Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
od 1. do 4. razreda (dječaci)
od 1. do 4. razreda (djevojčice)
od 5. do 8. razreda (dječaci)
od 5. do 8. razreda (djevojčice)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
dječaci 5-8 razred -33
dječaci 5-8 razred -37
dječaci 5-8 razred -41
dječaci 5-8 razred -45
dječaci 5-8 razred -49
dječaci 5-8 razred -53
dječaci 5-8 razred -57
dječaci 5-8 razred -61
dječaci 5-8 razred +65
dječaci 5-8 razred -33
A019
147
3
MARIO MUTAK (MAHIČNO)
54
5
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
133
DENIS IVOŠEVIĆ (1.OŠ OG)
A057
54
0
SANDRO TUSKAN (TURANJ)
133
5
DENIS IVOŠEVIĆ (1.OŠ OG)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Prva OŠ Ogulin
2. SANDRO TUSKAN, OŠ Turanj
3. MARIO MUTAK, OŠ Mahično
3. ----
dječaci 5-8 razred -37
A043
81
10
IGOR TAMINAC (CETIN)
146
12
NEVIO SVILIČIĆ (GRABRI1)
Medalists
1. NEVIO SVILIČIĆ, OŠ Grabrik
2. IGOR TAMINAC, OŠ Cetingrad
3. ----
3. ----
dječaci 5-8 razred -41
A007
59
4
FRANKO JOSIP SKOKO (KRNJAK)
19
5
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
96
DARKO KOLAR (OSVLNAZ)
A008
111
7
DOMAGOJ KRIVAČIĆ (BARILOV)
38
0
ANĐELKO KOS (SLAVA R)
135
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
A034
19
9
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
96
8
DARKO KOLAR (OSVLNAZ)
A035
111
2
DOMAGOJ KRIVAČIĆ (BARILOV)
135
4
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
A066
19
8
DANIJEL BESIC (DJARNJE)
135
3
JOSIP PAUŠIĆ (1.OŠ OG)
Medalists
1. DANIJEL BESIC, OŠ Dragojla Jarnjević
2. JOSIP PAUŠIĆ, Prva OŠ Ogulin
3. DARKO KOLAR, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
3. DOMAGOJ KRIVAČIĆ, OŠ Barilović
dječaci 5-8 razred -45
A009
90
2
MARIN VRATARIĆ (OŠIGKDR)
136
3
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
99
ROLAND QUITILEN (OSVLNAZ)
A010
92
2
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
57
0
DEJAN MANDIĆ (KRNJAK)
114
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
A036
136
7
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
99
0
ROLAND QUITILEN (OSVLNAZ)
A037
92
2
EDI ŠLAT (OŠIGKDR)
114
4
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
A067
136
5
GORAN BUNČIĆ (KRNJAK)
114
4
TOMISLAV ŠTEFANAC (BARILOV)
Medalists
1. GORAN BUNČIĆ, OŠ Krnjak
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, OŠ Barilović
3. ROLAND QUITILEN, OŠ Vladimir Nazor Duga Resa
3. EDI ŠLAT, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
dječaci 5-8 razred -49
A044
61
1
DOMINIK SKOKO (KRNJAK)
17
8
ANDREJ LEKIC (SELO)
Medalists
1. ANDREJ LEKIC, OŠ Braca Seljan
2. DOMINIK SKOKO, OŠ Krnjak
3. ----
3. ----
dječaci 5-8 razred -53
A045
91
7
MATIJA BRCKOVIĆ (OŠIGKDR)
39
0
MATEO TRŽOK (SLAVA R)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, OŠ I.G.Kovačić Duga Resa
2. MATEO TRŽOK, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
3. ----
3. ----
dječaci 5-8 razred -57
A020
102
1
DAVID RAKUŠA (GRABRI1)
134
8
BORNA ZLATARIC (RECICA)
A021
95
7
TIN KATIĆ (OŠGSTOL)
40
0
IVAN ŽIVČIĆ (SLAVA R)
A058
134
7
BORNA ZLATARIC (RECICA)
95
0
TIN KATIĆ (OŠGSTOL)
Medalists
1. BORNA ZLATARIC, OŠ Rečica
2. TIN KATIĆ, OŠ Generalski Stol
3. DAVID RAKUŠA, OŠ Grabrik
3. IVAN ŽIVČIĆ, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
dječaci 5-8 razred -61
A022
137
7
DOMAGOJ ŠPELIĆ (RECICA)
88
0
TARIK ĐOGIĆ (CETIN)
A023
30
9
ARIJAN JELENOVIĆ (VOJNIĆ)
48
2
MATIJA VULJANIĆ (NETRETI)
A059
137
3
DOMAGOJ ŠPELIĆ (RECICA)
30
8
ARIJAN JELENOVIĆ (VOJNIĆ)
Medalists
1. ARIJAN JELENOVIĆ, OŠ Vojnić
2. DOMAGOJ ŠPELIĆ, OŠ Rečica
3. MATIJA VULJANIĆ, OŠ Netretić
3. TARIK ĐOGIĆ, OŠ Cetingrad
dječaci 5-8 razred +65
A046
65
1
JOSIP VULJANIĆ (NETRETI)
41
3
PATRIK CIPRIJANOVIĆ (SLAVA R)
Medalists
1. PATRIK CIPRIJANOVIĆ, OŠ Slava Raškaj, Ozalj
2. JOSIP VULJANIĆ, OŠ Netretić
3. ----
3. ----