Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
RED POWER Kids League 2022. - 2. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Otroci (M)
Otroci (Ž)
Mlajši kadeti
Mlajše kadetinje
Kadeti B
Kadetinje B
Kick (M)
Kick (Ž)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) 1 - 2012, 2013
Kick (muški) 2 - 2014, 2015
Kick (muški) 3 - 2016, 2017
Kick (muški) 1 - 2012, 2013
A001
52
0
IZAK OZIMIĆ (RP TKD)
111
0
SIMON NOGRAŠEK (DRGNSLO)
A002
85
0
NAIL DELANOVIĆ (RP TKD)
26
0
ZBYNEK STEPAN (LECAF)
A003
77
0
MATIAS KOPRIVNIK (RP TKD)
44
0
ŽAN SEKIČ (ZAGORJE)
60
SVIT STRMECKI (RP TKD)
A004
178
0
JAKOB MAGERL (RP TKD)
126
0
LUKA KOROŠEC (ŠMARTNO)
A005
67
0
TIMEN HERIČ (RP TKD)
27
0
MATYAS KORONTHALY (LECAF)
A006
187
0
NAJ FEUŽER (RP TKD)
24
0
TOMAS RAJCAN (LECAF)
182
ADIN JANUZOVIĆ (RP TKD)
A007
52
0
IZAK OZIMIĆ (RP TKD)
85
0
NAIL DELANOVIĆ (RP TKD)
A008
44
0
ŽAN SEKIČ (ZAGORJE)
60
0
SVIT STRMECKI (RP TKD)
A009
126
0
LUKA KOROŠEC (ŠMARTNO)
27
0
MATYAS KORONTHALY (LECAF)
A010
24
0
TOMAS RAJCAN (LECAF)
182
0
ADIN JANUZOVIĆ (RP TKD)
A011
85
0
NAIL DELANOVIĆ (RP TKD)
60
0
SVIT STRMECKI (RP TKD)
A012
27
0
MATYAS KORONTHALY (LECAF)
24
0
TOMAS RAJCAN (LECAF)
A013
60
0
SVIT STRMECKI (RP TKD)
24
0
TOMAS RAJCAN (LECAF)
Medalists
1. TOMAS RAJCAN, SK TKD LACEK
2. SVIT STRMECKI, TKD Red Power
3. MATYAS KORONTHALY, SK TKD LACEK
3. NAIL DELANOVIĆ, TKD Red Power
Kick (muški) 2 - 2014, 2015
A025
114
0
URH BERDEN (TKDKANG)
96
0
DAVUD KOLAK (RP TKD)
46
ŽAN DRNOVŠEK (ZAGORJE)
A026
121
0
JAŠ TEKALEC MINDŽEK (ŠMARTNO)
107
0
LIAM TURKOVIĆ (DRGNSLO)
87
MARK HORVAT (RP TKD)
A027
36
0
TIM HROVAT VIDMAR (SPARTA)
88
0
TJAN POTOČNIK (RP TKD)
45
TIM BREGAR (ZAGORJE)
A028
47
0
LAN FAJFER (ZAGORJE)
38
0
JÁCHYM KREJČÍ (LECAF)
99
JAKOB MLAKAR (RP TKD)
A029
114
0
URH BERDEN (TKDKANG)
46
0
ŽAN DRNOVŠEK (ZAGORJE)
A030
121
0
JAŠ TEKALEC MINDŽEK (ŠMARTNO)
87
0
MARK HORVAT (RP TKD)
A031
36
0
TIM HROVAT VIDMAR (SPARTA)
45
0
TIM BREGAR (ZAGORJE)
A032
47
0
LAN FAJFER (ZAGORJE)
99
0
JAKOB MLAKAR (RP TKD)
A033
46
0
ŽAN DRNOVŠEK (ZAGORJE)
87
0
MARK HORVAT (RP TKD)
A034
36
0
TIM HROVAT VIDMAR (SPARTA)
99
0
JAKOB MLAKAR (RP TKD)
A035
87
0
MARK HORVAT (RP TKD)
36
0
TIM HROVAT VIDMAR (SPARTA)
Medalists
1. MARK HORVAT, TKD Red Power
2. TIM HROVAT VIDMAR, SPARTA
3. ŽAN DRNOVŠEK, Zagorje-SLO
3. JAKOB MLAKAR, TKD Red Power
Kick (muški) 3 - 2016, 2017
A054
17
0
FILIP PETRIK (LECAF)
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
A055
53
0
NIKOLA ČORIĆ (RP TKD)
119
0
KENAN KARALIĆ (ŠMARTNO)
A056
65
0
LEON SEIDEL (REDPOWE)
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
A057
100
0
NEJC MLAKAR (RP TKD)
43
0
TAI OMERHODŽIČ (ZAGORJE)
A058
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
119
0
KENAN KARALIĆ (ŠMARTNO)
A059
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
100
0
NEJC MLAKAR (RP TKD)
A060
138
0
MARK PANTAR (PANTAR)
125
0
FILIP BUČAR (ŠMARTNO)
Medalists
1. FILIP BUČAR, Šmartno-Litija
2. MARK PANTAR, TKD PANTAR
3. NEJC MLAKAR, TKD Red Power
3. KENAN KARALIĆ, Šmartno-Litija