGDIĆ (OŠIBMOG)
Osvajači medalja
1. ŽELJANA MANDIĆ, OŠ Krnjak
2. DOROTEA MAGDIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
3. ----
3. ----
djevojčice 1-4 razred -33
A017
126
4
MONIKA GRDIĆ (OŠIBMOG)
140
5
PATRICIA ŠPRAJC (1.OŠ OG)
123
HELENA DUJMIĆ (OŠIBMOG)
A055
140
4
PATRICIA ŠPRAJC (1.OŠ OG)
123
1
HELENA DUJMIĆ (OŠIBMOG)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, Prva OŠ Ogulin
2. HELENA DUJMIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
3. MONIKA GRDIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
3. ----
djevojčice 1-4 razred -47
A042
121
1
ANAMARIJA CERANIĆ (OŠIBMOG)
45
9
DOROTEA IVŠIĆ (SLAVA R)
Osvajači medalja
1. DOROTEA IVŠIĆ, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
2. ANAMARIJA CERANIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
3. ----
3. ----
djevojčice 5-8 razred +59
A026
36
1
MONIKA BROZINIĆ (SLAVA R)
150
8
NIKA MARČAC (BARILOV)
A027
43
0
DOLORES IVŠIĆ (SLAVA R)
125
6
LANA GRGURIĆ (OŠIBMOG)
A062
150
5
NIKA MARČAC (BARILOV)
125
5
LANA GRGURIĆ (OŠIBMOG)
Osvajači medalja
1. LANA GRGURIĆ, OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
2. NIKA MARČAC, OŠ Barilović
3. DOLORES IVŠIĆ, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
3. MONIKA BROZINIĆ, OŠ Slava Raškaj, Ozalj