Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
RED POWER Kids League 2022. - 2. kolo
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Otroci (M)
Otroci (Ž)
Mlajši kadeti
Mlajše kadetinje
Kadeti B
Kadetinje B
Kick (M)
Kick (Ž)
TEŽA/LETO
Mlajši kadeti -27
Mlajši kadeti -30
Mlajši kadeti -33
Mlajši kadeti -36
Mlajši kadeti -39
Mlajši kadeti -43
Mlajši kadeti +51
Mlajši kadeti -27
B019
147
0
ŽAN VERŠNIK (PANTAR)
183
0
NAIL DELANOVIĆ (RP TKD)
141
MATIC BIRTIČ (PANTAR)
B021
147
42
ŽAN VERŠNIK (PANTAR)
141
7
MATIC BIRTIČ (PANTAR)
Dobitniki medalj
1. ŽAN VERŠNIK, TKD PANTAR
2. MATIC BIRTIČ, TKD PANTAR
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti -30
B020
150
42
BOR POGLAJEN (PANTAR)
139
52
MARKO IGNJIĆ (PANTAR)
Dobitniki medalj
1. MARKO IGNJIĆ, TKD PANTAR
2. BOR POGLAJEN, TKD PANTAR
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti -33
B022
137
30
MAKS LJUBI (PANTAR)
149
2
MATYAS KORONTHALY (LECAF)
B023
55
26
LUKA LAMPREHT (RP TKD)
23
6
TOMAS RAJCAN (LECAF)
B026
137
22
MAKS LJUBI (PANTAR)
55
10
LUKA LAMPREHT (RP TKD)
Dobitniki medalj
1. MAKS LJUBI, TKD PANTAR
2. LUKA LAMPREHT, TKD Red Power
3. MATYAS KORONTHALY, SK TKD LACEK
3. TOMAS RAJCAN, SK TKD LACEK
Mlajši kadeti -36
B024
175
38
AJLAN MAŠIĆ (ORIENT)
115
59
ACO NIKOLIĆ (ŠMARTNO)
B025
143
35
NIKOLA VASIĆ (PANTAR)
104
55
USMAN DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
B027
115
34
ACO NIKOLIĆ (ŠMARTNO)
104
14
USMAN DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
Dobitniki medalj
1. ACO NIKOLIĆ, Šmartno-Litija
2. USMAN DINMUKHAMETULY, DRAGON
3. AJLAN MAŠIĆ, TKD club ORIENT
3. NIKOLA VASIĆ, TKD PANTAR
Mlajši kadeti -39
B028
184
15
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
157
8
STEFAN SREČKAR (TEMPO)
144
ROK KOVAČIČ (PANTAR)
B029
56
7
IZAK OZIMIĆ (RP TKD)
132
36
UROŠ ZARIĆ (ORIENT)
110
SIMON NOGRAŠEK (DRGNSLO)
B030
184
32
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
144
31
ROK KOVAČIČ (PANTAR)
B031
132
59
UROŠ ZARIĆ (ORIENT)
110
11
SIMON NOGRAŠEK (DRGNSLO)
B033
184
27
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
132
45
UROŠ ZARIĆ (ORIENT)
Dobitniki medalj
1. UROŠ ZARIĆ, TKD club ORIENT
2. MATIAS KOPRIVNIK, TKD Red Power
3. SIMON NOGRAŠEK, DRAGON
3. ROK KOVAČIČ, TKD PANTAR
Mlajši kadeti -43
A001
176
41
NAJ FEUŽER (RP TKD)
127
28
LUKA KOROŠEC (ŠMARTNO)
177
JAKOB MAGERL (RP TKD)
A003
176
7
NAJ FEUŽER (RP TKD)
177
2
JAKOB MAGERL (RP TKD)
Dobitniki medalj
1. NAJ FEUŽER, TKD Red Power
2. JAKOB MAGERL, TKD Red Power
3. LUKA KOROŠEC, Šmartno-Litija
3. ----
Mlajši kadeti +51
A002
66
1
EDIS SAMARDŽIĆ (RP TKD)
39
21
TARIK MUŠANOVIČ (ZAGORJE)
92
ŽIGA LAMPREHT (RP TKD)
A004
39
3
TARIK MUŠANOVIČ (ZAGORJE)
92
0
ŽIGA LAMPREHT (RP TKD)
Dobitniki medalj
1. TARIK MUŠANOVIČ, Zagorje-SLO
2. ŽIGA LAMPREHT, TKD Red Power
3. EDIS SAMARDŽIĆ, TKD Red Power
3. ----